Logo Polski Tenis

WYNIKI

EASTBOURNE: E. Mertens - Vondrousova 6:1, 5:7, 6:2; Konta - Sakkari 6:4, 7:6 (4); S. Zhang - Gavrilova 6:3, 6:1; Friedsam - Kontaveit 6:3, 6:4; Cornet - Svitolina 6:3, 7:6 (3); Stosur - Kenin 6:2, 6:3; Bertens - Putintseva 6:4, 6:1; Bencic - Kudermetova 6:3, 6:4; Jabeur - Minella 2:6, 6:2, 6:1; Tsurenko - Diyas 6:2, 6:2; Londero - Clarke 6:7 (5), 6:1, 6:3; D. Evans - Albot 7:6 (2), 6:2; Jarry - P. Cuevas 6:1, 7:6 (4); Fabbiano - J. Ward 2:6, 6:3, 6:1; Norrie - Chardy 6:3, 7:6 (4); ANTALYA: Krawietz - Ilkel 6:4, 6:4; Dzumhur - Celikbelik 6:3, 4:6, 6:3; J. Thompson - Klahn 7:6 (7), 6:3; Sonego - Gunneswaran 6:7 (3), 6:0, 7:5.

Aktualności

Halowe mistrzostwa Polski do lat 12

Na kortach w Sobocie rozegrano halowe mistrzostwa Polski skrzatów (zawodników do lat 12).

W turnieju w Wielkopolsce walczyli tenisiści urodzeni w 2007 roku i młodsi. W finałach singla Antonina Czajka pokonała Emilię Nizio, a Alan Ważny wygrał z Grzegorzem Zemłą.

W grach podwójnych najlepsi byli: Nadia Kulbiej i Maja Nieradzik oraz Jan Downar i Antoni Wieczorek.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Nizio – Teuchmann 6:0, 6:0; Mrzygłód – Śrutwa 6:3, 7:5; Maciaszek – Kołak 6:3, 7:5; (7) Pawelska – Wróbel 6:3, 6:1; Odrobina – (3) Wojtaszczyk 6:4, 6:2; Wahl-Maniecka – E. Michta 7:6 (5), 6:3; N. Kostka – Husar 6:4, 7:5; Drozd – (5) Kulbiej 6:0, 6:0; (6) Nieradzik – Urbanowicz 6:2, 6:2; Zając – Grochowska 6:1, 7:5; Dróżdż – Wawrzkiewicz 6:2, 6:0; (4) Czajka – Kłys 6:4, 6:0; (8) Koczocik – Janusz 6:1, 6:2; Biełus – Mitrzak 1:6, 6:1, 11:9; Paszun – Martyniak 6:1, 6:3; (2) M. Nadajewska – Giżewska 6:1, 6:0.

Druga runda: Nizio – Mrzygłód 6:1, 6:1; Maciaszek – Pawelska 4:6, 7:5, 11:9; Odrobina – Wahl-Maniecka 6:4, 4:6, 10:8; N. Kostka – Drozd 6:4, 1:6, 10:4; Nieradzik – Zając 7:5, 7:6 (5); Czajka – Dróżdż 6:1, 6:0; Koczocik – Biełus 6:2, 6:3; Paszun – M. Nadajewska 4:6, 6:3, 13:11.

Ćwierćfinały: Nizio – Maciaszek 6:4, 6:2; N. Kostka – Odrobina 6:3, 6:1; Czajka – Nieradzik 6:7 (4), 6:1, 13:11; Paszun – Koczocik 6:3, 6:1.

Półfinały: Nizio – N. Kostka 6:4, 6:3; Czajka – Paszun 6:3, 6:2.

Finał: Czajka – Nizio 6:1, 7:5.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Zemła – Bieliński 6:1, 6:3; Mitoń – Chłodnicki 7:6 (7), 6:0; Plenkiewicz – Nawrot 6:3, 6:0; (6) Wygona – Kęsy 6:1, 6:2; (3) D. Lewandowski – Litwic 6:0, 6:0; Sterniczuk – Czepiel 6:0, 6:0; Jeż – Stańczyk 7:6 (1), 6:1; (5) Kluczyński – Załoga 6:3, 6:1; (8) Downar – Błuś 6:2, 6:3; Januchowski – Chmiel 6:1, 6:2; Truszczyński – Knitter 7:5, 6:4; Słowik – (4) F. Kosiński 7:5, 6:2; Wieczorek – (7) Nowacki 7:6 (11), 6:7 (4), 11:9; Zając – Magielski 6:1, 6:0; Kowalik – Tomczykowski 6:3, 6:4; (2) Ważny – I. Tejerina 6:0, 6:0.

Druga runda: Zemła – Bieliński 6:1, 6:1; Wygona – Plenkiewicz 6:4, 6:2; D. Lewandowski – Sterniczuk 1:6, 6:0, 12:10; Kluczyński – Jeż 6:2, 6:3; Downar – Januchowski 6:2, 6:2; Słowik – Truszczyński 6:4, 6:4; Zając – Wieczorek 6:4, 6:2; Ważny – Kowalik 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Zemła – Wygona 6:3, 6:0; D. Lewandowski – Kluczyński 6:4, 6:4; Downar – Słowik 7:5, 6:2; Ważny – Zając 7:5, 6:3.

Półfinały: Zemła – D. Lewandowski 6:1, 6:2; Ważny – Downar 2:6, 6:3, 10:5.

Finał: Ważny – Zemła 2:6, 6:4, 10:8.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Nadajewska/Nizio – Dróżdż/Pietraszak 6:0, 6:0; Mrzygłód/Rybarkiewicz – Affelt/Kuszel 6:1, 6:4; (4) Mitrzak/Wojtaszczyk – Giżewska/Wawrzkiewicz 7:6 (4), 6:2; Drozd/Zając – Biełus/Urbanowicz 6:3, 2:6, 10:2; Paszun/Śrutwa – Grochowska/Wahl-Maniecka 6:3, 6:4; (3) Czajka/Koczocik – Kłys/Pawelska 6:1, 6:2; Teuchmann/Wróbel – Małuszyńska/Odrobina 6:2, 6:3; (2) Kulbiej/Nieradzik – Kołak/Michta 6:2, 5:7, 10:3.

Ćwierćfinały: Nadajewska/Nizio – Mrzygłód/Rybarkiewicz 6:0, 6:2; Mitrzak/Wojtaszczyk – Drozd/Zając 7:6 (5), 6:1; Paszun/Śrutwa – Czajka/Koczocik 6:7 (2), 6:0, 13:11; Kulbiej/Nieradzik – Teuchmann/Wróbel 7:5, 6:4.

Półfinały: Mitrzak/Wojtaszczyk – Nadajewska/Nizio 6:2, 2:6, 10:8; Kulbiej/Nieradzik – Paszun/Śrutwa 7:6 (2), 3:6, 10:7.

Finał: Kulbiej/Nieradzik – Mitrzak/Wojtaszczyk 6:4, 6:3.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Wygona/Zemła – bye; Knitter/Słowik – Chmiel/Tejerina 6:3, 6:3; (3) Lewandowski/Nowacki – Bieliński/Kowalik 6:2, 6:1; Błuś/Sterniczuk – Magielski/Tomczykowski 6:1, 6:2; Mitoń/Stańczyk – Nawrot/Truszczyński 6:1, 1:6, 10:7; (4) Januchowski/Ważny – Zając/Załoga 6:1, 6:3; Jeż/Plenkiewicz – Kęsy/Litwic 6:2, 6:1; Downar/Wieczorek – (2) Kluczyński/Kosiński 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Wygona/Zemła – Knitter/Słowik 6:4, 6:4; Lewandowski/Nowacki – Błuś/Sterniczuk 6:4, 6:4; Januchowski/Ważny – Mitoń/Stańczyk 6:4, 6:2; Downar/Wieczorek – Jeż/Plenkiewicz 6:4, 6:3.

Półfinały: Lewandowski/Nowacki – Wygona/Zemła 6:4, 3:6, 12:10; Downar/Wieczorek – Januchowski/Ważny 6:4, 3:6, 11:9.

Finał: Downar/Wieczorek – Lewandowski/Nowacki 6:3, 6:4.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Teuchmann – bye; Politowicz – Kalisz-Fedoruk 6:2, 6:2; Rybarkiewicz – Łyskawa 6:0, 6:1; Husar – Pietraszak 6:3, 6:0; Klimas – Szczerek 6:2, 6:0; Maciaszek – Nicefor 5:7, 6:2, 10:5; Kuszel – Błaszczyk 6:1, 6:2; Odrobina – Kawalec 6:1, 6:2; Dróżdż – Nogieć 6:3, 6:1; Małuszyńska – Abouhamad 7:6 (0), 6:3; Mrzygłód – Affelt 6:1, 6:4; Bajorek – Zborowska 6:0, 6:0; Pawlak – Matusik 6:3, 4:6, 10:5; Grochowska – Stasiak 6:0, 6:4; Kołak – Woźniak 6:1, 6:3; Struzik – Kowalik 6:2, 6:2.

Druga runda: Teuchmann – Politowicz 6:0, 6:2; Husar – Rybarkiewicz 6:4, 6:4; Maciaszek – Klimas 6:1, 6:0; Odrobina – Kuszel 0:6, 6:4, 10:4; Dróżdż – Małuszyńska 6:0, 6:1; Mrzygłód – Bajorek 7:6 (5), 6:0; Grochowska – Pawlak 6:2, 7:5; Kołak – Struzik 6:3, 6:4.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Mitoń – bye; Czermoszencew – Malarecki 6:4, 6:3; Magielski – bye; Zygmunt – Lamch 6:0, 6:2; Tomczykowski – bye; Gadzaliński – J. Szubert 6:2, 6:2; K. Szubert – bye; Sterniczuk – Kaczorowski 6:0, 6:1; Chmiel – bye; Miśkiewicz – Guziński 6:2, 6:4; I. Tejerina – bye; Biczyk – Masłowski 6:0, 6:2; Dójczyński – bye; Czepiel – Wandel 6:1, 6:2; Kluj – bye; Chłodnicki – Czyrek 6:1, 6:3.

Druga runda: Mitoń – Czermoszencew 6:0, 6:3; Magielski – Zygmunt 6:3, 6:2; Tomczykowski – Gadzaliński 6:0, 6:0; Sterniczuk – Szubert 6:1, 6:0; Chmiel – Miśkiewicz 6:3, 6:7 (5), 10:5; I. Tejerina – Biczyk 6:3, 6:0; Czepiel – Dójczyński 4:6, 6:3, 10:6; Chłodnicki – Kluj 6:3, 6:2.

Kategoria: PZT

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności