Logo Polski Tenis

WYNIKI

MIAMI OPEN: Vondrousova - Ostapenko 7:5, 6:1; Kontaveit - Anisimova 6:3, 1:6, 6:4; Tomljanovic - Sabalenka 6:3, 6:4; E. Mertens - Parmentier 6:2, 7:5; Hsieh - Riske 6:2, 7:5; Lajovic - Nishikori 2:6, 6:2, 6:3; Basilashvili - M. Zverev 6:3, 6:2; Chardy - G. Simon 6:4, 6:2; Edmund - Ivashka 6:3, 6:2; Raonic - Marterer walkower.

Aktualności

Halowe mistrzostwa Polski do lat 16

Toruń gościł uczestników halowych mistrzostw Polski kadetów (tenisistów do lat 16).

W zawodach dla graczy urodzonych w 2003 roku i młodszych w finałach singla Amelia Kopel wygrała z Klarą Maciejewską, a Maks Kaśnikowski był lepszy od Filipa Pieczonki.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Szpakowska – Wnuczek 6:1, 6:3; Wróblewska – Szmyd 6:2, 6:4; Szałek – Janiszek 6:2, 6:0; (8) Bartusek – Paul 6:3, 7:6 (1); (3) Świerczyńska – Szymczewska 6:4, 6:0; Kopel – Bajorek 6:0, 6:4; Niewiadomska – Carpenter 6:1, 6:1; (6) Zaremba – Pytel 6:2, 6:4; Maciejewska – (5) Łężniak 6:2, 1:6, 6:2; Woźny – Durska 7:6 (4), 7:6 (6); Koralnik – N. Michta 3:6, 6:3, 7:6 (4); (4) Gustowska – Formella 6:4, 6:4; Węgrzyn – (7) Gołaś 6:4, 4:6, 6:4; Podulka – Jeschke 6:4, 6:4; Bednarz – Skowrońska 6:0, 6:1; Zalewska – (2) Mazurek 6:4, 6:3.

Druga runda: Szpakowska – Wróblewska 6:3, 6:2; Bartusek – Szałek 6:3, 6:1; Kopel – Świerczyńska 6:3, 7:5; Niewiadomska – Zaremba 7:6 (3), 6:7 (4), 6:2; Maciejewska – Woźny 6:4, 6:3; Gustowska – Koralnik 6:4, 6:1; Węgrzyn – Podulka 6:3, 6:2; Bednarz – Zalewska 4:6, 7:5, 6:4.

Ćwierćfinały: Bartusek – Szpakowska 6:4, 6:2; Kopel – Niewiadomska 6:2, 6:3; Maciejewska – Gustowska 3:6, 6:4, 6:1; Bednarz – Węgrzyn 6:1, 6:3.

Półfinały: Kopel – Bartusek 6:2, 6:1; Maciejewska – Bednarz 6:2, 6:3.

Finał: Kopel – Maciejewska 6:7 (5), 6:2, 7:6 (3).

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Kamrowski – Stokowski 6:4, 6:4; Sroka – Lis 6:3, 6:4; Kos – Osomański 6:2, 6:4; (8) Herok – Łukowski 6:3, 6:2; (4) Pieczonka – Dziopak 6:1, 6:1; Dzieło – Strzelecki 6:2, 6:3; Szczap – Bojko 6:4, 3:6, 6:3; Roś – (7) Kopcik 7:6 (5), 6:2; (6) Orlikowski – Ohme 6:7 (4), 6:1, 7:5; Kończal – Tatera 6:2, 3:6, 6:2; Sopoliński – G. Matuszewski 6:4, 4:6, 6:3; Manczak-Mancewicz – (3) Pieczkowski 6:3, 2:6, 7:6 (7); (5) Kułakowski – Dójczyński 4:6, 6:2, 6:4; Rytelewski – Jezierski 6:2, 3:6, 6:3; Szymkowiak – Melkowski 6:0, 6:3; (2) Kaśnikowski – Grygołowicz 6:2, 6:0.

Druga runda: Kamrowski – Sroka 7:5, 6:2; Kos – Herok 7:6 (1), 6:4; Pieczonka – Dzieło 6:3, 6:1; Roś – Szczap 6:3, 7:6 (3); Orlikowski – Kończal 6:2, 6:3; Manczak-Mancewicz – Sopoliński 6:2, 6:2; Kułakowski – Rytelewski 6:2, 6:1; Kaśnikowski – Szymkowiak 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Kamrowski – Kos 6:2, 6:3; Pieczonka – Roś 7:6 (5), 6:0; Orlikowski – Manczak-Mancewicz 6:3, 6:0; Kaśnikowski – Kułakowski 6:2, 6:0.

Półfinały: Pieczonka – Kamrowski 2:6, 7:6 (5), 2:1 i krecz Marcela; Kaśnikowski – Orlikowski 6:4, 6:3.

Finał: Kaśnikowski – Pieczonka 6:2, 6:3.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Łężniak/Mazurek – bye; Podulka/Zalewska – Szałek/Woźny 7:6 (10), 6:4; (4) Szpakowska/Wróblewska – Bednarz/Durska 6:2, 3:6, 10:5; Maciejewska/Michta – Świerczyńska/Pytel 6:0, 6:3; Formella/Wnuczek – Szmyd/Szymczewska 6:0, 6:0; (3) Koralnik/Zaremba – Gustowska/Jeschke 6:1, 6:3; Carpenter/Niewiadomska – Głowacka/Węgrzyn 7:5, 2:6, 10:6; (2) Bartusek/Gołaś – bye.

Ćwierćfinały: Łężniak/Mazurek – Podulka/Zalewska 7:5, 6:4; Szpakowska/Wróblewska – Maciejewska/Michta 6:3, 6:1; Koralnik/Zaremba – Formella/Wnuczek 5:7, 64, 10:6; Bartusek/Gołaś – Carpenter/Niewiadomska 6:0, 6:1.

Półfinały: Łężniak/Mazurek – Szpakowska/Wróblewska 6:3, 4:6, 14:12; Bartusek/Gołaś – Koralnik/Zaremba 5:7, 6:0, 14:12.

Finał: Bartusek/Gołaś – Łężniak/Mazurek 6:4, 6:7 (5), 10:8.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Kamrowski/Pieczonka – Dziopak/Stokowski 6:3, 7:6 (5); Łukowski/Sroka – Manczak-Mancewicz/Tatera 4:6, 6:3, 10:7; (3) Herok/Kułakowski – Dójczyński/Szczap 6:4, 6:4; Kończal/Lis – Osomański/Sopoliński 6:3, 6:3; Kaszubowski/Nawój – Kowalski/Melkowski 6:1, 6:0; (4) Grygołowicz/Pieczkowski – Jezierski/Rytelewski 6:1, 6:2; Kos/Matuszewski – Kopcik/Ohme 3:6, 6:4, 10:6; (2) Kaśnikowski/Orlikowski – Strzelecki/Szymkowiak 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Kamrowski/Pieczonka – Łukowski/Sroka 6:3, 6:3; Herok/Kułakowski – Kończal/Lis 2:6, 6:3, 10:4; Grygołowicz/Pieczkowski – Kaszubowski/Nawój 6:2, 6:1; Kaśnikowski/Orlikowski – Kos/Matuszewski 6:2, 6:3.

Półfinały: Kamrowski/Pieczonka – Herok/Kułakowski 6:3, 6:3; Kaśnikowski/Orlikowski – Grygołowicz/Pieczkowski 6:4, 6:3.

Finał: Kaśnikowski/Orlikowski – Kamrowski/Pieczonka 6:3, 6:2.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Pawlik – bye; N. Michta – H. Pacholarz 6:1, 6:1; Szałek – bye; Olszewska – Chyl 6:1, 6:2; Pytel – bye; Frątczak – Ciesielska 6:1, 6:2; Woźny – bye; Domańska – Czapulak 6:2, 6:4; Bajorek – bye; Ladrowska – Z. Pacholarz 6:0, 7:5; Głowacka – bye; Skowrońska – bye; Janiszek – bye; Niemc – Dańko 6:4, 7:5; Zalewska – bye; Grott – Strzelecka 6:0, 6:0.

Druga runda: N. Michta – Pawlik 4:6, 6:0, 6:1; Szałek – Olszewska 6:1, 6:4; Pytel – Frątczak 2:6, 6:2, 6:4; Woźny – Domańska 4:6, 6:4, 7:5; Bajorek – Ladrowska 7:5, 5:7, 6:4; Skowrońska – Głowacka 6:3, 6:2; Janiszek – Niemc 5:7, 6:2, 6:0; Zalewska – Grott 6:2, 7:6 (0).

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Osomański – bye; Regucki – Góra 5:7, 6:3, 6:4; Ohme – bye; Pałyszko – Lambert 6:1, 6:4; Sopoliński – Boczkowski 6:1, 6:1; Łosiewicz – W. Kowalski 7:6 (5), 6:0; Jezierski – Rozwadowski 6:1, 7:6 (6); Strzelecki – Daszczuk 6:0, 6:1; Roś – Leszczyna 6:0, 6:2; Tomczyk – Doligalski 7:5, 5:7, 6:2; Dzieło – Kaszubowski 6:4, 6:1; Gontar – Usiądek 6:1, 6:3; Bojko – Nawój 6:1, 2:6, 6:2; Kapuściński – Wereszka 6:3, 6:3; Kosowski – Romer 3:6, 6:1, 6:4; Szymkowiak – Solarski 6:3, 6:1.

Druga runda: Osomański – Regucki 6:2, 6:1; Ohme – Pałyszko 6:4, 6:0; Sopoliński – Łosiewicz 7:5, 5:7, 6:2; Strzelecki – Jezierski 6:2, 6:2; Roś – Tomczyk 6:3, 3:6, 6:3; Dzieło – Gontar 6:3, 6:1; Bojko – Kapuściński 3:6, 6:1, 6:2; Szymkowiak – Kosowski 6:1, 6:1.

Kategoria: PZT

Partnerzy

Trener personalny Maciej Kowalski

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności