Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Halowe mistrzostwa Polski juniorów

Na kortach Przy Skarpie w Toruniu rozgrywane były halowe mistrzostwa Polski juniorów (do lat 18).

W niedzielnych finałach singla Julia Oczachowska wygrała z Marceliną Podlińską, a Michał Mikuła pokonał Jana Gałkę.

W grach podwójnych triumfowali Marcelina Podlińska i Wiktoria Rutkowska oraz Mikołaj Wrzoł i Maciej Ziomber.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) W. Rutkowska – Światłoń 6:1, 6:0; Szczepańska – Placzek 6:0, 6:3; Cerowska – Pietraszkiewicz 6:3, 6:1; (5) Oczachowska – Zakordoniec 6:3, 6:0; (4) Kubka – Wierzbowska 7:6 (7), 6:1; Bobik – Zając 6:0, 2:6, 6:2; N. Komar – W. Ejsmont 2:6, 6:3, 6:4; (8) Sosnowska – Habrych 6:1, 6:1; Okopniak – (6) Wilk 3:6, 6:3, 7:5; Zajda – Rudnicka 6:1, 6:3; Wędrocha – Krygier 6:3, 6:1; (3) Podlińska – Marut 6:0, 6:0; (7) K. Wiśniewska – Walczak 4:6, 6:1, 7:6 (2); Piątek – Bogucka 6:1, 6:0; Jeleń – Drobko 6:1, 6:0; (2) K. Jaśkiewicz – G. Końska 6:0, 6:0.

Druga runda: W. Rutkowska – Szczepańska 7:6 (5), 6:1; Oczachowska – Cerowska 6:4, 7:5; Kubka – Bobik 6:1, 6:0; Sosnowska – N. Komar 6:2, 6:3; Zajda – Okopniak 6:3, 6:1; Podlińska – Wędrocha 6:1, 6:2; K. Wiśniewska – Piątek 6:2, 6:1; K. Jaśkiewicz – Jeleń 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Oczachowska – W. Rutkowska 0:6, 6:2, 6:3; Kubka – Sosnowska 2:6, 6:4, 6:3; Podlińska – Zajda 3:4 i krecz Magdaleny; K. Wiśniewska – K. Jaśkiewicz 6:7 (5), 6:2, 7:6 (7).

Półfinały: Oczachowska – Kubka 6:3, 6:4; Podlińska – K. Wiśniewska 6:1, 6:2.

Finał: Oczachowska – Podlińska 7:6 (4), 3:1 i krecz Marceliny.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Jankowiak – Garwacki 6:4, 6:0; B. Andrzejczak – D. Wiśniewski 6:2, 7:6 (1); Skutella – Stajszczak 6:3, 6:0; (7) Dworak – Kosiński 6:4, 6:2; (3) Gałka – Godek 6:2, 6:2; Bienkiewicz – Błaszczyk 6:3, 6:2; Galus – Duzinkiewicz 6:4, 6:3; (6) Grzegorczyk – Wrzoł 5:7, 6:4, 6:4; (5) Sikorski – Śliwiński 6:0, 6:4; Wetoszka – Sytkow 7:6 (3), 6:4; Lalek – A. Kwiatkowski 6:3, 4:6, 6:0; (4) Mikuła – Konopko 6:2, 6:0; (8) A. Pawlicki – Federowicz 6:3, 6:1; Bednarczuk – Ciecierski 6:2, 6:1; Czech – Kotwicki 6:3, 6:0; Ziomber – (2) Łosiak 6:3, 7:6 (2).

Druga runda: Jankowiak; B. Andrzejczak 6:2, 3:6, 6:0; Skutella – Dworak 6:7 (3), 6:4, 6:3; Gałka – Bienkiewicz 6:3, 5:7, 6:4; Grzegorczyk – Galus 6:4, 6:4; Sikorski – Wetoszka 6:1, 6:1; Mikuła – Lalek 6:1, 7:6 (6); A. Pawlicki – Bednarczuk 4:6, 6:4, 7:5; Ziomber – Czech 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Skutella – Jankowiak 6:4, 7:5; Gałka – Grzegorczyk 6:1, 6:2; Mikuła – Sikorski 6:3, 2:0 i krecz; Ziomber – A. Pawlicki 6:0, 6:1.

Półfinały: Gałka – Skutella 6:3, 3:6, 6:3; Mikuła – Ziomber 6:1, 6:1.

Finał: Mikuła – Gałka 6:4, 6:7 (6), 6:2.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Podlińska/Rutkowska – bye; Ejsmont/Jeleń – Placzek/Szulc 6:1, 6:0; (3) Piątek/Wędrocha – bye; Światłoń/Zajda – Bobik/Krygier 6:1, 6:1; Komar/Zając – Końska/Pietraszkiewicz 6:2, 6:2; (4) Kubka/Wierzbowska – bye; Cerowska/Szczepańska – bye; (2) Oczachowska/Sosnowska – bye.

Ćwierćfinały: Podlińska/Rutkowska – Ejsmont/Jeleń 6:1, 6:4; Światłoń/Zajda – Piątek/Wędrocha 6:7 (5), 7:6 (3), 10:7; Kubka/Wierzbowska – Komar/Zając 6:0, 6:4; Oczachowska/Sosnowska – Cerowska/Szczepańska 6:1, 7:5.

Półfinały: Podlińska/Rutkowska – Światłoń/Zajda walkower; Oczachowska/Sosnowska – Kubka/Wierzbowska 1:6, 6:3, 10:8.

Finał: Podlińska/Rutkowska – Oczachowska/Sosnowska walkower.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Gałka/Łosiak – Kosiński/Lalek 6:4, 6:4; Dworak/Królikowski – Czech/Traczyk 6:0, 6:2; (4) Mikuła/Stajszczak – Chudy/Konopko 6:1, 6:4; Wrzoł/Ziomber – Duzinkiewicz/Lewandowski 6:2, 6:0; Galus/Wetoszka – Ostrowski/Zoch 6:2, 6:1; (3) Grzegorczyk/Sikorski – Kucz/Łakomy 6:1, 6:2; Godek/Skutella – Bednarczuk/Błaszczyk 6:3, 6:3; (2) Jankowiak/A. Pawlicki – Andrzejczak/Ciecierski 3:6, 6:3, 10:6.

Ćwierćfinały: Dworak/Królikowski – Gałka/Łosiak 6:2, 6:4; Wrzoł/Ziomber – Mikuła/Stajszczak 3:6, 6:3, 10:8; Galus/Wetoszka – Grzegorczyk/Sikorski 1:6, 7:6 (2), 10:5; Jankowiak/A. Pawlicki – Godek/Skutella 6:2, 3:6, 10:8.

Półfinały: Wrzoł/Ziomber – Dworak/Królikowski 6:2, 4:6, 10:2; Jankowiak/A. Pawlicki – Galus/Wetoszka 6:3, 6:2.

Finał: Wrzoł/Ziomber – Jankowiak/A. Pawlicki 3:6, 6:3, 10:6.

15977798_1076762202451480_6761590099467804830_n

ELIMINACJE JUNIOREK

Drobko – Twardowska 5:7, 6:1, 6:2; Habrych – Szulc 6:0, 6:0; W. Ejsmont – Nebelska 6:4, 6:3; Placzek – Rduch 6:2, 6:2. Bez gry awansowały: Bobik, Rudnicka, Bogucka i Światłoń.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Galus – bye; Kucz – Politowski 6:3, 6:2; Duzinkiewicz – bye; D. Wiśniewski – Chudy 6:4, 6:1; Wrzoł – Bochocki 6:1, 6:0; Ostrowski – Tylka 6:2, 6:1; Łakomy – Traczyk 7:5, 6:3; Kotwicki – Stec 6:0, 6:3; Śliwiński – Zoch 6:3, 6:0; Głowacki – Cieśla 6:4, 7:6 (3); Cieślewicz – Wojciechowski 1:6, 6:0, 6:1; Federowicz – Lesman 4:6, 6:2, 7:6 (2); Czech – Pręcikowski 7:6 (3), 6:2; Marciniak – P. Chmielewski 6:1, 6:2; Olech – M. Lewandowski 6:0, 6:0; Kosiński – B. Chmielewski 6:0, 6:0.

Druga runda: Galus – Kucz 6:2, 6:4; D. Wiśniewski – Duzinkiewicz 6:2, 6:1; Wrzoł – Ostrowski 6:0, 6:0; Kotwicki – Łakomy 6:3, 4:6, 6:3; Śliwiński – Głowacki 6:1, 6:2; Federowicz – Cieślewicz 6:3, 6:4; Czech – Marciniak 6:4, 6:2; Kosiński – Olech 6:2, 5:7, 6:1.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności