Logo Polski Tenis

WYNIKI

MIAMI OPEN: Vondrousova - Ostapenko 7:5, 6:1; Kontaveit - Anisimova 6:3, 1:6, 6:4; Tomljanovic - Sabalenka 6:3, 6:4; E. Mertens - Parmentier 6:2, 7:5; Hsieh - Riske 6:2, 7:5; Lajovic - Nishikori 2:6, 6:2, 6:3; Basilashvili - M. Zverev 6:3, 6:2; Chardy - G. Simon 6:4, 6:2; Edmund - Ivashka 6:3, 6:2; Raonic - Marterer walkower.

Aktualności

Halowe mistrzostwa Polski juniorów – wyniki

Europejskie Centrum Tenisa w Mysiadle gościło uczestników halowych mistrzostw Polski juniorów. 

W zawodach do lat 18 po tytuły w singlu sięgnęli: Magdalena Hędrzak i Szymon Kielan. W finałach Magda pokonała Adę Piestrzyńską, a Szymon wygrał z Gabrielem Bilińskim.

W deblu najlepsi byli: Zuzanna Szczepańska i Aleksandra Wierzbowska oraz Jasza Szajrych i Michał Wargocki.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Wierzbowska – Duhl 6:2, 3:6, 6:4; Koralnik – Bartusek 6:1, 2:6, 6:2; Uzarek – Wnuczek 7:6 (3), 6:7 (5), 6:3; Takmadżan – (6) Formella 6:4, 6:1; (3) Hędrzak – B. Przybylska 6:0, 6:0; Cerowska – Niewiadomska 6:0, 7:5; Gruszczyńska – Świerczyńska 6:2, 6:0; (5) Wędrocha – Z. Kowalska 6:2, 6:2; Samberger – (7) Szynkowska 6:0, 6:4; Derecka – Maniawska 6:2, 6:4; Frankowska – Czapulak 3:6, 6:4, 7:5; (4) Nebelska – Gołaś 7:5, 6:4; Mazure – (8) Krygier 6:2, 6:3; Szczepańska – W. Ejsmont 6:2, 7:5; Piestrzyńska – Milecka 6:2, 6:0; (2) Kus – Czerny 6:2, 7:6 (3).

Druga runda: Koralnik – Wierzbowska 7:6 (2), 6:2; Takmadżan – Uzarek 6:3, 6:3; Hędrzak – Cerowska 6:4, 6:3; Gruszczyńska – Wędrocha 6:2, 6:1; Derecka – Samberger 5:7, 7:6 (1), 6:3; Nebelska – Frankowska 6:0, 6:2; Szczepańska – Mazurek 6:4, 6:2; Piestrzyńska – Kus 6:0, 6:4.

Ćwierćfinały: Koralnik – Takmadżan 7:6 (5), 6:4; Hędrzak – Gruszczyńska 6:1, 4:6, 6:3; Derecka – Nebelska 6:3, 6:4; Piestrzyńska – Szczepańska 1:6, 7:5, 6:3.  

Półfinały: Hędrzak – Koralnik 6:1, 6:2; Piestrzyńska – Derecka 6:1, 6:1. 

Finał: Hędrzak – Piestrzyńska 6:2, 6:4.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Szajrych – Szabo 6:3, 6:3; A. Bojarski – Ziomber 6:4, 6:4; Szczęsny – Kopcik 7:5, 6:4; (7) Wargocki – Ohme 6:4, 6:1; (3) Biliński – Mruk 6:2, 6:2; Łukowski – Marchewka 0:6, 6:3, 6:1; Frankowski – Dec 6:3, 6:3; (5) Politowicz – Orlikowski 6:3, 6:4; (6) Kielan – Krotowski 6:0, 6:1; Kończal – Kuczyński 6:2, 6:2; Górecki – Zdzuj 6:7 (7), 6:1, 6:3; Wajdemajer – (4) Kaliszewski 1:0 i krecz Pawła; (8) Chudy – D. Wiśniewski 6:7 (2), 6:1, 1:0 i krecz Dawida; Konopko – Rudnicki 7:5, 6:3; Stokowski – Kopka 6:1, 6:2; (2) W. Kasperski – Cisło 6:2, 6:2.

Druga runda: A. Bojarski – Szajrych 6:2, 7:5; Szczęsny – Wargocki 6:4, 7:6 (5); Biliński – Łukowski 6:2, 6:4; Politowicz – Frankowski 6:4, 5:7, 6:4; Kielan – Kończal 6:0, 6:2; Wajdemajer – Górecki 6:4, 6:4; Konopko – Chudy 7:6 (6), 6:3; W. Kasperski – Stokowski 6:3, 6:1. 

Ćwierćfinały: A. Bojarski – Szczęsny 6:4, 6:4; Biliński – Politowicz 6:3, 4:6, 6:3; Kielan – Wajdemajer 7:5, 6:3; W. Kasperski – Konopko 6:4, 7:5.

Półfinały: Biliński – A. Bojarski 6:2, 6:3; Kielan – W. Kasperski 7:5, 6:3. 

Finał: Kielan – Biliński 6:1, 6:4.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Szczepańska/Wierzbowska – Bartusek/Szynkowska 6:1, 6:2; Formella/Takmadżan – Derecka/Koralnik 4:6, 6:1, 13:11; (4) Ejsmont/Nebelska – Czerny/Maniawska 6:2, 6:2; Mazurek/Przybylska – Grott/Kotylak 6:4, 6:0; Gołaś/Gruszczyńska – Piestrzyńska/Świerczyńska 6:0, 6:3; (3) Duhl/Hędrzak – Krygier/Uzarek 6:3, 6:2; Niewiadomska/Samberger – Kus/Wawrowska 6:4, 6:4; (2) Cerowska/Wędrocha – Frankowska/Wnuczek 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Szczepańska/Wierzbowska – Bartusek/Szynkowska 6:3, 6:1; Ejsmont/Nebelska – Mazurek/Przybylska 0:6, 7:6 (4), 10:8; Duhl/Hędrzak – Gołaś/Gruszczyńska 3:6, 7:5, 10:7; Niewiadomska/Samberger – Cerowska/Wędrocha 7:6 (8), 0:6, 10:6.

Półfinały: Szczepańska/Wierzbowska – Ejsmont/Nebelska 6:1, 4:6, 10:1; Duhl/Hędrzak – Niewiadomska/Samberger 6:2, 6:0. 

Finał: Szczepańska/Wierzbowska – Duhl/Hędrzak 6:1, 6:2.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Szajrych/Wargocki – Krotowski/Majewski 6:2, 6:0; Bojarski/Ohme – Orlikowski/Zdzuj 7:5, 6:4; (4) Politowicz/Wajdemajer – Dec/Nowicki 7:6 (5), 6:4; Górecki/Kuczyński – Frankowski/Rudnicki 6:3, 6:4; Biliński/Olech – Kończal/Lis 6:2, 6:2; (3) Chudy/Konopko – Mruk/Szabo 6:2, 6:4; Szczęsny/Ziomber – Herok/Marchewka 6:7 (3), 6:1, 10:3; (2) Kasperski/Kielan – Sroka/Stokowski 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Szajrych/Wargocki – Bojarski/Ohme 6:3, 6:3; Politowicz/Wajdemajer – Górecki/Kuczyński 6:4, 7:5; Chudy/Konopko – Biliński/Olech 6:3, 5:7, 10:7; Kasperski/Kielan – Szczęsny/Ziomber 6:4, 7:6 (1). 

Półfinały: Szajrych/Wargocki – Politowicz/Wajdemajer 6:4, 3:6, 10:7; Chudy/Konopko – Kasperski/Kielan 6:4, 0:6, 13:11.

Finały: Szajrych/Wargocki – Chudy/Konopko 6:3, 6:4.  

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Milecka – bye; Demianiuk – W. Szulc 6:3, 2:6, 7:5; Czerny – bye; Grott – Z. Końska 7:6 (6), 6:4; Maniawska – bye; Kuśmierz – Kaczmarek 6:1, 6:1; Zalewska – bye; Uzarek – Szkudlarek 6:0, 6:0; Jankowska – bye; Czapulak – Lang 6:4, 6:1 Elkosh – bye; Serecka – Miksa 6:0, 6:0; Świerczyńska – bye; Węgrzyn – Wawrowska 5:7, 6:1, 6:2; Podulka – bye; Wnuczek – Skowrońska 6:4, 6:1. 

Druga runda: Milecka – Demianiuk 6:1, 6:2; Czerny – Grott 6:3, 6:3; Maniawska – Kuśmierz 6:7 (6), 7:5, 6:4; Uzarek – Zalewska 6:0, 6:2; Czapulak – Jankowska 6:3, 6:3; Derecka – Elkosh 6:3, 6:2; Świerczyńska – Węgrzyn 6:2, 6:3; Wnuczek – Podulka 6:3, 6:3.  

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Majewski – Klimek 6:2, 6:2; Kończal – Funka 6:4, 3:6, 6:1; Sroka – Bojko 6:3, 6:0; Cisło – Szczap 6:4, 6:2; Łukowski – Nowicki 6:7 (4), 6:2, 6:1; Olech – Strzałkowski 2:6, 6:4, 6:4; Stokowski – Sioda 6:2, 6:3; Herok – Kłopotowski 6:0, 6:3; Bartoszek – Guzowski 7:6 (4), 5:7, 6:3; Szabo – Stankiewicz 6:0, 6:0; Kopka – Stochmal 6:3, 6:7 (5), 6:3; Weber – Pyra 7:5, 6:3; Marchewka – Bromberek 6:2, 6:1; Lis – Gniazdowski 6:4, 6:4; Krotowski – Chmielewki 6:4, 6:1; Roś – Piotrowski 6:1, 6:1.

Druga runda: Kończal – Majewski 7:5, 1:6, 7:5; Cisło – Sroka 7:5, 7:6 (4); Łukowski – Olech 6:3, 3:6, 6:2; Stokowski – Herok 6:2, 6:1; Szabo – Bartoszek 6:2, 6:0; Kopka – Weber 6:3, 6:0; Marchewka – Lis 6:1, 6:3; Krotowski – Roś 4:6, 6:1, 6:0.  

Kategoria: PZT

Partnerzy

Trener personalny Maciej Kowalski

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności