Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Halowe Mistrzostwa Polski Kadetów

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna gościło uczestników Halowych Mistrzostw Polski Kadetów.

W finałach singla zawodów dla tenisistów do lat 16 Magdalena Świerczyńska wygrała z Laurą Koralnik, a Martyn Pawelski był skuteczniejszy od Macieja Kosa. Poznaliśmy też triumfatorów debla.

Zwyciężyli Daria Górska i Magda Świerczyńska oraz Maciej Kos i Borys Zgoła. 

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Durska – Halbersztadt 6:2, 7:5; Orlińska – Jodłowska 6:4, 0:6, 6:1; Telżyńska – Strzyżewska 6:1, 6:1; Bajorek – (8) Janiszek 7:6 (5), 6:2; (4) Koralnik – Pieczyńska 6:3, 6:0; M. Głowacka – Caruk 6:1, 6:1; Z. Ladrowska – Z. Witkowska 6:2, 6:4; (7) Wróblewska – Jankowska 6:1, 6:4; (7) Ewald – Turczuk 6:1, 6:2; Ciesielczyk – Niemc 6:4, 6:2; Skowrońska – Persson 7:5, 6:3; (3) Świerczyńska – K. Maciejewska 6:3, 7:6 (3); (5) Frankowska – Langiewicz 6:1, 5:7, 6:4; Rogala – Popławska 6:2, 6:1; Będkowska – Woźny 6:4, 6:1; Bozova – (2) Górska 6:4, 6:4. 

Druga runda: Orlińska – Durska 7:5, 6:3; Telżyńska – Bajorek 7:5, 1:6, 6:4; Koralnik – M. Głowacka 6:1, 6:0; Wróblewska – Ladrowska 6:1, 6:4; Ewald – Ciesielczyk 6:0, 6:3; Świerczyńska – Skowrońska 7:5, 6:1; Frankowska – Rogala 6:4, 6:1; Bozova – Będkowska 6:1, 6:3. 

Ćwierćfinały: Orlińska – Telżyńska 3:6, 6:2, 6:4; Koralnik – Wróblewska 5:0 i krecz Jagody; Świerczyńska – Ewald 6:4, 4:6, 6:2; Bozova – Frankowska 6:2, 6:3.

Półfinały: Koralnik – Orlińska 6:2, 6:0; Świerczyńska – Bozova 6:3, 6:1.

Finał: Świerczyńska – Koralnik 6:2, 6:3.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Kos – A. Pękała 6:1, 6:0; Kulig – Janzen 6:0, 6:4; Z. Rytelewski – Stolarski 6:0, 6:1; (8) Strzelecki – Bajurko 6:0, 6:0; (4) Dzieło – Łosiewicz 6:1, 6:3; Barcik – Piekarz 4:6, 6:4, 6:2; G. Zgoła – Roś 6:4, 4:6, 6:0; Lechno-Wasiutyński – (6) J. Bojarski 6:7 (6), 6:2, 6:1; (5) Szymkowiak – Kubalka 6:1, 6:1; Grzegorzewski – Bojko 6:1, 6:4; Pawelski – B. Zgoła 7:6 (0), 6:3; (3) Stankiewicz – Biedermann 6:4, 6:2; (7) Pałyszko – Pankowski 7:6 (6), 6:1; A. Majchrzak – Marcinkowski 4:6, 6:1, 7:5; Mackiewicz – Boczkowski 6:2, 7:5; (2) G. Matuszewski – Kosowski 6:1, 6:2.

Druga runda: Kos – Kulig 6:2, 6:2; Z. Rytelewski – Strzelecki 6:1 i krecz Kuby; Dzieło – Barcik 6:2, 6:0; Lechno-Wasiutyński – G. Zgoła 6:3, 4:1 i krecz Gorana; Szymkowiak – Grzegorzewski 7:6 (5), 6:4; Pawelski – Stankiewicz 6:0, 6:1; A. Majchrzak – Pałyszko 6:3, 6:0; G. Matuszewski – Mackiewicz 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Kos – Z. Rytelewski 6:1, 6:2; Dzieło – Lechno-Wasiutyński 6:2, 6:4; Pawelski – Szymkowiak 6:0, 6:2; G. Matuszewski – A. Majchrzak 6:3, 6:3. 

Półfinały: Kos – Dzieło 6:0, 6:0; Pawelski – G. Matuszewski 6:4, 6:2. 

Finał: Pawelski – Kos 6:4, 6:1. 

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Górska/Świerczyńska – Jasiczek/Piechowicz 6:1, 6:1; Kosowska/Rogala – Halbersztadt/Kiwior 6:4, 6:3; (3) Koralnik/Wróblewska – Bajorek/Jodłowska 6:4, 5:7, 10:4; Bozova/Maciejewska – Orlińska/Turczuk 6:0, 6:1; Janiszek/Jankowska – Langiewicz/Rajca 7:5, 6:4; Caruk/Strzyżewska – (4) Pieczyńska/Popławska 6:2, 4:6, 10:7; Będkowska/Skowrońska – Domańska/Witkowska 6:4, 7:6 (5); (2) Durska/Frankowska – Bergler/Telżyńska 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Górska/Świerczyńska – Kosowska/Rogala 6:0, 6:2; Bozova/Maciejewska – Koralnik/Wróblewska 6:3, 6:0; Langiewicz/Rajca – Caruk/Strzyżewska 6:1, 6:0; Durska/Frankowska – Będkowska/Skowrońska 6:3, 6:7 (4), 13:11.

Półfinały: Górska/Świerczyńska – Bozova/Maciejewska 6:3, 6:2; Durska/Frankowska – Langiewicz/Rajca 6:2, 3:6, 10:3.

Finał: Górska/Świerczyńska – Durska/Frankowska 6:3, 2:6, 10:3.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Bojarski/Stankiewicz – Janzen/Mackiewicz 7:5, 6:1; Grzegorzewski/Piekarz – Barcik/Wójcicki 6:4, 6:2; (4) Dzieło/Roś – Biedermann/A. Pękała 6:1, 7:6 (4); Kosowski/Solarski – Kubalka/Majchrzak 2:6, 7:6 (6), 10:5; Szymkowiak/Łosiewicz – Marcinkowski/Rytelewski 6:4, 6:1; (3) Kos/B. Zgoła – Pałyszko/Siekanowicz 6:2, 6:4; Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – F. Pękała/Włodarczyk 7:5, 6:4; (2) Matuszewski/Pawelski – Bojko/Strzelecki 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Bojarski/Stankiewicz – Grzegorzewski/Piekarz 6:2, 6:2; Dzieło/Roś – Kosowski/Solarski 6:4, 6:2; Kos/B. Zgoła – Szymkowiak/Łosiewicz 7:5, 6:1; Matuszewski/Pawelski – Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła walkower. 

Półfinały: Bojarski/Stankiewicz – Dzieło/Roś 6:3, 6:3; Kos/B. Zgoła – Matuszewski/Pawelski 6:3, 6:3.

Finał: Kos/B. Zgoła – Bojarski/Stankiewicz 6:3, 6:0.

ELIMINACJE KADETEK

Pierwsza runda: (1) Orlińska – bye; (16) Wartecka – Siwakowska 6:4, 6:3; (2) Turczuk – bye; (12) Piechowicz – Stefańska 6:1, 6:3; (3) Bergler – bye; (9) Langiewicz – Kiwior 6:1, 7:5; (4) Caruk – bye; (13) Frątczak – Dąbrowska 3:6, 7:6 (5), 6:0; (5) Ladrowska – Kluska 6:2, 6:3; Persson – (11) Chodkowska 7:5, 6:3; (6) Halbersztadt – Hałat 6:2, 6:1; Bukowiec – Kosowska 6:2, 4:6, 6:3; (7) Rogala – Murawska 6:1, 6:2; (14) Jasiczek – Kokocha 6:1, 6:3; (8) Rajca – Baniak 6:3, 6:3; (10) Będkowska – Trocha 6:1, 6:1. 

Druga runda: Orlińska – Wartecka 6:3, 6:0; Turczuk – Piechowicz 6:2, 6:3; Langiewicz – Bergler 7:6 (5), 6:3; Caruk – Frątczak 6:1, 6:7 (4), 6:4; Ladrowska – Persson 6:4, 4:6, 6:2; Halbersztadt – Bukowiec 6:2, 7:5; Rogala – Jasiczek 6:3, 3:6, 6:1; Będkowska – Rajca 3:6, 7:5, 6:3. 

ELIMINACJE KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Marcinkowski – Keiper 6:0, 6:0; (10) Cała – Murawski 6:3, 6:1; (3) Wójcicki – F. Pękała 4:6, 7:5, 6:0; (16) Mackiewicz – Gołębiowski 6:2, 6:1; (4) Janzen – Maranda 6:2, 6:4; Uzarek – (11) Stasiak 6:0, 6:0; (5) Barcik – Kawałkowski 4:6, 6:4 i krecz Kuby; J. Wieczorek – Gniatczyk 6:2, 7:6 (4); (6) Bajurko – J. Włodarczyk 6:1, 2:6, 7:5; (14) Boczkowski – S. Nowak 7:5, 6:4; (7) A. Majchrzak – Weiner 6:0, 6:1; (13) Voigt – Majtyka 6:4, 6:2; (8) Biedermann – Mazur 7:6 (1), 6:1; (12) Kaszowski – Szymczak 6:2, 6:2; (9) Pankowski – Ukalski 6:4, 6:3; (15) Mizerski – Muc 6:1, 6:2. 

Druga runda: Marcinkowski – Cała 6:2, 6:2; Mackiewicz – Wójcicki 2:6, 6:4, 6:2; Janzen – Uzarek 7:6 (5), 6:3; Barcik – J. Wieczorek 6:1, 6:2; Bajurko – Boczkowski 6:4, 6:4; A. Majchrzak – Voigt 6:4, 6:0; Biedermann – Kaszowski 6:4, 7:6 (3); Pankowski – Mizerski 6:3, 7:5.   

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności