Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Sachko 6:2, 6:4; Galan - Barrios Vera 7:6 (4), 4:6, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Sakamoto 6:2, 6:4; Ferreira Silva - Menezes 6:4, 6:3.

Halowe mistrzostwa Polski kadetów

W Pabianicach na kortach PKT odbyły się halowe mistrzostw Polski kadetów (do lat 16).

Po złote medale w grach pojedynczych sięgnęli Martyna Kubka (GKT Nafta Zielona Góra) oraz Szymon Kielan (PKT Pabianice).

W deblu najlepsi byli Martyna Kubka i Aleksandra Wierzbowska (KKS Olsza Kraków) oraz Maksymilian Pawlicki (KT Legia Warszawa) i Wojciech Szczęsny (Klub Miedzeszyn Warszawa).

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Wierzbowska – Szpakowska 6:0, 6:4; Krygier – Koczotowska 6:4, 6:4; Podbioł – Bartusek 3:6, 6:2, 6:1; Saska – (6) Derecka 6:1, 6:1; Krajewska – (4) A. Nadajewska 2:6, 6:4, 6:3; Cerowska – Kus 6:1, 6:0; Okopniak – Kopel 7:6 (3), 6:1; Uzarek – (5) Hędrzak 3:6, 6:1, 6:3; (8) Nebelska – Hanczka 6:0, 1:0 i krecz Marii; Szczotka – Z. Rutkowska 7:5, 6:3; Kubka – W. Pociej 6:1, 7:6 (6); (3) Wędrocha – Takmadżan 6:3, 6:1; (7) Szczepańska – Maciejczyk 6:4, 6:1; K. Chmielowska – Żurawska 6:4, 6:3; Szynkowska – W. Ejsmont 7:6 (0), 2:6, 6:3; Duhl – (2) Jeleń 6:3, 6:4.

Druga runda: Wierzbowska – Krygier 6:0, 6:2; Saska – Podbioł 6:3, 7:6 (4); Cerowska – Krajewska 7:6 (3), 6:1; Okopniak – Uzarek 4:6, 6:4, 6:4; Szczotka – Nebelska 6:4, 6:1; Kubka – Wędrocha 6:2, 6:1; Szczepańska – K. Chmielowska 6:0, 6:1; Duhl – Szynkowska 6:3, 6:7 (6), 6:2.

Ćwierćfinały: Wierzbowska – Saska 7:5, 4:6, 6:3; Cerowska – Okopniak 6:4, 6:4; Kubka – Szczotka 6:2, 6:2; Szczepańska – Duhl 4:6, 6:3, 7:6 (4).

Półfinały: Wierzbowska – Cerowska 6:3, 4:6, 6:2; Kubka – Szczepańska 6:0, 6:1.

Finał: Kubka – Wierzbowska 7:5, 6:3.

15965100_724707371026928_5616901443895575000_n

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Ziomber – Szpejankowski walkower; Wajdemajer – Vu 6:1, 6:3; Federowicz – Frończuk 6:3, 3:6, 6:0; (8) Radoń – M. Pawlicki 3:6, 6:4, 6:2; (4) Konopko – Chudy 6:1, 6:0; Kaliszewski – Kuczyński 6:3, 6:7 (5), 6:1; Paszkowski – Rządkowski 6:2, 6:3; Kielan – (7) Kierwiak 6:2, 6:1; (6) Kasperski – Guzowski 7:5, 6:1; Pawlak – Szczęsny 6:1, 6:1; D. Wiśniewski – Stochmal 6:3, 6:0; (3) Frankowski – Gadzała 6:0, 6:0; Cisło – (5) Biliński 6:1, 1:6, 6:2; Politowicz – Wargocki 4:6, 6:3, 6:4; Lorens – Lesman 6:2, 6:0; Olech – (2) M. Adamek 5:4 i krecz Makarego.

Druga runda: Ziomber – Wajdemajer 1:6, 6:4, 6:1; Radoń – Federowicz 4:6, 6:2, 6:4; Konopko – Kaliszewski 6:2, 6:3; Kielan – Paszkowski 6:1, 7:5; Pawlak – Kasperski 6:4, 6:0; Frankowski – D. Wiśniewski 6:3, 6:4; Politowicz – Cisło 6:2, 1:6, 7:5; Lorens – Olech 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Ziomber – Radoń 6:2, 6:1; Kielan – Konopko 6:1, 7:6 (4); Pawlak – Frankowski 6:3, 6:1; Lorens – Politowicz 6:3, 6:0.

Półfinały: Kielan – Ziomber 6:1, 6:2; Pawlak – Lorens 6:1, 7:5.

Finał: Kielan – Pawlak 7:5, 7:6 (9).

15873340_873873526088864_7939565168586353837_n

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Kopel/Podbioł – (1) Hędrzak/A. Nadajewska 6:4, 6:4; Duhl/Saska – Z. Rutkowska/Żurawska 6:1, 6:3; Kubka/Wierzbowska – (3) Brunzlow/Derecka 6:1, 6:4; Bartusek/Takmadżan – Nebelska/Szczotka 6:4, 6:4; Szynkowska/Uzarek – Koczotowska/Maciejczyk 6:3, 6:3; Cerowska/Szczepańska – (4) Jeleń/Okopniak 3:6, 6:2, 14:12; Ejsmont/Krajewska – Hanczka/Szkudlarek 6:0, 6:0; (2) Pociej/Wędrocha – Krygier/Kus 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Duhl/Saska – Kopel/Podbioł 6:0, 6:1; Kubka/Wierzbowska – Bartusek/Takmadżan 6:1, 6:0; Cerowska/Szczepańska – Szynkowska/Uzarek 6:3, 6:1; Pociej/Wędrocha – Ejsmont/Krajewska 6:0, 6:0.

Półfinały: Kubka/Wierzbowska – Duhl/Saska 6:4, 6:3; Cerowska/Szczepańska – Pociej/Wędrocha 7:6 (2), 6:1.

Finał: Kubka/Wierzbowska – Cerowska/Szczepańska 6:2, 6:2.

15871427_389318151413271_1737481761352198837_n

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Kasperski/Ziomber – bye; Cisło/Kielan – Olech/Rządkowski 6:4, 6:4; Lorens/Politowicz – (4) Chudy/Konopko 3:6, 7:6 (4), 14:12; Pawlak/Wajdemajer – Kaliszewski/Paszkowski 6:4, 4:6, 10:5; Biliński/Frończuk – Herok/Lesman 6:4, 6:2; (3) Kierwiak/Radoń – bye; M. Pawlicki/Szczęsny – Federowicz/Stochmal 7:5, 6:4; (2) Frankowski/Wargocki – bye.

Ćwierćfinały: Kasperski/Ziomber – Cisło/Kielan 6:2, 1:1 i krecz; Lorens/Politowicz – Pawlak/Wajdemajer 7:5, 6:3; Kierwiak/Radoń – Biliński/Frończuk 6:4, 6:1; Frankowski/Wargocki 3:6, 6:4, 13:11.

Półfinały: Kasperski/Ziomber – Lorens/Politowicz 6:2, 6:4; M. Pawlicki/Szczęsny – Kierwiak/Radoń 6:3, 6:4.

Finał: M. Pawlicki/Szczęsny – Kasperski/Ziomber 6:3, 1:6, 13:11.

15822850_1536340949713758_3545476688745317117_n

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Płocica – N. Szkudlarek 6:1, 6:2; Wróblewska – Bohm 2:6, 6:3, 6:1; Syczuk – Konopka 6:1, 6:2; Maciejczyk – Wesołowska 6:2, 6:1; Bartusek – Skrobek 6:0, 6:0; Al. Schmidt – Szymczewska 6:1, 4:6, 6:0; Kopel – Wawrowska 6:1, 6:3; Koczotowska – Nowicka 6:3, 6:2.

Druga runda: Takmadżan – Płocica 6:3, 6:4; K. Chmielowska – Wróblewska 6:0, 6:0; Krajewska – Syczuk 7:5, 6:2; Maciejczyk – Filipecka 1:6, 6:2, 6:3; Bartusek – Drobko 6:2, 6:0; Szpakowska – Al. Schmidt 6:2, 6:2; Kopel – Szulc 6:0, 6:1; Koczotowska – Carpenter 6:2, 6:4.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Biliński – Błachnio 6:1, 6:0; Mańkowski – Sroka 6:4, 6:4; Olech – Pyra 6:0, 6:1; Załubski – Świderski 6:0, 6:3; Marchewka – Kuś 4:6, 6:1, 6:1; Lesman – Bondar 6:1, 6:2; Gadzała – Kucz 6:1, 6:4; Bartoszek – Herok 7:5, 6:3; Guzowski – Orlikowski 6:2, 6:3; Pastuszak – Pośpiech 6:4, 6:0; Cisło – Rudnicki 6:2, 6:2; Bańkowski – Markowski 7:6 (7), 4:6 i krecz Jana; Z. Szabo – Kopka 6:3, 3:6, 6:4; D. Wiśniewski – F. Mruk 6:1, 6:3; Vu – M. Szkudlarek 6:0, 6:1; Strzałkowski – Głowacki 6:4, 6:3.

Druga runda: Biliński – Mańkowski 6:0, 6:2; Olech – Załubski 6:2, 6:2; Lesman – Marchewka 6:3, 6:4; Gadzała – Bartoszek 6:2, 6:3; Guzowski – Pastuszak 7:5, 6:1; Cisło – Bańkowski 6:7 (9), 6:1, 6:2; D. Wiśniewski – Z. Szabo 6:3, 6:0; Vu – Strzałkowski 6:3, 0:6, 6:4.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności