Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Halowe mistrzostwa Polski młodzików

W Centrum Tenisowym Sobota odbyły się halowe mistrzostwa Polski młodzików (do lat 14).

Do pojedynków finałowych w singlu dotarli Pola Wygonowska, Karina Gustowska, Maks Kaśnikowski i Marcel Kamrowski.

Zwyciężyli Wygonowska i Kaśnikowski. W deblu chłopców najlepsi byli Karolina Bartusek i Zuzanna Smejlis oraz Maks Kaśnikowski i Aleksander Orlikowski.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Bartusek – Węgrzyn 6:3, 6:1; Świerczyńska – Frankowska 6:0, 6:0; Carpenter – Ways 6:2, 6:2; (5) Kopel – An. Schmidt 2:6, 6:3, 7:6 (2); (3) Gustowska – Bohm 6:3, 6:1; Turczuk – Koralnik 7:5, 6:2; K. Maciejewska – Hejduk 7:5, 6:2; (7) Formella – Niewiadomska 6:2, 6:3; (8) Wnuczek – Bajorek 4:6, 6:0, 7:5; Podulka – Mazurek 6:4, 6:3; Paul – Bukowiec 6:1, 6:4; Chyba – (4) Gołaś 6:4, 6:1; (6) Kubacha – Zaremba 6:4, 6:1; Szpakowska – Jeschke 6:3, 6:1; Smejlis – Wróblewska 6:1, 6:0; (2) Wygonowska – Lange 6:2, 6:0.

Druga runda: Bartusek – Świerczyńska 6:0, 6:0; Kopel – Carpenter 6:2, 6:2; Gustowska – Turczuk 6:2, 6:4; Formella – K. Maciejewska 6:3, 6:2; Podulka – Wnuczek 6:0, 6:1; Chyba – Paul 2:6, 7:6 (3), 6:0; Kubacha – Szpakowska 6:2, 6:4; Wygonowska – Smejlis 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Bartusek – Kopel 6:1, 6:2; Gustowska – Formella 6:4, 6:1; Chyba – Podulka 1:6, 7:5, 6:3; Wygonowska – Kubacha 6:4, 6:1.

Półfinały: Gustowska – Bartusek 6:3, 2:6, 6:1; Wygonowska – Chyba 6:2, 6:2.

Finał: Wygonowska – Gustowska 7:6 (1), 6:2.

16105650_1882473485331783_4582364331295424895_n

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski – Osomański 6:1, 6:0; Herok – Sroka 6:1, 3:6, 7:5; Jezierski – Włodarczyk 6:3, 6:2; (8) Ohme – Nawój 6:2, 6:1; (3) Orlikowski – Sz. Zawartko 6:2, 6:0; Sowa – Matuszczyk 6:2, 6:2; Grygołowicz – Karos 6:2, 7:5; (6) Stokowski – Szczap 6:4, 6:1; (7) Manczak-Mancewicz – Pawelski 6:1, 6:3; F. Zawartko – Romer 7:6 (7), 6:4; Sławik – Wrona 7:6 (5), 3:6, 6:3; (4) Tomański – Wolnik 6:1, 6:0; Lukowski – (5) Dziopak 6:4, 6:3; Marcinkowski – G. Matuszewski 7:5, 3:6, 6:4; Kończal – Rytelewski 7:6 (5), 6:1; (2) Kamrowski – Tatera 6:1, 6:1.

Druga runda: Kaśnikowski – Herok 6:0, 6:0; Ohme – Jezierski 6:0, 6:0; Orlikowski – Sowa 6:0, 6:0; Grygołowicz – Stokowski 6:1, 6:4; Manczak-Mancewicz – F. Zawartko 6:1, 6:1; Tomański – Sławik 6:2, 6:3; Lukowski – Marcinkowski 6:1, 6:3; Kamrowski – Kończal 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski – Ohme 6:2, 6:0; Orlikowski – Grygołowicz 6:1, 6:1; Manczak-Mancewicz – Tomański 6:2, 6:2; Kamrowski – Lukowski 6:1, 6:2.

Półfinały: Kaśnikowski – Orlikowski 6:2, 7:5; Kamrowski – Manczak-Mancewicz 6:1, 6:1.

Finał: Kaśnikowski – Kamrowski 5:7, 6:0, 6:2.

15977606_1849806638640635_2102254899722574279_n

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Gołaś/Wygonowska – Frankowska/Ways 6:2, 6:1; Pawlik/Świerczyńska – Hejduk/Lange 6:4, 6:3; (4) Kopel/Kotylak – Paul/Wnuczek 5:7, 6:2, 10:8; Bohm/Koralnik – Gustowska/Jeschke 6:3, 6:3; Turczuk/Wróblewska – Chyba/Mazurek 7:6 (6), 7:5; Carpenter/Niewiadomska – (3) Formella/Szpakowska 6:2, 6:4; Podulka/Zaremba – Bielaszewska/Maciejewska 6:3, 6:4; (2) Bartusek/Smejlis – Kubacha/Schmidt 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Gołaś/Wygonowska – Pawlik/Świerczyńska 6:0, 6:3; Kopel/Kotylak – Bohm/Koralnik 5:7, 6:4, 10:8; Turczuk/Wróblewska – Carpenter/Niewiadomska 7:6 (5), 6:2; Bartusek/Smejlis – Podulka/Zaremba 6:1, 6:1.

Półfinały: Gołaś/Wygonowska – Kopel/Kotylak 6:1, 6:4; Bartusek/Smejlis – Turczuk/Wróblewska 6:2, 6:2.

Finał: Bartusek/Smejlis – Gołaś/Wygonowska 6:3, 6:1.

15966041_1840923942786553_7908154812705847572_n

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski/Orlikowski – bye; Sowa/Sroka – Kończal/Lukowski 6:2, 6:7 (3), 10:5; (4) Ohme/Stokowski – Zawartko/Zawartko 6:0, 6:1; Grygołowicz/Herok – Marcinkowski/Rytelewski 6:1, 6:3; Matuszewski/Tatera – Jezierski/Pawelski 6:3, 6:3; (3) Dziopak/Manczak-Mancewicz – bye; Sławik/Szczap – Włodarczyk/Wrona 4:6, 6:3, 10:7; (2) Kamrowski/Tomański – bye.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski/Orlikowski – Sowa/Sroka 6:0, 6:3; Ohme/Stokowski – Grygołowicz/Herok 7:6 (3), 6:1; Matuszewski/Tatera – Dziopak/Manczak-Mancewicz 6:2, 7:6 (6); Kamrowski/Tomański – Sławik/Szczap 6:1, 6:1.

Półfinały: Kaśnikowski/Orlikowski – Ohme/Stokowski 6:0, 6:3; Kamrowski/Tomański – Matuszewski/Tatera 6:2, 6:3.

Finał: Kaśnikowski/Orlikowski – Kamrowski/Tomański 6:2, 6:3.

15941050_1395738330460033_8153850069610459969_n

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Bukowiec – Bielaszewska 4:6, 6:1, 7:6 (0); Zalewska – Szymczewska 6:3, 1:1 i krecz Matyldy; Paul – Olszewska 6:1, 6:1; Pieczyńska – Z. Kromolicka 6:4, 6:2; An. Schmidt – E. Nowak 6:0, 6:0; Pytel – Burdzińska 3:6, 6:2 i krecz Tatiany; Podulka – Braziewicz 6:0, 6:4; Głowacka – Dańko 6:0, 6:4; Woźny – Orkiszewska 6:0, 6:0; Węgrzyn – Jodłowska 6:4, 6:1; Szałek – Łowczyk 6:4, 6:1; Bajorek – Grabowska 6:3, 6:4; Koczan – Chyl 6:3, 6:1; Chyba – Kowalczyk 7:5, 6:0; Durska – Skowrońska 6:2, 6:2; Zaremba – K. Brunzlow 7:6 (4), 6:3.

Druga runda: Bukowiec – Zalewska 3:6, 6:4, 6:2; Paul – Pieczyńska 6:4, 6:1; An. Schmidt – Pytel 6:0, 6:1; Podulka – Głowacka 6:3, 6:2; Węgrzyn – Woźny 6:2, 2:0 i krecz Weroniki; Bajorek – Szałek 5:7, 7:6 (5), 6:2; Chyba – Koczan 6:0, 6:1; Zaremba – Durska 4:6, 6:3, 6:2.

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Osomański – bye; Kaczmarek – Roś 4:6, 6:4, 6:4; Sopoliński – bye; Romer – Szymkowiak 6:4, 7:6 (4); Rytelewski – Ciołek 6:0, 6:0; Dzieło – Rozwadowski 6:0, 6:0; Jezierski – Kapuściński 6:3, 6:4; Lechno-Wasiutyński – N. Dzudzewicz 6:0, 6:1; Piotrowski – Borkowski 6:1, 6:2; Wolnik – Pajdowski 6:1, 6:2; Nawój – Strzelecki 6:0, 6:2; Góra – Bojko 3:6, 6:3, 7:5; Dójczyński – Kordowski 6:3, 6:2; Karos – Kaszubowski 6:0, 7:5; Siekanowicz – Klasiński 6:3, 6:2; Marcinkowski – Doligalski 6:1, 6:0.

Druga runda: Osomański – Kaczmarek 6:0, 6:0; Romer – Sopoliński 7:5, 6:3; Rytelewski – Dzieło 6:0, 6:1; Jezierski – Lechno-Wasiutyński walkower; Wolnik – Piotrowski 6:4, 6:2; Nawój – Góra 3:6, 6:4, 6:4; Karos – Dójczyński 6:3, 6:4; Marcinkowski – Siekanowicz 6:2, 6:1.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności