Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Halowe mistrzostwa Polski skrzatów

Korty w Lublińcu gościły uczestników halowych mistrzostw Polski skrzatów (do lat 12).

Organizatorem zmagań była Fundacja Tenis Częstochowa, ale spotkania odbywały się w Centrum Sportowo-Rekreacyjne Manhattan.

Złote krążki w singlu wywalczyli Daria Górska (Park Tenisowy Olimpia Poznań) i Fryderyk Lechno-Wasiutyński (FairPlayce Poznań).

W deblu zwyciężyli Daria Górska i Malwina Rowińska (KT Legia Warszawa) oraz Fryderyk Lechno-Wasiutyński i Goran Zgoła (AZS Poznań).

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Górska – M. Nadajewska 6:0, 6:0; Stankiewicz – Helińska 6:2, 6:2; Szczepaniak – Kuczyńska 2:6, 6:2, 11:9; (6) Domańska – Langiewicz 6:1, 6:1; (4) Kiwior – Rogala 6:2, 6:2; Cieśluk – Telżyńska 6:1, 5:7, 10:4; Skarżyńska – Jędrzejak 6:2, 6:3; (8) Bednarz – Witkowska 6:0, 6:1; (5) Ewald – K. Ejsmont 6:0, 6:1; Matuszewski – Podhajecka 6:3, 7:5; Kosowska – Piechowicz 6:1, 6:3; (3) Pieczyńska – Głowacka 6:1, 6:2; (7) Bozova – Pawlikowska 6:3, 6:2; Orlińska – Ciesielczyk 6:0, 6:2; Bergler – Janecka 5:7, 6:2, 10:6; (2) Rowińska – Stypuła 6:0, 6:0.

Druga runda: Górska – Stankiewicz 6:1, 6:1; Domańska – Szczepaniak 6:0, 6:2; Kiwior – Cieśluk 6:2, 6:1; Bednarz – Skarżyńska 4:6, 6:1, 10:7; Ewald – Matuszewski 6:3, 6:2; Pieczyńska – Kosowska 6:1, 6:2; Bozova – Orlińska 6:2, 6:2; Rowińska – Bergler 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Górska – Domańska 6:2, 7:5; Bednarz – Kiwior 5:7, 6:3, 10:5; Ewald – Pieczyńska 4:6, 7:5, 10:7; Rowińska – Bozova 6:3, 6:4.

Półfinały: Górska – Bednarz 6:1, 6:0; Rowińska – Ewald 6:4, 6:2.

Finał: Górska – Rowińska 7:6 (3), 6:1.

15965565_449562328765103_795146896864459955_n

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) G. Zgoła – Mazur 6:0, 6:2; Maranda – J. Włodarczyk 6:3, 3:6, 10:6; Jędrzejczak – H. Kwaśniewski 6:1, 7:5; Allen – (6) Barcik 7:6 (1), 6:3; (3) Lechno-Wasiutyński – Zaorski 6:0, 6:0; Janzen – Juszczak 6:3, 6:2; Masier – Voigt 7:6 (7), 6:4; (5) Kubalka – Kawałkowski 6:4, 6:3; (7) Królikowski – Gołębiowski 7:6 (3), 6:1; Smater – Siejka 6:2, 6:1; Trojanowski – Wójcicki 6:2, 6:0; (4) Berkieta – Czaczkowski 6:0, 6:2; Piekarz – (8) Surudo 6:2, 2:6, 10:7; A. Majchrzak – Lang 6:0, 6:4; Szostakiewicz – Kokot 6:3, 6:4; (2) Grzegorzewski – Chęclewski 6:2, 6:3.

Druga runda: G. Zgoła – Maranda 6:1, 6:0; Allen – Jędrzejczak 6:2, 6:1; Lechno-Wasiutyński – Janzen 6:2, 6:1; Kubalka – Masier 6:0, 6:3; Smater – Królikowski 6:3, 2:6, 11:9; Berkieta – Trojanowski 6:3, 7:5; Piekarz – A. Majchrzak 6:1, 6:2; Grzegorzewski – Szostakiewicz 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: G. Zgoła – Allen 6:0, 6:0; Lechno-Wasiutyński – Kubalka 6:0, 6:2; Berkieta – Smater 6:4, 7:5; Grzegorzewski – Piekarz 6:2, 6:4.

Półfinały: Lechno-Wasiutyński – G. Zgoła 6:3, 6:1; Grzegorzewski – Berkieta 6:0, 6:1.

Finał: Lechno-Wasiutyński – Grzegorzewski 6:0, 6:4.

15895051_1825124941034079_1628842297577576154_n

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Górska/Rowińska – Kosowska/Rogala 6:2, 6:2; Langiewicz/Szczepaniak – Bergler/Jędrzejak 6:3, 6:0; (3) Bozova/Domańska – Janecka/Podhajecka 6:3, 6:0; Orlińska/Pawlikowska – Głowacka/M. Nadajewska 6:4, 6:1; Piechowicz/Stypuła – Ejsmont/Helińska 6:2, 6:0; Stankiewicz/Telżyńska – (4) Pieczyńska/Witkowska 6:3, 6:3; Ciesielczyk/Matuszewski – Cieśluk/Skarżyńska 6:1, 6:2; (2) Ewald/Kiwior – Gniewkowska/Kisiel 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Górska/Rowińska – Langiewicz/Szczepaniak 6:1, 6:1; Bozova/Domańska – Orlińska/Pawlikowska 6:3, 5:7, 10:7; Stankiewicz/Telżyńska – Piechowicz/Stypuła 7:5, 7:6 (5); Ewald/Kiwior – Ciesielczyk/Matuszewski 7:6 (4), 1:6, 10:7.

Półfinały: Górska/Rowińska – Bozova/Domańska 7:6 (2), 6:2; Ewald/Kiwior – Stankiewicz/Telżyńska 6:2, 6:3.

Finał: Górska/Rowińska – Ewald/Kiwior 6:4, 7:6 (4).

15940410_1231934426900951_6455749528420168907_n

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Mazur/Voigt 6:0, 6:0; Allen/Piekarz – Gołębiowski/Lang 6:2, 6:3; (3) Barcik/Kubalka – Maranda/Włodarczyk 6:1, 6:0; Janzen/Trojanowski – Siejka/Szostakiewicz 6:2, 6:2; Masier/Wójcicki – Jędrzejczak/H. Kwaśniewski 6:4, 6:3; Juszczak/A. Majchrzak – (4) Berkieta/Surudo 6:3, 6:7 (5), 10:7; Kaszowski/Tomasiak – Czaczkowski/Smater 6:3, 1:6, 11:9; (2) Grzegorzewski/Królikowski – Chęclewski/Kawałkowski 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Allen/Piekarz 6:2, 6:7 (5), 10:6; Janzen/Trojanowski – Barcik/Kubalka 2:6, 7:5, 10:7; Juszczak/A. Majchrzak – Masier/Wójcicki 6:3, 6:1; Grzegorzewski/Królikowski – Kaszowski/Tomasiak 6:4, 6:1.

Półfinały: Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Janzen/Trojanowski 6:0, 6:1; Grzegorzewski/Królikowski – Juszczak/A. Majchrzak 6:2, 6:2.

Finał: Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Grzegorzewski/Królikowski 6:1, 6:2.

15966094_1231934430234284_1557377843262555812_n

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Helińska – Nieradzik 6:3, 6:1; Gołda – Piech 6:0, 6:3; M. Nadajewska – Kulczycka 6:2, 6:0; Gniewkowska – Siwakowska 6:4, 3:6, 10:7; Piechowicz – Jasiczek 6:0, 6:3; Kisiel – Makaro 6:1, 6:3; Kosowska – Halbersztadt 6:1, 6:0; Kluska – Wartecka 6:1, 6:3; Telżyńska – Rajca 6:0, 6:3; Piotrowska – Mackiewicz 6:2, 6:3; K. Ejsmont – Kasprzak 6:1, 6:1; Daroszewska – Ostrowska 6:3, 4:6, 10:8; Rogala – Wawer 6:1, 6:1; Jankowska – Nogala 7:6 (5), 6:3; Cieśluk – Wach 6:3, 6:4; Dąbrowska – Mańkowska 6:1, 6:2.

Druga runda: Helińska – Gołda 6:3, 6:3; M. Nadajewska – Gniewkowska 6:4, 6:3; Piechowicz – Kisiel 6:3, 6:; Kosowska – Kluska 7:5, 6:2; Telżyńska – Piotrowska 6:3, 6:2; K. Ejsmont – Daroszewska 6:0, 3:6, 10:8; Rogala – Jankowska 6:2, 6:1; Cieśluk – Dąbrowska 6:1, 6:1.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Smater – Czapracki 6:2, 6:0; Kaszowski – Jasiulek 6:0, 6:0; Zaorski – Spychalski 6:2, 6:3; Tomasiak – Korn 6:1, 6:0; Janzen – Sopoliński 6:2, 6:1; Krawczyk – Sasko 7:5, 3:6, 10:5; M. Andrzejczak – Sypniewski 6:1, 6:0; Maranda – Lange 3:6, 7:6 (3), 10:5; Siejka – Michałowski 6:4, 2:6, 10:6; Pankowski – Migdalski 4:6, 6:2, 10:7; Daniłowski – Budzyński 6:4, 6:3; Voigt – Królak 6:2, 6:0; Jędrzejczak – Dziedzina 6:2, 6:4; Biedermann – Renkiel 6:2, 6:2; Durkalec – Allecou 6:1, 6:0; Gołębiowski – Wieczorek 6:3, 1:6, 11:9.

Druga runda: Smater – Kaszowski 6:1, 6:2; Zaorski – Tomasiak 6:2, 7:5; Janzen – Krawczyk 6:2, 6:2; Maranda – M. Andrzejczak 6:4, 6:0; Siejka – Pankowski 7:6 (6), 7:5; Voigt – Daniłowski 6:4, 4:6, 10:4; Jędrzejczak – Biedermann 7:6 (2), 5:7, 10:8; Gołębiowski – Durkalec 6:3, 6:1.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności