Logo Polski Tenis

WYNIKI

EASTBOURNE: E. Mertens - Vondrousova 6:1, 5:7, 6:2; Konta - Sakkari 6:4, 7:6 (4); S. Zhang - Gavrilova 6:3, 6:1; Friedsam - Kontaveit 6:3, 6:4; Cornet - Svitolina 6:3, 7:6 (3); Stosur - Kenin 6:2, 6:3; Bertens - Putintseva 6:4, 6:1; Bencic - Kudermetova 6:3, 6:4; Jabeur - Minella 2:6, 6:2, 6:1; Tsurenko - Diyas 6:2, 6:2; Londero - Clarke 6:7 (5), 6:1, 6:3; D. Evans - Albot 7:6 (2), 6:2; Jarry - P. Cuevas 6:1, 7:6 (4); Fabbiano - J. Ward 2:6, 6:3, 6:1; Norrie - Chardy 6:3, 7:6 (4); ANTALYA: Krawietz - Ilkel 6:4, 6:4; Dzumhur - Celikbelik 6:3, 4:6, 6:3; J. Thompson - Klahn 7:6 (7), 6:3; Sonego - Gunneswaran 6:7 (3), 6:0, 7:5.

Aktualności

Halowe mistrzostwa Polski U14 – wyniki

Bielsko-Biała gościło uczestników halowych mistrzostw Polski młodzików (graczy do lat 14).

W imprezie dla tenisistów urodzonych w 2005 roku i młodszych w singlu zwyciężyli: Weronika Ewald (KT GAT Gdańsk) i Fryderyk Lechno-Wasiutyński (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań).

W grach podwójnych triumfowali: Zuzanna Bednarz (Trzciana) i Daria Górska (Park Tenisowy Olimpia Poznań) oraz Fryderyk Lechno-Wasiutyński i Goran Zgoła (AZS Poznań).

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Górska – Gniewkowska 6:1, 6:2; M. Głowacka – Ciesielczyk 6:0, 4:6, 6:4; D. Podhajecka – N. Witkowska 7:6 (3), 3:6, 7:5; Telżyńska – (5) Pieczyńska 2:6, 6:3, 6:4; (4) Pawlikowska – Stankiewicz 6:0, 6:1; Ewald – Chodkowska 6:0, 6:3; Domańska – Rogala 6:3, 7:5; (8) Bergler – Kiwior 6:2, 6:2; (7) Szczepaniak – Kuczyńska 6:0, 6:0; Cieśluk – Langiewicz 6:4, 4:6, 7:6 (7); Jagiełło – Hałat 6:4, 6:0; (3) Popławska – Mackiewicz 6:3, 6:1; (6) Z. Witkowska – Orlińska 6:3, 6:4; Bozova – Ostraszewska 6:2, 6:3; Będkowska – Kosowska 6:0, 6:3; (2) Bednarz – Gołda 6:2, 6:0.

Druga runda: Górska – M. Głowacka 6:3, 6:0; Telżyńska – D. Podhajecka 6:3, 6:1; Ewald – Pawlikowska 6:2, 6:2; Domańska – Bergler 6:0, 6:1; Szczepaniak – Cieśluk 6:3, 6:2; Popławska – Jagiełło 6:1, 6:2; Bozova – Z. Witkowska 6:2, 6:4; Bednarz – Będkowska 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Górska – Telżyńska 6:3, 6:3; Ewald – Domańska 6:1, 6:0; Popławska – Szczepaniak 6:2, 3:6, 6:1; Bednarz – Bozova 6:4, 7:6 (5).

Półfinały: Ewald – Górska 6:2, 6:2; Bednarz – Popławska 6:2, 6:1.

Finał: Ewald – Bednarz 6:2, 6:3.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Grzegorzewski – D. Lewandowski 6:2, 6:4; M. Andrzejczak – Lange 6:1, 6:3; Szymczak – Gogulski 6:3, 7:6 (5); (6) Lechno-Wasiutyński – Migdalski 6:2, 6:4; (4) Barcik – Gołębiowski 6:2, 6:1; Zaorski – Pękała 6:1, 6:0; Smater – Czaczkowski 6:2, 3:6, 6:2; (8) Piekarz – Blom 6:0, 6:3; (5) Jędrzajczak – Juszczak 6:3, 6:2; Allen – Mazur 6:4, 7:6 (6); Tomasiak – Krawczyk 6:2, 6:3; (3) G. Zgoła – Pankowski 6:1, 6:1; Królikowski – (7) Wójcicki 6:2, 7:5; Surudo – Kawałkowski 6:1, 6:4; Berkieta – H. Kwaśniewski 6:3, 6:2; (2) Kubalka – Uzarek 6:4, 6:2.

Druga runda: Grzegorzewski – M. Andrzejczak 6:2, 6:4; Lechno-Wasiutyński – Szymczak 6:0, 6:0; Barcik – Zaorski 7:5, 7:6 (5); Piekarz – Smater 6:3, 2:6, 6:1; Jędrzejczak – Allen 6:0, 6:0; G. Zgoła – Tomasiak 7:5, 6:4; Surudo – Królikowski 6:1, 6:2; Berkieta – Kubalka 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Lechno-Wasiutyński – Grzegorzewski 6:2, 7:5; Piekarz – Barcik 6:3, 6:4; Jędrzejczak – G. Zgoła 6:2, 6:4; Berkieta – Surudo 4:6, 6:2, 6:4.

Półfinały: Lechno-Wasiutyński – Piekarz 6:2, 6:3; Jędrzejczak – Berkieta 6:4, 7:5.

Finał: Lechno-Wasiutyński – Jędrzejczak 6:3, 6:3.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Bednarz/Górska – Mackiewicz/Matuszewski 6:3, 3:6, 10:8; Gołda/Podhajecka – Głowacka/Orlińska 0:6, 6:1, 11:9; (3) Bergler/Szczepaniak – Baniak/Kasprzak 6:1, 6:0; Kosowska/Rogala – Będkowska/Siwakowska 6:3, 6:3; Ciesielczyk/Stankiewicz – Cieśluk/N. Witkowska 2:6, 6:3, 10:4; (4) Langiewicz/Telżyńska – Chodkowska/Ostraszewska 6:2, 7:5; Bozova/Pieczyńska – Domańska/Jagiełło 6:3, 6:1; Ewald/Gniewkowska – (2) Pawlikowska/Z. Witkowska 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Bednarz/Górska – Gołda/Podhajecka 6:2, 6:1; Kosowska/Rogala – Bergler/Szczepaniak 6:2, 4:6, 10:4; Ciesielczyk/Stankiewicz – Langiewicz/Telżyńska 3:6, 6:4, 10:6; Ewald/Gniewkowska – Bozova/Pieczyńska 5:7, 6:4, 10:3.

Półfinały: Bednarz/Górska – Kosowska/Rogala 6:1, 6:1; Ewald/Gniewkowska – Ciesielczyk/Stankiewicz 7:5, 7:6 (5).

Finał: Bednarz/Górska – Ewald/Gniewkowska 6:3, 6:0.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Kubalka/Majchrzak – Jędrzejczak/Pankowski 6:2, 6:4; Migdalski/Tomasiak – Uzarek/Zaorski 4:6, 6:3, 10:5; Andrzejczak/Kwaśniewski – (4) Barcik/Wójcicki 6:3, 7:6 (12); Gołębiowski/Krawczyk – Allen/Włodarczyk 6:4, 6:2; Królikowski/Smater – Pękała/Szymczak 6:2, 6:1; (3) Grzegorzewski/Piekarz – Gogulski/Lange 6:2, 2:6, 10:7; Blom/Kawałkowski – Czubak/Mazur 6:1, 4:6, 10:2; (2) Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Juszczak/Surudo 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Migdalski/Tomasiak – Kubalka/Majchrzak 6:7 (7), 6:4, 11:9; Gołębiowski/Krawczyk – Andrzejczak/Kwaśniewski 6:4, 1:6, 10:7; Grzegorzewski/Piekarz – Królikowski/Smater 6:3, 6:1; Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Blom/Kawałkowski 6:1, 6:3.

Półfinały: Migdalski/Tomasiak – Gołębiowski/Krawczyk 6:1, 6:3; Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Grzegorzewski/Piekarz 6:1, 3:6, 10:8.

Finał: Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Migdalski/Tomasiak 6:2, 6:4.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Rogala – Pyrek 6:2, 6:1; Straszewska – Jałocha 6:1, 6:1; Mackiewicz – Kasprzak 6:3, 6:1; K. Ejsmont – Jankowska 6:1, 6:1; M. Głowacka – Nogala 6:1, 6:1; Palus – Dąbrowska 6:0, 6:2; Stypuła – L. Matuszewski 2:6, 7:6 (3), 6:3; Będkowska – Niemiec 6:1, 6:1; Baniak – Daroszewska 2:6, 6:4, 6:4; Gołda – Siwakowska 7:6 (2), 4:6, 7:5; Piotrowska – Zakrzewska 6:1, 6:0; D. Podhajecka – Edyk 6:2, 6:0; Kosowska – D. Nowak 6:1, 4:6, 6:2; Halbersztadt – Jasiczek 6:0, 6:1; Kiwior – Wartecka 6:4, 6:3; Caruk – Mucha 6:3, 6:2.

Druga runda: Rogala – Straszewska 6:2, 3:6, 6:2; Mackiewicz – K. Ejsmont 6:2, 6:2; M. Głowacka – Palus 6:1, 6:0; Będkowska – Stypuła 3:6, 6:3, 6:2; Gołda – Baniak 6:1, 6:3; D. Podhajecka – Piotrowska 7:5, 6:4; Kosowska – Halbersztadt 6:4, 4:6, 6:0; Kiwior – Caruk 6:4, 6:3.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Surudo – Voigt 6:1, 6:2; Maranda – Szafran 6:3, 6:0; Allen – Leja 6:4, 6:0; A. Pękała – Wasiak 4:6, 6:4, 6:2; Czubak – Kulpa 5:7, 7:5, 6:1; Uzarek – Zarębski 6:2, 6:3; Mazur – Romański 6:0, 6:3; Allecou – Dziedzina 7:6 (3), 6:2; D. Lewandowski – Ukalski 6:2, 6:1; Krzyżosiak-Michnikowski – Pasyniuk 6:0, 6:1; Czaczkowski – T. Michałowski 2:6, 6:1, 6:4; Masier – Kołodziejczyk 7:6 (4), 6:2; Włodarczyk – Lang 4:6, 6:4, 6:3; F. Pękała – Wieczorek 6:4, 4:6, 6:4; Szymczak – Majtyka 6:1, 6:0; Budzyński – Muc 6:1, 6:0.

Druga runda: Surudo – Maranda 6:0, 6:2; Allen – A. Pękała 6:1, 6:1; Uzarek – Czubak 6:2, 6:1; Mazur – Allecou 6:0, 6:0; D. Lewandowski – Krzyżosiak-Michnikowski 6:2, 6:1; Czaczkowski – Masier 6:3, 6:1; F. Pękała – Włodarczyk 1:6, 6:2, 6:1; Szymczak – Budzyński 7:6 (3), 6:2.

Kategoria: PZT

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności