Polski Tenis

WYNIKI

HAMBURG ATP 500:  Rune - Trungelliti 6:4, 6:3; Zhang - Cobolli 6:1, 7:6 (5); Fils - Djere 7:6 (3), 6:2; GSTAAD ATP 250: Halys - L. Klein 6:3, 6:7 (7), 6:4; Heide - Humbert 6:7 (2), 6:2, 6:3; M. Berrettini - Galan 6:4, 6:2; BASTAD ATP 250: Nadal - Norrie 6:4, 6:4; Navone - Nagal 6:4, 6:2; Skatov - Griekspoor 1:6, 6:3, 6:4; BUDAPESZT WTA 250: Shnaider - Makarova 6:3, 6:3; Seidel - Bondar 7:5, 7:5; Sramkova - Xiyu Wang 7:6 (4), 6:3; Lys - Pera 7:6 (6), 4:1 i krecz Bernardy. 

Halowe Mistrzostwa Polski w Tenisie na Wózkach w Toruniu – wyniki

W Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski w Tenisie na Wózkach. Dwie panie (Katarzyna i Małgorzata Błoch) – ze względu na mieszaną formułę rozgrywek – rywalizowały w mężczyznami. 

Zmagania rozegrano w hali MOSiR, a imprezę współfinansowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. W rolach głównych wystąpili Kamil Fabisiak i Piotr Jaroszewski.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Fabisiak – bye; Kuciński – Bukrym 6:2, 6:3; Nowicki – bye; (7) Kowalewski – bye; (4) Brezyna – bye; Miętrkiewicz – Hebisz 7:6 (7), 6:1; Kinowski – Dobaczewski 6:0, 6:1; (6) Kulik – bye; (5) Bonio – bye; Chmura – Nitschke 6:3, 6:1; Niepogoda – bye; (3) Bukała – bye; (8) Stróżyński – bye; Wojtarowicz – M. Błoch 6:0, 6:0; Jakubowski – K. Błoch 6:0, 6:0; (2) Jaroszewski – bye.

Druga runda: Fabisiak – Kuciński 6:1, 6:1; Kowalewski – Nowicki 6:0, 6:4; Miętrkiewicz – Brezyna 4:6, 7:5, 6:3; Kinowski – Kulik 6:1, 6:1; Bonio – Chmura 6:4, 6:0; Bułała – Niepogoda 6:1, 6:1; Stróżyński – Wojtarowicz 6:0, 6:0; Jaroszewski – Jakubowski 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Fabisiak – Kowalewski 6:0, 6:0; Kinowski – Miętrkiewicz 6:1, 6:3; Bukała – Bonio 6:3, 5:1 i krecz Przemka; Jaroszewski – Stróżyński 6:0, 6:1.

Półfinały: Fabisiak – Kinowski 6:2, 6:0; Jaroszewski – Bukała 4:6, 6:2, 7:5.

Finał: Fabisiak – Jaroszewski 6:0, 6:1.

GRA PODWÓJNA

Pierwsza runda: (1) Fabisiak/Jaroszewski – bye; Hebisz/Nitschke – bye; (4) Brezyna/Nowicki – bye; Kinowski/Miętrkiewicz – Dobaczewski/Kowalewski 4:6, 6:3, 10:7; Jakubowski/Kuciński – bye; (3) Kulik/Stróżyński – bye; Bukrym/Chmura – Niepogoda/Wojtarowicz 6:2, 6:0; (2) Bonio/Bukała – bye. 

Ćwierćfinały: Fabisiak/Jaroszewski – Hebisz/Nitschke 6:0, 6:2; Kinowski/Miętrkiewicz – Brezyna/Nowicki 7:5, 2:6, 10:5; Jakubowski/Kuciński – Kulik/Stróżyński 0:6, 7:6 (5), 10:8; Bonio/Bukała – Bukrym/Chmura 7:6 (1), 6:1.

Półfinały: Fabisiak/Jaroszewski – Kinowski/Miętrkiewicz 6:1, 6:2; Bonio/Bukała – Jakubowski/Kuciński 6:3, 6:0.

Finał: Fabisiak/Jaroszewski – Bonio/Bukała 6:3, 6:2.

dav
Kategoria: Wózki