Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Halowe mistrzostwa Polski – wyniki

Na kortach w Lublińcu rozgrywane były halowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn.

Zawody odbywały się w Centrum Sportowo-Rekreacyjne Manhattan. W singlu zwyciężyli faworyci – Katarzyna Kawa i Andriej Kapaś.

W grach podwójnych triumfowali Julia Sokolovskaya i Zuzanna Wilk oraz Tomasz Bednarek i Karol Drzewiecki. W puli nagród było w tym roku 12 tysięcy złotych.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Kawa – Kądzielewska 6:1, 6:0; Leśniak – Gałka 6:0, 6:2; Światłoń – Cerowska 6:4, 5:7, 6:3; Zduniak – (8) Wędrocha 6:3, 7:5; (3) Jastrzębska – Polańska 6:4, 7:5; Oczachowska – Pietras 6:0, 6:1; Falkowska – Makal 6:3, 6:0; (5) Buczyńska – Szczepańska 7:6 (1), 6:2; (6) J. Piątek – Szczygielska 6:4, 6:1; Rutkowska – Borgman 6:2, 6:3; Sosnowska – Niedźwieńska 7:6 (2), 6:1; (4) Zawadzka – Kostek 6:0, 6:1; (7) Wilk – Koźluk 6:0, 6:2; Sokolovskaia – Kostka 6:0, 6:0; Silwanowicz – Mencwel 6:1, 3:6, 6:0; (2) Zajda – N. Komar 6:2, 6:1.

Druga runda: Kawa – Leśniak 6:1, 6:4; Zduniak – Światłoń 6:2, 6:4; Oczachowska – Jastrzębska 6:4, 6:3; Falkowska – Buczyńska 6:1, 6:2; Rutkowska – J. Piątek 6:4, 6:4; Zawadzka – Sosnowska 6:2, 7:6 (6); Sokolovskaia – Wilk 6:1, 6:2; Silwanowicz – Zajda 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Kawa – Zduniak 6:1, 6:1; Oczachowska – Falkowska 6:3, 6:3; Rutkowska – Zawadzka 6:3, 7:6 (5); Sokolovskaia – Silwanowicz 6:4, 6:2.

Półfinały: Kawa – Oczachowska 6:0, 6:2; Sokolovskaia – Rutkowska 6:2, 6:4.

Finał: Kawa – Sokolovskaia 6:2, 7:5.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Kapaś – Wrzoł 6:1, 6:2; Tsebrenko – M. Piątek 6:3, 6:3; W. Lutkowski – P. Matuszewski 6:1, 6:2; (5) Walków – Królik 6:4, 6:1; (3) Y. Wójcik – Stach 6:1, 6:0; Kozielski – Janik 5:7, 6:4, 6:4; Majchrowicz – B. Wojnar 7:6 (1), 6:4; Smoła – (6) Gajewski 7:6 (4), 7:6 (5); (8) Ciaś – K. Pociej 2:6, 6:3, 6:3; Drzewiecki – Bednarek 6:7 (2), 6:3, 6:4; Nazaruk – A. Pawlicki 6:0, 7:5; (4) Jędruszczak – Zawisza 6:4, 6:2; (7) Gawron – Kokulewski 6:0, 6:2; Mikuła – Nispoń 6:1, 1:6, 6:1; Gryńkowski – A. Mlazga 6:3, 7:5; (2) Panfil – Kazanowski 6:2, 6:2.

Druga runda: Kapaś – Tsebrenko 6:2, 6:1; W. Lutkowski – Walków 6:3, 3:6, 6:4; Y. Wójcik – Kozielski 6:3, 3:0 i krecz Łukasza; Majchrowicz – Smoła 6:4, 7:6 (8); Drzewiecki – Ciaś 6:1, 6:4; Jędruszczak – Nazaruk 6:2, 7:6 (3); Gawron – Mikuła 6:2, 6:3; Panfil – Gryńkowski 6:7 (4), 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Kapaś – W. Lutkowski 6:4, 6:1; Y. Wójcik – Majchrowicz 4:6, 7:6 (3), 7:6 (4); Drzewiecki – Jędruszczak 6:3, 6:1; Panfil – Gawron walkower.

Półfinały: Kapaś – Y. Wójcik 6:2, 7:6 (5); Drzewiecki – Panfil 6:4, 6:7 (7), 7:6 (3).

Finał: Kapaś – Drzewiecki 7:6 (5), 6:7 (5), 6:3.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Kawa/Polańska – bye; Sosnowska/Zawadzka – Falkowska/Rutkowska 4:6, 6:4, 10:6; (3) Kądzielewska/Wędrocha – bye; Sokolovskaia/Wilk – Cerowska/Szczepańska 6:2, 6:3; Leśniak/Siłka – Gałka/Szczygielska 6:2, 6:2; (4) Jastrzębska/Piątek – bye; Światłoń/Zajda – Silwanowicz/Zduniak 6:2, 2:6, 10:7; (2) Borgman/Buczyńska – bye.

Ćwierćfinały: Kawa/Polańska – Sosnowska/Zawadzka 6:3, 6:4; Sokolovskaia/Wilk – Kądzielewska/Wędrocha 7:5, 6:3; Leśniak/Siłka – Jastrzębska/Piątek 6:0, 6:0; Borgman/Buczyńska – Światłoń/Zajda 6:1, 6:4.

Półfinały: Sokolovskaia/Wilk – Kawa/Polańska 1:6, 6:2, 10:8; Leśniak/Siłka – Borgman/Buczyńska 6:2, 6:1.

Finał: Sokolovskaia/Wilk – Leśniak/Siłka 2:6, 7:6 (4), 10:8.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Kowalczyk/Panfil – Kokulewski/Mularczyk 6:3, 6:3; Ciaś/A. Pawlicki – Janik/B. Wojnar 6:2, 4:6, 10:8; (4) Matuszewski/Smoła – Królik/Lutkowski 3:6, 6:1, 10:4; Jędruszczak/Majchrowicz – A. Mlazga/K. Mlazga 6:3, 6:2; Nispoń/Pociej – Mrozek/Wrzoł 6:2, 6:2; Maroszek/Nazaruk – (3) Gajewski/Walków 4:6, 7:5, 10:2; Y Wójcik/Zawisza – Kozielski/Stach 6:0, 6:4; (2) Bednarek/Drzewiecki – Gawron/Nowak 7:6 (3), 6:3.

Ćwierćfinały: Ciaś/A. Pawlicki – Kowalczyk/Panfil 6:3, 6:7 (6), 10:7; Matuszewski/Smoła – Jędruszczak/Majchrowicz 6:3, 6:4; Nispoń/Pociej – Maroszek/Nazaruk 6:4, 6:4; Bednarek/Drzewiecki – Wójcik/Zawisza 7:6 (8), 6:3.

Półfinały: Matuszewski/Smoła – Ciaś/A. Pawlicki 7:5, 6:1; Bednarek/Drzewiecki – Nispoń/Pociej 6:7 (11), 6:4, 10:8.

Finał: Bednarek/Drzewiecki – Matuszewski/Smoła 3:6, 6:4, 10:8.

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Smoła – bye; (11) K. Mlazga – M. Wójcik 5:7, 7:6 (5), 6:2; (2) Piątek – bye; (12) Kimaszewski – Szuszkiewicz 6:3, 6:0; (3) A. Pawlicki – bye; Mol – (13) Bujakiewicz 6:4, 6:3; (4) B. Wojnar – bye; (9) Lainer – Moszczak 6:1, 6:0; (5) Borkowski – bye; Nispoń – M. Wojciechowski 6:2, 6:1; (6) Kon. Mularczyk – bye; (15) Gryńkowski – M. Nowak 6:0, 6:3; (7) Maroszek – bye; Bednarek – (16) Krzeptowski 6:2, 6:3; (8) M. Wojnar – bye; (14) W. Lutkowski – M. Pawlicki 6:3, 6:0.

Druga runda: Smoła – K. Mlazga 4:6, 6:3, 6:3; M. Piątek – Kimaszewski 6:0, 6:1; A. Pawlicki – Mol 2:6, 6:3, 7:5; B. Wojnar – Lainer 6:2, 6:0; Nispoń – Borkowski 4:6, 6:3, 6:3; Gryńkowski – Kon. Mularczyk 7:6 (0), 6:3; Bednarek – Maroszek 6:4, 7:6 (5); W. Lutkowski – M. Wojnar 6:4, 7:5.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności