Logo Polski Tenis

WYNIKI

NORYMBERGA: Zidansek - Doi 7:6 (4), 3:6, 6:4; Petkovic - Buyukakcay 6:3, 6:2; Paar - Lemoine 6:1, 6:3; Stojanovic - Riske 7:6 (6), 2:6, 6:2; Alexandrova - Cepelova 6:4, 6:2; Friedsam - Begu 4:6, 6:3, 6:3; Kudermetova - Diatchenko 6:4, 6:7 (4), 6:2; LYON: P. Cuevas - Hurkacz 6:4, 6:4; Moutet - Opelka 6:3, 2:6, 7:6 (10); Paire - McDonald 3:6, 7:6 (5), 6:1; GENEWA: J. Sousa - L. Mayer 6:2, 6:7 (6), 6:4; Ramos-Vinolas - Mannarino 6:7 (2), 6:3, 6:2.

Aktualności

Halowe młodzieżowe mistrzostwa Polski U23

KS Górnik Bytom gościł uczestników halowych młodzieżowych mistrzostw Polski U23.

Zwycięzcy turniejów singlowych – Oliwia Szymczuch i Piotr Matuszewski – otrzymają dzikie karty do turniejów ITF World Tennis Tour rozgrywanych w tym sezonie w naszym kraju.

W grach podwójnych najlepsi byli: Anastazja Shoshyna i Oliwia Szymczuch oraz Michał Mikuła i Yann Wójcik. 

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Shoshyna – Sokolovskaia 6:2, 6:1; Gruszczyńska – Czerny 6:0, 6:0; Wierzbowska – Duhl 6:4, 2:6, 6:4; (7) Wędrocha – Zając 7:6 (2), 7:5; (4) Zakordoniec – J. Przybylska 6:0, 6:3; Bobik – M. Komar 7:5, 6:4; Stepan – Pyka 6:4, 7:6 (5); (6) Falkowska – Nebelska 6:1, 6:0; (5) Hędrzak – Sasiak 6:0, 6:0; Zawadzka – N. Komar 6:2, 6:3; Kubacha – Kądzielewska 6:3, 6:2; (3) Zajda – Cerowska 7:5, 4:6, 7:5; Mattik – (8) Siłka 7:5, 6:3; Wysoczańska – K. Jaśkiewicz 6:4, 6:4; Szymczuch – Bartusek 6:4, 6:0; Oczachowska – (2) Podlińska 6:4, 3:6, 6:0.

Druga runda: Shoshyna – Gruszczyńska 7:5, 6:1; Wierzbowska – Wędrocha 6:3, 6:2; Zakordoniec – Bobik 6:2, 6:2; Falkowska – Stepan 6:3, 6:3; Hędrzak – Zawadzka walkower; Zajda – Kubacha 6:2, 7:5; Wysoczańska – Mattik 6:1, 6:1; Szymczuch – Oczachowska 6:4, 5:7, 6:1.

Ćwierćfinały: Shoshyna – Wierzbowska 6:0, 6:1; Falkowska – Zakordoniec 6:0, 7:5; Hędrzak – Zajda 6:2, 6:0; Szymczuch – Wysoczańska 6:4, 6:2.

Półfinały: Falkowska – Shoshyna 7:6 (7), 6:4; Szymczuch – Hędrzak 7:5, 6:3.  

Finał: Szymczuch – Falkowska 2:6, 6:1, 6:2

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: P. Matuszewski – (1) Y. Wójcik 6:4, 7:5; Kolasiński – Traczyk 6:0, 6:0; Chudy – Mikuła 6:4, 2:6, 6:3; (5) Bedra – Filar 6:3, 6:3; (3) Galus – Bujakiewicz 6:0, 6:1; Zawisza – Szajrych 6:4, 4:2 i krecz Jaszy; Nazaruk – Olech 6:2, 6:1; (7) Tadyszak – Sytkow 6:2, 2:6, 7:6 (3); Krawcewicz – (6) Wetoszka 6:3, 6:2; Maroszek – B. Chmielewski 6:0, 6:0; A. Kwiatkowski – P. Kwiatkowski 6:2, 6:0; (4) Skonieczny – Kuś 6:3, 6:1; (8) Piekarek – Rudnicki 6:4, 6:2; Pawelski – Bienkiewicz 7:6 (8), 1:6, 6:3; Krawczyński – Stajszczak 6:1, 6:1; (2) Żuk – M. Terczyński 6:1, 4:6, 6:3. 

Druga runda: P. Matuszewski – Kolasiński 1:6, 6:3, 6:4; Chudy – Bedra 6:2, 6:4; Galus – Zawisza 6:1, 6:3; Nazaruk – Tadyszak 6:0, 6:1; Krawcewicz – Maroszek 6:3, 6:2; Skonieczny – A. Kwiatkowski 7:6 (3), 6:4; Piekarek – Pawelski 6:3 i krecz Martyna; Żuk – Krawczyński 6:4, 6:0.  

Ćwierćfinały: P. Matuszewski – Chudy 6:1, 6:2; Galus – Nazaruk 5:7, 7:5, 6:1; Krawcewicz – Skonieczny 6:3, 7:5; Żuk – Piekarek 6:1, 6:1.

Półfinały: P. Matuszewski – Galus 6:4, 3:6, 6:1; Żuk – Krawcewicz 6:2, 6:1. 

Finał: P. Matuszewski – Żuk walkower.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Shoshyna/Szymczuch – bye; Komar/Komar – Pyka/Sasiak 6:1, 6:3; Kubacha/Oczachowska – (3) Jaśkiewicz/Podlińska 6:3, 6:0; Duhl/Hędrzak – Wędrocha/Zajda 6:2, 7:6 (5); Bartusek/Gruszczyńska – Cerowska/Wierzbowska 6:1, 6:3; Nebelska/Zając – (4) Siłka/Zawadzka walkower; Falkowska/Stepan – Durska/Niewiadomska 6:0, 6:0; (2) Mattik/Sokolovskaia – Kądzielewska/Przybylska 3:6, 6:3, 10:8.

Ćwierćfinały: Shoshyna/Szymczuch – Komar/Komar 6:1, 6:0; Duhl/Hędrzak – Kubacha/Oczachowska 6:4, 7:5; Bartusek/Gruszczyńska – Nebelska/Zając 6:1, 6:2; Falkowska/Stepan – Mattik/Sokolovskaia 6:3, 6:3.

Półfinały: Shoshyna/Szymczuch – Duhl/Hędrzak 6:1, 6:1; Falkowska/Stepan – Bartusek/Gruszczyńska 6:3, 6:0.

Finał: Shoshyna/Szymczuch – Falkowska/Stepan 6:7 (5), 6:4, 10:8.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) P. Matuszewski/Żuk – bye; Maroszek/Zawisza – Filar/Tadyszak 6:3, 7:6 (4); (3) Nazaruk/Terczyński – bye; Galus/Wetoszka – Sytkow/Traczyk walkower; Kuś/Rudnicki – Bujakiewicz/P. Kwiatkowski 6:3, 1:6, 10:8; (4) Bedra/Skonieczny – bye; A. Kwiatkowski/Olech – Chmielewski/M. Matuszewski 6:0, 6:3; (2) Mikuła/Wójcik – bye. 

Ćwierćfinały: P. Matuszewski/Żuk – Maroszek/Zawisza 6:3, 6:1; Galus/Wetoszka – Nazaruk/Terczyński 6:3, 6:1; Bedra/Skonieczny – Kuś/Rudnicki 7:5, 6:1; Mikuła/Wójcik – A. Kwiatkowski/Olech 6:2, 6:1.

Półfinały: P. Matuszewski/Żuk – Galus/Wetoszka 6:2, 6:1; Mikuła/Wójcik – Bedra/Skonieczny 6:3, 7:5.

Finał: Mikuła/Wójcik – P. Matuszewski/Żuk 7:6 (6), 5:7, 10:8.

ELIMINACJE KOBIET

Duhl – bye; Wysoczańska – bye; Czerny – Z. Szuszkiewicz 6:4, 6:4; Kubacha – Niewiadomska 7:5, 6:2; Bobik – Durska 4:6, 6:4, 6:4; Zając – Maniawska 6:1, 6:0; Stepan – Al. Schmidt 6:2, 6:2; Wierzbowska – K. Maciejewska 6:4, 3:6, 6:1. 

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pawelski – P. Kosiński 6:7 (7), 6:2, 6:0; P. Matuszewski – M. Matuszewski 6:1, 6:0; Chudy – R. Szuszkiewicz 6:1, 6:2; Krawcewicz – Śliwiński 6:1, 6:0; Szajrych – Zychowicz 6:2, 6:2; Stajszczak – Jandy 6:3, 6:3; Rudnicki – Kłopotowski 6:1, 6:0; Traczyk – Okarmus 7:6 (5), 7:6 (1). 

Kategoria: PZT

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności