Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Halowe młodzieżowe mistrzostwa Polski

W Zabrzu i Bytomiu rozgrywane były halowe młodzieżowe mistrzostwa Polski (do lat 23).

Mężczyźni walczyli w Zabrzu. Do półfinałów awansowali: Karol Drzewiecki, Yann Wójcik, Paweł Zawisza i Kamil Gajewski.

W finale Karol Drzewiecki wygrał z Kamilem Gajewskim. W deblu triumfowali Kamil Gajewski i Szymon Walków.

W zawodach kobiet w Bytomiu w czołowej czwórce były: Julia Piątek, Katarzyna Wysoczańska, Wiktoria Kulik i Joanna Zawadzka. W finale Joanna Zawadzka pokonała Katarzyną Wysoczańską. W grze podwójnej zwyciężyły Agata Borgman i Wika Kulik.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Podlińska – bye; J. Piątek – Kostek 6:2, 6:0; Kulesza – K. Kapustka 6:2, 6:1; (7) Wędrocha – W. Szulc 6:0, 6:2; (4) Wysoczańska – Światłoń 6:2, 6:3; Zduniak – Grzywocz 6:2, 6:4; Szmit – Rduch 6:1, 6:1; (8) Skrzypczyńska – Kostka 3:6, 6:1, 6:3; (5) Jastrzębska – Kądzielewska 6:1, 6:3; Buczyńska – Pietras 6:1, 6:1; Zawadzka – Jurczak 6:3, 6:2; (3) Zajda – Placzek 6:1, 6:0; (6) Zakordoniec – Duhl 7:6 (5), 7:5; Bobik – Nebelska 6:3, 6:1; Kulik – Sokolovskaia 6:0, 6:4; (2) Borgman – Sasiak 6:0, 6:2.

Druga runda: J. Piątek – Podlińska 4:2 i krecz Marceliny; Wędrocha – Kulesza 6:1, 6:3; Wysoczańska – Zduniak 6:2, 7:6 (8); Szmit – Skrzypczyńska 6:2, 6:2; Jastrzębska – Buczyńska 6:3, 6:4; Zawadzka – Zajda 6:2, 6:3; Zakordoniec – Bobik 6:4, 6:1; Kulik – Borgman 7:5, 6:0.

Ćwierćfinały: J. Piątek – Wędrocha 6:4, 6:4; Wysoczańska – Szmit 6:2, 6:3; Zawadzka – Jastrzębska 7:6 (5), 6:2; Kulik – Zakordoniec 6:2, 6:0.

Półfinały: Wysoczańska – J. Piątek 6:3, 6:4; Zawadzka – Kulik 4:6, 6:3, 2:0 i krecz Wiktorii.

Finał: Zawadzka – Wysoczańska 6:4, 6:2.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Gajewski – Bandura 6:0, 6:0; Kon. Mularczyk – Sadal 7:6 (5), 6:4; Nispoń – Stach 6:2, 6:1; (6) Kazanowski – Garwacki 6:2, 6:0; (3) Walków – M. Piątek 6:2, 6:1; K. Pociej – Kimaszewski 6:3, 6:2; Okrutny – Ziomber 6:4, 6:2; (5) Zawisza – Mol 6:3, 6:2; Michałek – (7) F. Kaleta 6:1, 6:3; Tadyszak – Bednarczuk 6:2, 7:6 (6); Nazaruk – Autuch 6:1, 6:0; (4) Wójcik – Bedra 6:1, 6:3; (8) Drzewiecki – Pośpiech 6:0, 6:1; Maroszek – Lainer 6:1, 6:1; Gałka – Kokulewski 6:4, 6:1; (2) Królik – Kozielski 6:2, 6:3.

Druga runda: Gajewski – Kon. Mularczyk 6:1, 6:2; Kazanowski – Nispoń 6:4, 7:5; K. Pociej – Walków 6:3, 6:7 (4), 6:2; Zawisza – Okrutny 6:1, 6:3; Michałek – Tadyszak 6:2, 6:1; Wójcik – Nazaruk 7:6 (7), 6:4; Drzewiecki – Maroszek 6:4, 3:6, 6:3; Królik – Gałka 6:7 (2), 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Gajewski – Kazanowski 7:6 (3), 4:6, 6:3; Zawisza – K. Pociej 6:4, 6:0; Wójcik – Michałek 6:4, 6:4; Drzewiecki – Królik 6:2, 6:1.

Półfinały: Gajewski – Zawisza 6:2, 6:4; Drzewiecki – Wójcik 6:2, 4:6, 6:3.

Finał: Drzewiecki – Gajewski 6:4, 6:4.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: Piątek/Zawadzka – Jurczak/Nebelska 6:2, 6:1; Kądzielewska/Wędrocha – Kapustka/Szulc 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: (1) Borgman/Kulik – Kulesza/Skrzypczyńska walkower; Piątek/Zawadzka – (3) Grzywocz/Jastrzębska 6:1, 7:6 (7); Kądzielewska/Wędrocha – (4) Światłoń/Zajda 6:4, 6:2; (2) Buczyńska/Kostka – Placzek/Szmit 6:3, 6:0.

Półfinały: Borgman/Kulik – Piątek/Zawadzka 6:4, 7:6 (5); Kądzielewska/Wędrocha – Buczyńska/Kostka 6:4, 0:6, 10:6.

Finał: Borgman/Kulik – Kądzielewska/Wędrocha 6:3, 7:5.

16388095_1547699471924748_4025672454106806359_n

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Gajewski/Walków – bye; Michałek/Zawisza – Kozielski/Stach 6:4, 6:2; (3) Kazanowski/Królik – Bandura/Moszczak 6:1, 6:2; Bedra/Gałka – Kimaszewski/Tadyszak 6:1, 6:4; Bednarczuk/Garwacki – Autuch/Lainer 6:2, 1:6, 12:10; Mularczyk/Wójcik – (4) Kokulewski/Piątek 6:3, 4:6, 11:9; Okrutny/Pociej – Maroszek/Mol 6:4, 1:6, 10:6; (2) Drzewiecki/Nispoń – bye.

Ćwierćfinały: Gajewski/Walków – Michałek/Zawisza 6:2, 6:3; Bedra/Gałka – Kazanowski/Królik 6:3, 6:4; Mularczyk/Wójcik – Bednarczuk/Garwacki 6:4, 7:5; Drzewiecki/Nispoń – Okrutny/Pociej 6:2, 6:1.

Półfinały: Gajewski/Walków – Bedra/Gałka 6:2, 6:3; Drzewiecki/Nispoń – Mularczyk/Wójcik 7:6 (4), 6:4.

Finał: Gajewski/Walków – Drzewiecki/Nispoń 7:6 (5), 6:3.

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Michałek – Malmon 7:5, 6:0; Okrutny – Szajrych 6:1, 6:0.

Druga runda: Bandura – Moszczak 6:3, 6:2; Lainer – Lisowski 6:1, 6:2; Bednarczuk – Piekarek 6:4, 6:0; Ziomber – Wojciechowski 6:2, 6:2; Michałek – K. Kowal 6:1, 6:2; Okrutny – Sobkowiak 6:4, 6:2; Sadal – Krupowies 7:5, 6:1; Garwacki – Bańkowski 6:2, 6:3.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności