Polski Tenis

WYNIKI

MOSKWA WTA 500: Halep - Potapova 6:1, 6:4; Alexandrova - Jabeur 6:1, 1:0 i krecz Tunezyjki; Kontaveit - Siniakova 6:3, 6:3; Martincova - Bara 6:0, 7:5; TENERYFA WTA 250: S. Zheng - Masarova 6:4, 6:2; Cornet - Voegele 6:1, 6:2; Gracheva - Sorribes Tormo 6:4, 5:7, 7:5 (4); Tauson - Watson 6:4, 2:6, 7:6 (6); Vekic - Riske 6:1, 6:4; Rus - Golubic 6:3, 6:4; Sherif - Stefanini 6:2, 6:0; Kovinic - Van Uytvanck 6:3, 6:3; MOSKWA ATP 250: Paul - M. Ymer 7:6 (7), 7:5; Mannarino - Safiullin 1:6, 7:6 (6), 6:4; P. Martinez - G. Pella 6:2 i krecz Argentyńczyka; Marchenko - Bublik 6:4, 6:3; Gerasimov - Kecmanovic 6:3, 1:6, 6:4; ANTWERPIA ATP 250: Nakashima - De Minaur 6:4, 6:0; Davidovich Fokina - Thompson 6:3, 6:3; Laaksonen - Paire 4:6, 6:0, 6:3.

Halowy Ogólnopolski Turniej Krasnalek

Na kortach w Puszczykowie odbył się 6. Halowy Ogólnopolski Turniej Krasnalek (do lat 10).

W singlu brylowały Marta Nadajewska (UKS AT Challenge Piotrków Trybunalski) i Emilia Nizio (ACT Sport Tarnów).

W grze podwójnej triumfowały Natalia Kłys (Kraków) i Emilia Nizio. W imprezie wzięły udział tylko 22 zawodniczki. Zwyciężczyni singla Marta Nadajewska otrzymała dziką kartę do międzynarodowego turniej do lat 11 w Dubrowniku.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) M. Nadajewska – bye; Drozd – Kapuścińska 6:1, 6:0; Czajka – Urbanowicz 6:0, 6:1; (7) Kłys – bye; (3) Kulbiej – bye; Paszun – Niemiec 6:0, 6:0; Misiaczyk – bye; (8) Woroniecka – bye; (5) Wojtaszczyk – bye; Kokar – bye; Mrzygłód – Gruźlewska 6:4, 6:3; (4) Śrutwa – bye; (6) Mitrzak – bye; Zając – Wróbel 6:4, 6:1; Hoffmann – Pagacz 6:0, 6:0; (2) Nizio – bye.

Druga runda: M. Nadajewska – Drozd 6:3, 6:2; Czajka – Kłys 6:3, 6:4; Kulbiej – Paszun 6:3, 6:2; Woroniecka – Misiaczyk 6:0, 6:1; Wojtaszczyk – Kokar 6:0, 6:0, Śrutwa – Mrzygłód 6:0, 6:1; Mitrzak – Zając 6:4, 4:6, 10:7; Nizio – Hoffmann 6:0, 6:0;

Ćwierćfinały: M. Nadajewska – Czajka 1:6, 6:2, 10:5; Kulbiej – Woroniecka 6:2, 6:2; Wojtaszczyk – Śrutwa 6:3, 6:3; Nizio – Mitrzak 6:1, 7:5.

Półfinały: M. Nadajewska – Kulbiej 7:5, 6:2; Nizio – Wojtaszczyk 6:1, 5:7, 12:10.

Finał: M. Nadajewska – Nizio 6:3, 6:1.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Kulbiej/Nadajewska – bye; Czajka/Drozd – Hoffmann/Mrzygłód 6:2, 6:3; (3) Wojtaszczyk/Woroniecka – bye; Gruźlewska/Niemiec – bye; Misiaczyk/Mitrzak – Kokar/Pagacz 6:3, 6:2; (4) Śrutwa/Urbanowicz – bye; Paszun/Zając – Kapuścińska/Wróbel 6:2, 7:6; (2) Kłys/Nizio – bye.

Ćwierćfinały: Kulbiej/Nadajewska – Czajka/Drozd 3:6, 6:4, 10:3; Wojtaszczyk/Woroniecka – Gruźlewska/Niemiec 6:2, 6:4; Misiaczyk/Mitrzak – Śrutwa/Urbanowicz 6:4, 3:6, 10:8; Kłys/Nizio – Paszun/Zając 6:3, 6:4.

Półfinały: Wojtaszczyk/Woroniecka – Kulbiej/Nadajewska 6:3, 6:3; Kłys/Nizio – Misiaczyk/Mitrzak 7:5, 6:2.

Finał: Kłys/Nizio – Wojtaszczyk/Woroniecka 6:4, 7:6 (3).

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności