Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Taberner - Kovalik 7:6 (3), 6:1; P. Sousa - Coppejans 6:2, 3:6, 6:1; Zapata Miralles - Laaksonen 6:2, 3:6, 6:4; Ajdukovic - A. Arnaboldi 6:3, 6:0; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0; Meligeni Rodrigues Alves - Tabilo 7:5, 6:1; Galan - Popko 6:3, 6:3.

Halowy Ogólnopolski Turniej Krasnali

Na kortach w Puszczykowie rozegrano 6. Halowy Ogólnopolski Turniej Krasnali (do lat 10).

W zawodach dominowali Grzegorz Zemła i Jan Nowacki, którzy dotarli do finału singla oraz zwyciężyli w grze podwójnej.

W imprezie wzięło udział 26 zawodników. Zwycięzca singla – Grzegorz Zemła – otrzymał dziką kartę do międzynarodowego turniej do lat 11 w Dubrowniku.

Dziewczęta do lat 10 rywalizować będą w Puszczykowie w dniach 10-14 lutego.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Zemła – bye; Kołodziej – Rozwadowski 6:0, 6:0; Knitter – Dżaman 6:1, 6:1; Kosyrz – (8) Kapela 6:3, 6:1; (4) Downar – bye; Zając – A. Kasperski 6:1, 6:2; Magielski – Rusiecki 6:4, 6:1; (5) Kluczyński – bye; (7) Januchowski – bye; Załoga – Wynimko 6:3, 6:3; Błuś – Lamch 6:2, 6:1; (3) F. Kosiński – bye; Miśkiewicz – (6) Stańczyk 6:4, 6:2; Zygmunt – Mucha 5:7, 6:4, 11:0, Kęsy – Michel 6:0, 6:0; (2) Nowacki – bye.

Druga runda: Zemła – Kołodziej 6:0, 6:0; Kosyrz – Knitter 7:6, 6:1; Dwonar – Zając 6:0, 6:2; Kluczyński – Magielski 6:4, 6:4; Januchowski – Załoga 6:0, 6:0; Błuś – F. Kosiński 6:3, 6:2; Miśkiewicz – Zygmunt 6:0, 6:0; Nowacki – Kesy 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Zemła – Kosyrz 6:0, 6:0; Downar – Kluczyński 6:1, 6:3; Błuś – Januchowski 6:1, 6:4; Nowacki – Miśkiewicz 7:5, 6:4.

Półfinały: Zemła – Downar 6:1, 6:0; Nowacki – Błuś 6:3, 6:4.

Finał: Zemła – Nowacki 6:0, 6:2.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Nowacki/Zemła – bye; Błuś/Kęsy – Kapela/Knitter 6:3, 6:2; (3) Miśkiewicz/Stańczyk – bye; Kasperski/Zając – Lamch/Michel 6:4, 6:2; Kołodziej/Mucha – bye; (4) Januchowski/Zygmunt – bye; Kosyrz/Magielski – Rozwadowski/Wynimko 6:3, 6:3; (2) Kluczyński/Kosiński – bye.

Ćwierćfinały: Nowacki/Zemła – Błuś/Kęsy 7:6, 6:4; Miśkiewicz/Stańczyk – Kasperski/Zając 7:5, 6:3; Januchowski/Zygmunt – Kołodziej/Mucha 6:2, 6:2; Kluczyński/Kosiński – Kosyrz/Magielski 6:2, 6:2.

Półfinały: Nowacki/Zemła – Miśkiewicz/Stańczyk 6:2, 6:2; Kluczyński/Kosiński – Januchowski/Zygmunt 6:4, 7:5.

Finał: Nowacki/Zemła – Kluczyński/Kosiński 6:3, 6:3.

20170130_141210 (1)

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności