Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

Halowy Puchar Polski Kadetów – wyniki

Bielsko-Biała gościła uczestników turnieju Halowego Pucharu Polski kadetów (do lat 16).

W singlu triumfowali Zuzanna Bednarz i Oskar Grzegorzewski. W grach podwójnych najlepsi byli: Zuzanna Bednarz i Daria Górska (zagrała także w finale singla) oraz Zinovii Nahirniak i Kacper Szymkowiak (był też w finale singla). 

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Górska – bye; Voloshyn – Piech 6:0, 6:0; N. Michta – Grochowska 6:2, 6:0; (5) Popławska – Molokova 6:3, 6:3; (3) Telżyńska – bye; Gniewkowska – W. Domańska 3:6, 6:2, 10:6; Straszewska – Zakrzewska 6:2, 6:0; Baniak – (7) Podhajecka 2:6, 6:4, 10:5; (8) Skowrońska – Chyhryn 6:1, 6:3; Kasprzak – Rajca 4:6, 6:2, 10:8; N. Hurkacz – Będkowska 6:0, 7:5; (4) Bozova – Szczepaniak 6:0, 6:1; (6) Bergler – Kosowska 6:0, 6:0; Gołda – Palus 6:2, 6:1; Chodkowska – Pyrek 6:2, 7:6 (5); (2) Bednarz – bye. 

Druga runda: Górska – Voloshyn 6:0, 6:2; Popławska – N. Michta 6:0, 6:1; Gniewkowska – Telżyńska 6:2, 6:3; Straszewska – Baniak 6:2, 6:1; Skowrońska – Kasprzak 6:2, 4:6, 10:4; Bozova – N. Hurkacz 6:1, 7:5; Gołda – Bergler 6:1, 6:1; Bednarz – Chodkowska 6:2, 6:3.   

Ćwierćfinały: Górska – Popławska 6:3, 7:6 (4); Gniewkowska – Straszewska 6:4, 6:2; Bozova – Skowrońska 6:3, 7:5; Bednarz – Gołda 6:2, 6:2.

Półfinały: Górska – Gniewkowska 6:0, 7:5; Bednarz – Bozova 3:6, 6:2, 10:7.

Finał: Bednarz – Górska 6:3, 6:7 (6), 10:6. 

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Grzegorzewski – bye; Zaorski – Papavasiliu 6:0, 6:0; Makarenko – T. Sopoliński 6:3, 7:6 (5); (8) Blom – Pankowski 7:6 (4), 6:3; (3) Kubalka – Muc 6:1, 6:0; M. Andrzejczak – J. Wieczorek 6:3, 6:3; Janzen – Miszczak 7:6 (3), 6:2; (7) Smater – Hulbój 6:1, 6:2; Jędrzejczak – (5) Nahirniak 6:4, 6:0; Maranda – Spychalski 6:1, 6:4; M. Włodarczyk – Czubak 6:1, 6:1; (4) Wójcicki – Lange 6:3, 6:2; (6) J. Włodarczyk – Kaszowski 6:3, 6:1; Szymczak – Żarski 6:0, 6:0; F. Pękała – Keiper 6:4, 6:1; (2) Szymkowiak – A. Pękała 6:0, 6:1. 

Druga runda: Grzegorzewski – Zaorski 6:3, 6:1; Makarenko – Blom 6:7 (4), 6:3, 12:10; Kubalka – M. Andrzejczak 7:6 (5), 7:6 (3); Smater – Janzen 6:0, 6:4; Jędrzejczak – Maranda 6:1, 6:2; M. Włodarczyk – Wójcicki 6:3, 6:3; J. Włodarczyk – Szymczak 6:3, 6:3; Szymkowiak – A. Pękała 6:3, 6:4. 

Ćwierćfinały: Grzegorzewski – Makarenko 6:0, 6:0; Kubalka – Smater 1:6 i krecz Adriana; Jędrzejczak – M. Włodarczyk 6:4, 7:5; Szymkowiak – J. Włodarczyk 6:1, 6:2.

Półfinały: Grzegorzewski – Kubalka 6:2, 6:4; Szymkowiak – Jędrzejczak 6:4, 6:4.

Finał: Grzegorzewski – Szymkowiak 7:6 (4), 6:1. 

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Bednarz/Górska – Kosowska/Szczepaniak 7:5, 6:2; Bergler/Bozova – Podhajecka/Straszewska 6:2, 6:4; Baniak/Pyrek – Będkowska/Skowrońska 6:1, 6:1; (2) Popławska/Telżyńska – Chodkowska/Rajca 6:0, 6:4.

Półfinały: Bednarz/Górska – Bergler/Bozova 6:1, 6:3; Popławska/Telżyńska – Baniak/Pyrek 6:3, 6:0.

Finał: Bednarz/Górska – Popławska/Telżyńska 7:6 (4), 6:4.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Nahirniak/Szymkowiak – Jędrzejczak/Kaszowski 6:0, 6:0; Blom/Smater – M. Andrzejczak/Szymczak 6:4, 6:3; Lange/Wójcicki – Maranda/A. Pękała 6:4, 6:2; (2) Kubalka/J. Włodarczyk – Janzen/Pankowski 6:3, 6:3.

Półfinały: Nahirniak/Szymkowiak – Blom/Smater walkower; Kubalka/J. Włodarczyk – Lange/Wójcicki 6:4, 6:4.

Finał: Nahirniak/Szymkowiak – Kubalka/J. Włodarczyk 7:5, 6:4.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności