Polski Tenis

WYNIKI

MOSKWA WTA 500: Sakkari - Halep 6:4, 6:4; Kontaveit - Muguruza 6:1, 6:1; Alexandrova - Sabalenka 6:3, 6:4; Vondrousova - Pavlyuchenkova 6:4, 6:2; TENERYFA WTA 250: Osorio Serrano - S. Zheng 7:5, 6:1; Giorgi - Rus 6:1, 6:1; Cornet - Schmiedlova 6:3, 6:3; A. Li - Begu 7:5, 7:5; MOSKWA ATP 250: Khachanov - Millman 7:5, 7:6 (4); Karatsev - G. Simon 6:4, 6:3; Berankis - Mannarino 6:2, 7:6 (1), Cilic - P. Martinez 6:1, 6:2; ANTWERPIA ATP 250: L. Harris - Fucsovics 6:2, 7:5; Sinner - Rinderknech 6:4, 6:2; Schwartzman - Nakashima 6:4, 6:2; Brooksby - Davidovich Fokina 7:5, 6:0.

Halowy Puchar Polski U14 w Szczecinie

Na kortach w Szczecinie odbył się turniej Halowego Pucharu Polski U14 (młodzików). 

W finałach singla Barbara Straszewska wygrała z Nadią Kulbiej, a Marcin Andrzejczak pokonał Filipa Kosińskiego. W deblu najlepsi byli: Basia Straszewska i Maria Wojtaszczyk oraz Marcin Andrzejczak i Kacper Knitter.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Kulbiej – bye; Kołodziejska – Pietraszak 6:1, 6:4; Śrutwa – Frątczak 6:4, 6:2; (5) Czajka – Biełus 6:3, 6:2; (3) Nieradzik – Kalisz-Fedoruk 6:0, 6:3; Czugalińska – G. Politowicz 7:5, 6:1; Lisik – Sierhej 7:6 (2), 6:3; (8) Urbanowicz – Skorupska 5:7, 7:5, 10:5; (7) Straszewska – Pacocha 6:1, 6:0; Bilak – Szałek 6:2, 7:6 (2); Nawara – K. Woźniak 6:0, 6:1; (4) Wojtaszczyk – Cela 6:0, 7:5; Penkevych – (6) Mitrzak 6:4, 6:7 (2), 10:7; Kuszel – Gaca 6:1, 6:0; Stasiak – Struska 6:3, 6:2; (2) Paszun – bye.

Druga runda: Kulbiej – Kołodziejska 6:1, 6:2; Czajka – Śrutwa 6:4, 7:5; Nieradzik – Czugalińska 6:3, 3:2 i krecz Matyldy; Urbanowicz – Lisik 6:3, 6:1; Straszewska – Bilak 6:1, 6:1; Nawara – Wojtaszczyk 6:1, 3:6, 10:6; Kuszel – Penkevych 4:6, 6:3, 10:4; Paszun – Stasiak 6:1, 6:0. 

Ćwierćfinały: Kulbiej – Czajka 6:4, 6:0; Urbanowicz – Nieradzik 6:1, 3:6, 10:7; Straszewska – Nawara 6:0, 6:1; Kuszel – Paszun 6:7 (2), 7:6 (4), 12:10.

Półfinały: Kulbiej – Urbanowicz 6:3, 6:0; Straszewska – Kuszel 6:4, 6:2.

Finał: Straszewska – Kulbiej 7:6 (3), 3:6, 10:7.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) M. Andrzejczak – bye; Błuś – Surmacki 6:2, 7:5; Gadzaliński – Kęsy 6:1, 6:3; (6) Garbacz – bye; (3) Kluczyński – bye; Skórnicki – bye; Grzywacz – Szpila 6:0, 6:0; (8) Knitter – bye; (5) Nowacki – bye; Litwic – Słowik 6:2, 6:4; Chłodnicki – Makieła 6:4, 6:0; (4) Downar – bye; (7) Struski – bye; Sterniczuk – Malecki 6:1, 6:1; Truszczyński – Kluj 6:2, 4:6, 10:5; (2) F. Kosiński – bye.

Druga runda: M. Andrzejczak – Błuś 6:2, 6:3; Garbacz – Gadzaliński 6:3, 6:0; Kluczyński – Skórnicki 6:0, 6:1; Knitter – Grzywacz 6:1, 1:6, 10:1; Nowacki – Litwic 6:2, 6:3; Chłodnicki – Downar walkower; Sterniczuk – Struski 2:6, 6:1, 10:8; F. Kosiński – Truszczyński 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: M. Andrzejczak – Garbacz 6:1, 6:4; Kluczyński – Knitter 6:4, 6:4; Nowacki – Chłodnicki 6:2, 6:1; F. Kosiński – Sterniczuk 6:3, 6:1.

Półfinały: M. Andrzejczak – Kluczyński 6:2, 6:1; F. Kosiński – Nowacki 4:6, 6:3, 10:8.

Finał: M. Andrzejczak – F. Kosiński 6:2, 1:6, 10:8.

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Czajka/Paszun – Kołodziejska/Penkevych 6:0, 6:3; Frątczak/Helińska – Kulbiej/Nawara 7:6 (5), 3:6, 10:8; Straszewska/Wojtaszczyk – Biełus/Urbanowicz 6:0, 6:2; (2) Mitrzak/Nieradzik – Kuszel/Śrutwa 6:7 (3), 7:6 (6), 10:5.

Półfinały: Czajka/Paszun – Frątczak/Helińska 6:1, 6:4; Straszewska/Wojtaszczyk – Mitrzak/Nieradzik 6:3, 6:4.

Finał: Straszewska/Wojtaszczyk – Czajka/Paszun walkower.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Andrzejczak/Knitter – Błuś/Sterniczuk 6:1, 6:1; Makieła/Skórnicki – Grzywacz/Surmacki 6:2, 6:0; Garbacz/Struski – Chłodnicki/Litwic 6:2, 6:3; (2) Kluczyński/Nowacki – Słowik/Truszczyński 6:3, 6:2.

Półfinały: Andrzejczak/Knitter – Makieła/Skórnicki 6:0, 6:1; Garbacz/Struski – Kluczyński/Nowacki 4:6, 6:3, 10:7.

Finał: Andrzejczak/Knitter – Garbacz/Struski 6:3, 6:2.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności