Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Vondrousova - Osaka 6:1, 6:4; Giorgi - Kar. Pliskova 6:4, 6:2; Badosa - Podoroska 6:2, 6:3; Svitolina - Sakkari 5:7, 6:3, 6:4; Bencic - Krejcikova 1:6, 6:2, 6:3; Muguruza - Van Uytvanck 6:4, 6:1; Pavlyuchenkova - Sorribes Tormo 6:1, 6:3; Rybakina - Vekic 7:6 (3), 6:4; L. Broady - Hurkacz 7:5, 3:6, 6:3; Chardy - Karatsev 7:5, 4:6, 6:3; Khachanov - Duckworth 7:5, 6:1; Schwartzman - Machac 6:4, 7:5; Ivashka - Kukushkin 6:7 (4), 6:3, 6:3; Humbert - Kecmanovic 4:6, 7:6 (5), 7:5; Nishikori - Giron 7:6 (5), 3:6, 6:1; S. Tsitsipas - Tiafoe 6:3, 6:4; KITZBUHEL ATP 250: Rune - Travaglia 6:3, 6:4; Rinderknech - Delbonis 6:2, 6:4; Cecchinato - Albot 6:3, 7:6 (7); Vilella Martinez - Neumayer 6:7 (4), 7:5, 6:4.

Halowy Puchar Polski U16 w Puszczykowie

przez maka

Daria Górska i Gabriel Łosiewicz zwyciężyli w Halowym Pucharze Polski kadetów w Puszczykowie. 

W finałach pokonali Amelię Paszun i Piotra Czaczkowskiego. W deblu triumfowali: Marika Caruk i Julia Daroszewska oraz Marcin Andrzejczak i Antoni Pankowski.  

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Górska – Kokocha 6:2, 6:0; Czajka – D. Nowak 6:2, 6:0; L. Matuszewski – Chodkowska 6:1, 6:4; (8) Podhajecka – Klein 6:1, 6:3; (4) Pieczyńska – M. Głowacka 6:2, 6:2; Caruk – Janiszek 6:2, 6:3; Gołda – J. Strzelecka 6:1 i krecz Asi; (6) Bergler – W. Domańska 6:2, 6:1; Ciesielczyk – (5) Stypuła 0:6, 7:6 (6), 10:7; Gniewkowska – Maćkowiak 6:2, 1:0 i krecz Tosi; A. Głowacka – Jacniacka 6:3, 6:2; Paszun – (3) Orlińska 0:6, 6:3, 10:7; (7) Halbersztadt – H. Jankowska 7:5, 6:4; Mackiewicz – Kluska 6:1, 6:3; Cieśluk – Daroszewska 3:6, 6:3, 10:8; (2) Telżyńska – Jednacz 6:3, 6:3.

Druga runda: Górska – Czajka 6:1, 6:3; L. Matuszewski – Podhajecka 2:6, 6:1, 12:10; Pieczyńska – Caruk 6:3, 6:4; Bergler – Gołda 7:5, 7:5; Gniewkowska – Ciesielczyk 4:6, 6:1, 10:5; Paszun – A. Głowacka 7:5, 6:0; Mackiewicz – Halbersztadt 3:6, 6:1, 17:15; Telżyńska – Cieśluk 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Górska – L. Matuszewski 6:0, 6:2; Bergler – Pieczyńska 2:6, 6:1, 10:5; Paszun – Gniewkowska 6:4, 6:2; Telżyńska – Mackiewicz 7:5, 6:2.

Półfinały: Górska – Bergler 6:4, 6:2; Paszun – Telżyńska 1:6, 6:4, 11:9.

Finał: Górska – Paszun 6:2, 6:1.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Piekarz – bye; Czaczkowski – Weiner 6:0, 6:2; Krzyżosiak-Michnikowski – Szajgin 6:0, 6:0; M. Kowal – (6) Smater 6:4, 6:1; (3) Wójcicki – Surudo 6:3, 6:3; Lange – S. Nowak 6:2, 6:1; Kaszowski – Kokot 7:5, 2:6, 10:8; (5) Juszczak – Hnidets 6:2, 6:0; (8) P. Blom – Staśkowiak 6:0, 6:0; Pankowski – Janzen 6:7 (2), 6:3, 10:8; Allecou – Garbacz 7:5, 6:4; (4) J. Włodarczyk – M. Andrzejczak 6:1, 6:2; (7) Łosiewicz – Wasiak 6:2, 7:5; Szymczak – Gogulski 6:4, 3:6, 10:8; Zaorski – Jednacz 6:2, 6:1; (2) Barcik – T. Sopoliński 6:0, 6:0.

Druga runda: Czaczkowski – Piekarz 6:3, 6:0; Krzyżosiak-Michnikowski – M. Kowal 3:6, 6:3, 10:4; Wójcicki – Lange 6:4, 7:5; Juszczak – Kaszowski 6:0, 6:2; P. Blom – Pankowski 7:5, 6:4; J. Włodarczyk – Allecou 6:0, 6:0; Łosiewicz – Szymczak 6:7 (2), 6:3, 10:8; Barcik – Zaorski 6:2, 6:1. 

Ćwierćfinały: Czaczkowski – Krzyżosiak-Michnikowski 7:6 (7), 4:6, 11:9; Wójcicki – Juszczak 3:6, 6:1, 10:3; J. Włodarczyk – P. Blom 6:1, 6:0; Łosiewicz – Barcik 6:3, 7:5.

Półfinały: Czaczkowski – Wójcicki 6:3, 6:7 (5), 11:9; Łosiewicz – J. Włodarczyk 6:4, 6:4.

Finał: Łosiewicz – Czaczkowski 6:4, 7:5.

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: Caruk/Daroszewska – (1) Halbersztadt/Orlińska 6:2, 6:3; Ciesielczyk/Gołda – Chodkowska/Kokocha 6:3, 6:0; Czajka/Paszun – Mackiewicz/Podhajecka 6:3, 7:5; (2) M. Głowacka/Stypuła – Bergler/Domańska 5:7, 7:6 (2), 10:7.

Półfinały: Caruk/Daroszewska – Ciesielczyk/Gołda 7:5, 6:3; M. Głowacka/Stypuła – Czajka/Paszun 3:6, 7:5, 14:12.

Finał: Caruk/Daroszewska – M. Głowacka/Stypuła 6:3, 7:6 (2). 

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: Blom/Juszczak – (1) Biedermann/Piekarz 6:4, 6:3; Andrzejczak/Pankowski – Kaszowski/Włodarczyk 6:4, 2:6, 11:9; Barcik/Gogulski – Czaczkowski/Janzen 6:3, 6:7 (5), 10:5; Kokot/Krzyżosiak-Michnikowski – (2) Smater/Wójcicki 6:4, 1:6, 10:6.

Półfinały: Andrzejczak/Pankowski – Blom/Juszczak 6:2, 7:5; Kokot/Krzyżosiak-Michnikowski – Barcik/Gogulski 3:6, 6:2, 13:11.

Finał: Andrzejczak/Pankowski – Kokot/Krzyżosiak-Michnikowski 6:3, 6:2.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności