Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER: Żuk - Gojowczyk 6:4, 6:3; Lestienne - Kudla 6:2, 7:6 (6); Nakashima - Janvier 6:3, 6:2; Marchenko - Cazaux 6:4, 7:5; Bourgue - Rosol 7:6 (5), 6:4; Maden - Fabbiano 6:1, 5:7, 6:1; Couacaud - Rodionov 6:3, 1:6, 6:4; ANDREZIEUX-BOUTHEON: Cristian - Parry 5:7, 6:4, 6:2; Zavatska - Gatto-Monticone 6:4, 6:1; Kung - Korpatsch 6:2, 7:5; Jimenez Kasintseva - J-J. Lu 7:6 (5), 6:4; Tomova - Hesse 6:3, 6:2; eliminacje: U. Radwańska - Konjuh 6:4, 3:6, 10:7; Von Deichmann - Benoit 7:6 (5), 7:5; D. Marcinkevica - Pieri 6:1 i krecz Włoszki; Di Sarra - Zanevska 7:6 (2), 6:2; Djoubri - Turati 6:7 (4), 6:4, 10:6; Desperrier - Dascalu 6:1, 6:3; Bandecchi - Fett 6:4, 7:5; Sramkova - Andrianjafitrimo 4:6, 6:4, 10:7.

Halowy Puchar Polski U18 w Bielsku-Białej

przez maka

Na kortach w Bielsku-Białej odbył się turniej Halowego Pucharu Polski Juniorów (do lat 18). 

W zawodach wygrali Magdalena Świerczyńska i Wasym Konowczuk. W deblu najlepsi byli Justyna Jodłowska i Patrycja Niewiadomska oraz Viktor Blom i Karol Szczap. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Świerczyńska – bye; Lang – Zakrzewska 6:0, 2:6, 10:4; Czapulak – Bukowiec 1:6, 6:2, 10:4; (8) Durska – bye; (4) Jodłowska – bye; Będkowska – Wojsiat 6:0, 6:0; Łężniak – Szczepaniak 6:1, 6:2; (5) Turczuk – bye; (7) Carpenter – bye; Baniak – N. Michta 6:2, 6:0; Chyhryn – Skowrońska 6:3, 6:4; (3) Bartusek – bye; (6) Bajorek – bye; Kasprzak – Wróblewska 6:2, 6:3; Molokova – Paradowska 6:1, 6:0; (2) Niewiadomska – bye. 

Druga runda: Świerczyńska – Lang 6:2, 6:0; Durska – Czapulak 6:0, 6:0; Jodłowska – Będkowska 6:0, 6:7 (5), 10:7; Łężniak – Turczuk 2:6, 6:3, 10:7; Baniak – Carpenter 6:2, 6:1; Bartusek – Chyhryn 6:3, 7:5; Bajorek – Kasprzak 7:5, 7:5; Niewiadomska – Molokova 6:0, 6:0. 

Ćwierćfinały: Świerczyńska – Durska 6:1, 6:1; Łężniak – Jodłowska 6:2, 6:1; Baniak – Bartusek 6:7 (5), 7:5, 10:4; Niewiadomska – Bajorek 6:4, 6:3.

Półfinały: Świerczyńska – Łężniak 6:4, 4:6, 10:5; Niewiadomska – Baniak 6:2, 6:1.

Finał: Świerczyńska – Niewiadomska 1:6, 6:4, 14:12.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Stokowski – bye; Hutsul – Wereszka 6:3, 7:6 (5); Jędrzejczak – Bajurko 6:4, 6:2; (6) Lis – Kosowski 1:6, 6:2, 10:7; (3) Dziopak – Podosek 6:2, 6:0; Strzelecki – Wrona 6:4, 6:4; Braziewicz – Jezierski 3:6, 6:4, 10:7; Federowicz – (5) Matuszczyk 6:1, 6:1; V. Blom – (8) Szczap 6:4, 6:2; Gontar – Mizerski 6:4, 7:5; Tomasiak – Pietras 6:0, 6:0; (4) Kończal – Makarenko 6:2, 6:2; (7) Roś – Romer 6:2, 6:4; Stankiewicz – Dójczyński 6:4, 6:2; Majewski – Popławski 6:1, 6:0; (2) Konowczuk – Pałyszko 6:3, 3:6, 10:7.

Druga runda: Hutsul – Stokowski 3:6, 7:6 (5), 10:8; Jędrzejczak – Lis 6:4, 6:3; Dziopak – Strzelecki 6:0, 6:0; Federowicz – Braziewicz 5:7, 6:0, 10:3; V. Blom – Gontar 6:3, 7:5; Kończal – Tomasiak 6:0, 6:1; Stankiewicz – Roś 6:4, 6:4; Konowczuk – Majewski 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Jędrzejczak – Hutsul 4:6, 6:1, 10:8; Dziopak – Federowicz 6:3, 3:6, 10:5; V. Blom – Kończal 6:2, 6:4; Konowczuk – Stankiewicz 7:5, 6:3.

Półfinały: Jędrzejczak – Dziopak 6:4, 6:2; Konowczuk – V. Blom 6:4, 6:3.

Finał: Konowczuk – Jędrzejczak 6:4, 7:5. 

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Bartusek/Świerczyńska – Bukowiec/Szczepaniak 6:2, 6:1; Michta/Paradowska – Czapulak/Turczuk 6:2, 6:4; Będkowska/Skowrońska – Carpenter/Lang 6:4, 1:6, 14:12; (2) Jodłowska/Niewoadomska – Durska/Wróblewska 6:2, 6:0. 

Półfinały: Michta/Paradowska – Bartusek/Świerczyńska 6:2, 6:4; Jodłowska/Niewiadomska – Będkowska/Skowrońska 6:3, 6:4.

Finał: Jodłowska/Niewiadomska – Michta/Paradowska 6:4, 6:2.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Dziopak/Konowczuk – Matuszczyk/Strzelecki 6:4, 6:2; Blom/Szczap – Pałyszko/Stankiewicz 7:6 (10), 5:7, 14:12; Federowicz/Stokowski – Roś/Wereszka 6:2, 6:0; (2) Kończal/Lis – Jędrzejczak/Tomasiak 6:3, 6:2.

Półfinały: Blom/Szczap – Dziopak/Konowczuk 7:5, 4:6, 10:8; Kończal/Lis – Federowicz/Stokowski 4:6, 6:3, 10:8.

Finał: Blom/Szczap – Kończal/Lis 6:4, 6:2.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności