Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER: Żuk - Gojowczyk 6:4, 6:3; Lestienne - Kudla 6:2, 7:6 (6); Nakashima - Janvier 6:3, 6:2; Marchenko - Cazaux 6:4, 7:5; Bourgue - Rosol 7:6 (5), 6:4; Maden - Fabbiano 6:1, 5:7, 6:1; Couacaud - Rodionov 6:3, 1:6, 6:4; ANDREZIEUX-BOUTHEON: Cristian - Parry 5:7, 6:4, 6:2; Zavatska - Gatto-Monticone 6:4, 6:1; Kung - Korpatsch 6:2, 7:5; Jimenez Kasintseva - J-J. Lu 7:6 (5), 6:4; Tomova - Hesse 6:3, 6:2; eliminacje: U. Radwańska - Konjuh 6:4, 3:6, 10:7; Von Deichmann - Benoit 7:6 (5), 7:5; D. Marcinkevica - Pieri 6:1 i krecz Włoszki; Di Sarra - Zanevska 7:6 (2), 6:2; Djoubri - Turati 6:7 (4), 6:4, 10:6; Desperrier - Dascalu 6:1, 6:3; Bandecchi - Fett 6:4, 7:5; Sramkova - Andrianjafitrimo 4:6, 6:4, 10:7.

Halowy Puchar Polski w Sobocie – wyniki

przez maka

W Sobocie rozgrywany był turniej CTS Cup Halowego Pucharu Polski kobiet i mężczyzn. 

W finałach singla Anna Hertel pokonała Joannę Zawadzką, a Piotr Pawlak wygrał z Michałem Mikułą. W grze podwójnej kobiet najlepsze były Ania Hertel i Wiktoria Rutkowska. 

W deblu mężczyzn triumfowali Filip Kolasiński i Michał Mikuła. 

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Hertel – bye; Koralnik – Czerny 6:2, 6:1; Powąska-Kobylarz – Zof. Dziewięcka 6:1, 6:1; (5) Wysoczańska – bye; (3) Oczachowska – bye; Gołaś – Olszewska 6:0, 6:2; Zuz. Dziewięcka – Wróbel 7:5, 7:6 (4); (7) Samberger – bye; (6) Rutkowska – bye; Formella – Persson 6:3, 6:1; Zaremba – J. Przybylska 6:0, 6:2; (4) Jeleń – bye; Pietras – (8) Krygier 6:3, 6:4; N. Komar – K. Jaśkiewicz 6:7 (4), 7:6 (2), 11:9; M. Jankowska – M. Komar walkower; (2) Zawadzka – bye; 

Druga runda: Hertel – Koralnik 6:4, 6:3; Wysoczańska – Powąska-Kobylarz 6:4, 6:1; Oczachowska – Gołaś 6:4, 6:0; Samberger – Zuz. Dziewięcka 6:3, 6:0; Rutkowska – Formella 6:4, 6:4; Jeleń – Zaremba 6:3, 6:2; N. Komar – Pietras 6:1, 6:0; Zawadzka – M. Jankowska 6:1, 6:1. 

Ćwierćfinały: Hertel – Wysoczańska 6:2, 6:2; Oczachowska – Samberger 7:5, 3:6, 10:6; Jeleń – Rutkowska 6:4, 7:6 (5); Zawadzka – N. Komar 6:2, 6:3.

Półfinały: Hertel – Oczachowska 6:4, 6:4; Zawadzka – Jeleń 6:2, 6:0.

Finał: Hertel – Zawadzka 6:4, 6:3.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Rajski – bye; Wajdemajer – Sowiński 6:1, 6:4; Pawlak – Wetoszka 6:4, 6:4; (8) D. Wiśniewski – bye; (4) Kolasiński – bye; Politowicz – Joachimiak 6:0, 6:0; Tatera – B. Łosiak 6:4, 3:6, 10:3; (6) Bienkiewicz – bye; (7) Sikharulidze – bye; B. Andrzejczak – Michocki 7:5, 6:4; Kamrowski – Chudy 6:3, 6:2; (3) Galus – bye; (5) Mikuła – bye; Bronka – Jankowiak 7:5, 7:6 (6); K. Kowal – Parawa 6:2, 6:1; (2) Gryńkowski – bye.

Druga runda: Wajdemajer – Rajski 3:6, 6:4, 10:6; Pawlak – D. Wiśniewski 6:2, 6:2; Kolasiński – Politowicz 6:2, 7:5; Bienkiewicz – Tatera 6:1, 6:3; Sikharulidze – B. Andrzejczak 6:1, 6:2; Galus – Kamrowski 6:7 (4), 6:4, 10:4; Mikuła – Bronka 6:4, 6:1; Gryńkowski – K. Kowal 6:2, 6:2. 

Ćwierćfinały: Pawlak – Wajdemajer 6:1, 6:1; Kolasiński – Bienkiewicz 3:6, 6:0, 10:5; Galus – Sikharulidze 6:2, 4:6, 10:5; Mikuła – Gryńkowski 6:4, 6:4.

Półfinały: Pawlak – Kolasiński 3:6, 7:6 (7), 10:8; Mikuła – Galus 3:6, 7:5, 10:6.

Finał: Pawlak – Mikuła 6:3, 1:6, 11:9.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Hertel/Rutkowska – bye; Jankowska/Krygier – Dziewięcka/Dziewięcka 6:3, 6:3; Samberger/Zaremba – Czerny/N. Komar 7:6 (6), 6:3; (2) Jaśkiewicz/Oczachowska – bye.

Półfinały: Hertel/Rutkowska – Jankowska/Krygier 7:5, 6:0; Jaśkiewicz/Oczachowska – Samberger/Zaremba 6:1, 6:0.

Finał: Hertel/Rutkowska – Jaśkiewicz/Oczachowska 6:4, 7:6 (5).

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Galus/Wetoszka – Chudy/Politowicz 6:1, 6:2; Michocki/Sikharulidze – Bronka/Łosiak 6:3, 6:7 (2), 10:6; Pawlak/Wajdemajer – Andrzejczak/Kowal 6:2, 6:3; (2) Kolasiński/Mikuła – Jankowiak/Sowiński 6:1, 6:3.

Półfinały: Galus/Wetoszka – Michocki/Sikharulidze 6:4, 6:2; Kolasiński/Mikuła – Pawlak/Wajdemajer 6:1, 3:6, 10:7.

Finał: Kolasiński/Mikuła – Galus/Wetoszka 6:2, 2:6, 10:7.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności