Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Taberner - Kovalik 7:6 (3), 6:1; P. Sousa - Coppejans 6:2, 3:6, 6:1; Zapata Miralles - Laaksonen 6:2, 3:6, 6:4; Ajdukovic - A. Arnaboldi 6:3, 6:0; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0; Meligeni Rodrigues Alves - Tabilo 7:5, 6:1; Galan - Popko 6:3, 6:3.

Halowy Puchar Polski WZT Śląsk – Chorzów

Starochorzowskie Centrum Sportu Sokół gościło uczestników Halowego Pucharu Polski WZT Śląsk.

W finałach turnieju w Chorzowie Joanna Zawadzka wygrała z Magdaleną Zajdą, a Dawid Wiśniewski pokonał Sergo Sikharulidze. Z dobrej strony pokazali się też: Natalia Turczuk, Katarzyna Pyka, Przemysław Michocki czy Juliusz Bienkiewicz.

KOBIETY

Grupa A: Zawadzka – Pyka 6:3, 6:2; Zaremba – Bukowiec 6:0, 6:4; Zawadzka – Bukowiec 6:1, 6:1; Pyka – Zaremba 6:1, 6:4; Zawadzka – Zaremba 6:0, 6:1; Pyka – Bukowiec 6:1, 6:3; kolejność: 1. Zawadzka 3 wygrane, 2. Pyka 2, 3. Zaremba 1, 4. Bukowiec 0.

Grupa B: Wierzbowska – Czerny 6:3, 6:1; Turczuk – Niemc 6:2, 6:1; Turczuk – Wierzbowska 6:0, 6:0 (walkower); Czerny – Niemc 6:0, 6:0 (walkower); Turczuk – Czerny 6:4, 6:2; kolejność: 1. Turczuk 3 zwycięstwa, 2. Wierzbowska 1, 3. Czerny 1, 4. Niemc 0. 

Grupa C: Sasiak – Ivanczenko 6:1, 6:1; Zajda – Jodłowska 6:2, 7:6 (5); Jodłowska – Sasiak 6:3, 4:6, 11:9; Zajda – Ivanczenko 6:3, 6:1; Zajda – Sasiak 4:6, 6:1, 10:6; Ivanczenko – Jodłowska 3:6, 7:5, 10:7; kolejność: 1. Zajda 3 wygrane, 2. Sasiak 1, 3. Jodłowska 1, 4. Ivanczenko 1.

Grupa D: Nebelska – Kołowrotkiewicz 6:0, 6:0; Slobodian – Pyrek 6:2, 6:1; Slobodian – Nebelska 2:6, 6:4, 11:9; Pyrek – Kołowrotkiewicz 6:3, 7:5; Slobodian – Kołowrotkiewicz 6:3, 6:1; Nebelska – Pyrek 6:1, 6:0; kolejność: 1. Slobodian 3 zwycięstwa, 2. Nebelska 2, 3. Pyrek 1, 4. Kołowrotkiewicz 0.

Ćwierćfinały: Zawadzka – Sasiak 6:3, 6:3; Pyka – Slobodian 6:1, 6:3; Zajda – Wierzbowska 6:0, 6:0 (walkower); Turczuk – Nebelska 6:3, 7:6 (3).

Półfinały: Zawadzka – Pyka 6:0, 6:2; Zajda – Turczuk 6:2, 6:0. 

Finał: Zawadzka – Zajda 6:0, 6:3.

MĘŻCZYŹNI

Grupa A: Sikharulidze – Michocki 6:2, 6:0; M. Adamek – Samojłowicz 6:3, 1:6, 13:11; Sikharulidze – Samojłowicz 6:1, 6:4; Michocki – M. Adamek 7:6 (5), 6:2; Sikharulidze – M. Adamek 6:0, 6:0 (walkower); Michocki – Samojłowicz 6:4, 6:4; kolejność: 1. Sikharulidze 3 wygrane, 2. Michocki 2, 3. M. Adamek 1, 4. Samojłowicz 0.   

Grupa B: Bienkiewicz – B. Chmielewski 6:0, 6:1; W. Kasperski – P. Sowiński 6:3, 6:3; W. Kasperski – B. Chmielewski 6:2, 6:0; Bienkiewicz – P. Sowiński 6:4, 6:2; Bienkiewicz – W. Kasperski 7:6 (8), 7:6 (6); B. Chmielewski – P. Sowiński 0:6, 7:5, 10:0; kolejność: 1. Bienkiewicz 3 zwycięstwa, 2. W. Kasperski 2, 3. B. Chmielewski 1, 4. P. Sowiński 0.

Grupa C: Biliński – Gontar 7:5, 5:7, 10:5; D. Wiśniewski – M. Matuszewski 6:3, 6:2; D. Wiśniewski – Gontar 6:1, 6:2; M. Matuszewski – Biliński 2:6, 6:2, 14:12; D. Wiśniewski – Biliński 6:0, 6:2; M. Matuszewski – Gontar 6:3, 6:3; kolejność: 1. D. Wiśniewski 3 wygrane, 2. M. Matuszewski 2, 3. Biliński 1, 4. Gontar 0. 

Grupa D: B. Wojnar – Brzózka 6:0, 6:1; Chudy – Żarski 6:0, 6:1; B. Wojnar – Żarski 6:1, 6:0; Chudy – Brzózka 6:0, 6:2; Brzózka – Żarski 6:2, 6:0; B. Wojnar – Chudy 7:5, 6:4; kolejność: 1. B. Wojnar 3 zwycięstwa, 2. Chudy 2, 3. Brzózka 1, 4. Żarski 0.

Ćwierćfinały: Sikharulidze – Chudy 5:7, 6:3, 10:8; Michocki – B. Wojnar 6:3, 6:4; D. Wiśniewski – W. Kasperski 6:3, 7:6 (4); Bienkiewicz – M. Matuszewski 6:0, 6:3.

Półfinały: Sikharulidze – Michocki 6:3, 6:4; D. Wiśniewski – Bienkiewicz 7:5, 6:3.

Finał: D. Wiśniewski – Sikharulidze 6:4, 3:6, 12:10.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności