Logo Polski Tenis

WYNIKI

GSTAAD: Minella - Bouchard 7:6 (5), 1:0 i krecz Kanadyjki; Minella - Vondrousova 4:6, 6:2, 6:2; BUKARESZT: Martic - Buzarnescu 6:4, 6:4; Sevastova - Hercog 6:1 i krecz Słowenki; BASTAD: Fognini - Verdasco 6:1, 4:6, 7:5; Gasquet - Laaksonen 6:2, 6:3; UMAG: G. Pella - Haase 6:3, 1:6, 6:2.

Aktualności

Halowy Supermasters PZT – wyniki

Na kortach w Toruniu odbył się Halowy Supermasters PZT. Walczyli gracze do lat 11 i 13.

Triumfowali Weronika Ewald (AT Angelique Kerber Puszczykowo), Zuzanna Kubacha (PT Olimpia Poznań), Tomasz Berkieta (ST Matchpoint w Komorowie) i Adam Kulig (SKT Legia Warszawa).

13-LATKI

Grupa A: Kubacha – Górska 6:3, 6:1; Buryło – Świerczyńska 6:3, 6:1; Kubacha – Świerczyńska 6:2, 6:0; Buryło – Górska 6:1, 6:4; Kubacha – Buryło 6:4, 6:4; Świerczyńska – Górska 7:6 (2), 6:1; kolejność: 1. Kubacha, 2. Buryło, 3. Świerczyńska, 4. Górska.

Grupa B: Łężniak – Jodłowka 6:4, 6:0; Paul – Turczuk 6:2, 6:2; Jodłowska – Turczuk 6:2, 7:5; Łężniak – Paul 1:6, 6:1, 12:10; Łężniak – Turczuk 6:0, 6:4; Jodłowska – Paul 6:3, 6:3; kolejność: 1. Łężniak, 2. Jodłowska, 3. Paul, 4. Turczuk.

O 7. miejsce: Turczuk – Górska 6:4, 6:1; 5. miejsce: Świerczyńska – Paul 7:6 (4), 6:4.

Półfinały: Kubacha – Jodłowska 6:1, 6:2; Buryło – Łężniak 6:2, 7:5.

O 3. miejsce: Jodłowska – Łężniak 6:2, 4:6, 6:3.

Finał: Kubacha – Buryło 7:5, 6:1.

11-LATKI

Grupa A: Ewald – M. Nadajewska 6:0, 6:0; Głowacka – Gniewkowska 6:0, 6:3; Ewald – Gniewkowska 6:1, 6:0; Głowacka – M. Nadajewska 6:2, 6:1; Ewald – Głowacka 6:3, 6:4; Gniewkowska – M. Nadajewska 6:3, 6:3; kolejność: 1. Ewald, 2. Głowacka, 3. Gniewkowska, 4. M. Nadajewska.

Grupa B: Ciesielczyk – Mackiewicz 6:1, 6:0; M. Stankiewicz – Stypuła 6:4, 6:1; M. Stankiewicz – Mackiewicz 6:3, 6:2; Ciesielczyk – Stypuła 6:4, 6:4; M. Stankiewicz – Ciesielczyk 6:2, 6:0; Stypuła – Mackiewicz 6:1, 6:2; kolejność: 1. M. Stankiewicz, 2. Ciesielczyk, 3. Stypuła, 4. Mackiewicz.

O 7. miejsce: M. Nadajewska – Mackiewicz 2:6, 6:4, 10:5; 5. miejsce: Stypuła – Gniewkowska 6:0, 6:1.

Półfinały: Ewald – Ciesielczyk 6:3, 6:3; M. Stankiewicz – Głowacka 6:1, 6:0.

O 3. miejsce: Ciesielczyk – Głowacka 7:6 (5), 6:1.

Finał: Ewald – M. Stankiewicz 6:0, 6:1.

13-LATKOWIE

Grupa A: G. Matuszewski – Lechno-Wasiutyński 6:4, 5:7, 10:4; P. Stankiewicz – Siekanowicz 6:2, 6:0; G. Matuszewski – P. Stankiewicz 7:6 (9), 0:6, 10:8; Lechno-Wasiutyński – Siekanowicz 6:4, 6:4; G. Matuszewski – Siekanowicz 6:0, 7:5; P. Stankiewicz – Lechno-Wasiutyński 6:2, 6:1 kolejność: 1. G. Matuszewski, 2. P. Stankiewicz, 3. Lechno-Wasiutyński, 4. Siekanowicz.

Grupa B: Pawelski – G. Zgoła 6:3, 7:5; Kulig – J. Bojarski 7:5, 6:0; Pawelski – J. Bojarski 6:7 (4), 6:4, 10:8; Kulig – G. Zgoła 6:3, 1:0 i krecz Gorana; Pawelski – Kulig 6:2, 7:6 (1); J. Bojarski – G. Zgoła 6:0, 6:0 (walkower); kolejność: 1. Pawelski, 2. Kulig, 3. J. Bojarski, 4. G. Zgoła.

O 7. miejsce: Siekanowicz – G. Zgoła 6:0, 6:0 (walkower); 5. miejsce: J. Bojarski – Lechno-Wasiutyński 6:0, 6:0 (walkower).

Półfinały: Kulig – G. Matuszewski 6:2, 6:1; Pawelski – P. Stankiewicz 4:6, 7:5, 7:5.

O 3. miejsce: P. Stankiewicz – G. Matuszewski 6:4, 7:5.

Finał: Kulig – Pawelski 6:3, 6:2.

11-LATKOWIE

Grupa A: Berkieta – Lang 6:1, 6:1; M. Andrzejczak – Lange 6:1, 6:2; Berkieta – Lange 6:1, 6:2; M. Andrzejczak – Lang 6:1, 6:2; Berkieta – M. Andrzejczak 7:5, 7:6 (1); Lange – Lang 6:3, 7:6 (5); kolejność: 1. Berkieta, 2. M. Andrzejczak, 3. Lange, 4. Lang.

Grupa B: H. Kwaśniewski – Zaorski 6:0, 6:4; Jędrzejczak – Tomasiak 6:1, 6:0; H. Kwaśniewski – Tomasiak 6:2, 6:4; Jędrzejczak – Zaorski 6:0, 6:2; Jędrzejczak – H. Kwaśniewski 6:3, 6:3; Zaorski – Tomasiak 6:1, 6:3; kolejność: 1. Jędrzejczak, 2. H. Kwaśniewski, 3. Zaorski, 4. Tomasiak.

O 7. miejsce: Tomasiak – Lang 6:3, 6:4; 5. miejsce: Zaorski – Lange 7:5, 7:5.

Półfinały: Berkieta – H. Kwaśniewski 6:1, 6:2; M. Andrzejczak – Jędrzejczak 5:7, 6:3, 10:1.

O 3. miejsce: Jędrzejczak – H. Kwaśniewski 6:3, 6:2.

Finał: Berkieta – M. Andrzejczak 6:7 (8), 7:6 (4), 10:6.

Kategoria: PZT