Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Chwalińska - Siniakova 6:0, 7:5; Kawa - Marino 6:4, 3:6, 7:5; Linette - Contreras Gomez 6:1, 6:4; Jabeur - Bjorklund 6:1, 6:3; Raducanu - Van Uytvanck 6:4, 6:4; Juvan - Haddad Maia 6:4, 4:6, 6:2; Riske - In-Albon 6:2, 6:4; Tsurenko - Burrage 6:2, 6:3; Kalinina - Bondar 4:6, 6:2, 6:4; Niemeier - Xiyu Wang 6:1, 6:4; Kontaveit - Pera 7:5, 6:1; Garcia - Miyazaki 4:6, 6:1, 7:6 (4); Parry - Kanepi 6:4, 6:4; A. Li - Bronzetti 6:1, 6:4; Cocciaretto - Trevisan 6:2, 6:0; Mertens - Osorio 1:6, 6:2, 4:2 i krecz Camili; Hontama - Tauson 4:1 i krecz Clary; Cirstea - Krunic 7:6 (5), 7:6 (1); Davidovich Fokina - Hurkacz 7:6 (4), 6:4, 5:7, 2:6, 7:6 (8); Kokkinakis - Majchrzak 7:6 (5), 6:2, 7:5; Munar - Monteiro 6:2, 6:4, 7:5; T. Paul - Verdasco 6:1, 6:2, 7:6 (4); Halys - Paire 4:6, 6:1, 6:2, 6:4; Tiafoe - Vavassori 6:4, 6:4, 6:4; Djokovic - Kwon 6:3, 3:6, 6:3, 6:4; Ruud - Ramos-Vinolas 7:6 (1), 7:6 (9), 6:2; Marterer - Bedene 4:6, 7:5, 6:4, 7:5; Basilashvili - Rosol 6:7 (4), 7:6 (6), 3:6, 6:3, 6:3; Humbert - Etcheverry 6:3, 3:6, 4:6, 6:3, 6:4; Van Rijthoven - Delbonis 7:6 (7), 6:1, 6:2; Vesely - Coria 6:3, 6:2, 7:6 (3); Tabilo - Djere 7:6 (6), 6:2, 1:6, 4:6, 7:6 (11); Isner - Couacaud 6:7 (6), 7:6 (3), 4:6, 6:3, 7:5; Alcaraz - Struff 4:6, 7:5, 4:6, 7:6 (3), 6:4.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

HDMP kadetek w Pabianicach – wyniki

Pabianice gościły uczestniczki halowych drużynowych mistrzostw Polski kadetek (do lat 16).

Złoty medal zdobyły zawodniczki ze Szczecina. W finale pokonały inowrocławianki. Brąz dla tenisistek z Bielska-Białej.

W pojedynku o pierwsze miejsce Promasters (Daria Kuczer, Izabela Nikolenko) były lepsze od Goplanii (Julia Oczachowska, Karolina Nieznalska, Natalia Błażejewska, Olga Jakubowska).

W meczu o trzecią lokatę bielszczanki (Magdalena Zajda, Zofia Podbioł, Małgorzata Stępień) wygrały z PKT Pabianice (Ada Komorowska, Wiktoria Gała, Wiktoria Jurek).

ĆWIERĆFINAŁY

ITT Goplania Inowrocław – bye;

PKT Pabianice – GAT Gdańsk 2:1: Komorowska – Żurawska 6:1, 6:1; Gała – Mattik 2:6, 3:6; Gała/Komorowska – Mattik/Żurawska 6:4, 6:3;

Promasters Szczecin – MKT Łodź 3:0: Kuczer – Nikolenko 6:0, 6:0; Nikolenko – Muszyńska 6:3, 6:0; Kuczer/Nikolenko – Muszyńska/Rudnicka 6:1, 6:0;

BKT Advantage Bielsko-Biała – PKT Pobiedziska 3:0: Zajda – Rękoś 6:2, 6:1; Podbioł – Bujakiewicz 6:1, 6:1; Podbioł/Zajda – Bujakiewicz/Rękoś 6:0, 6:2.

MIEJSCA 5-7

GAT Gdańsk – MKT Łódź 2:1: Żurawska – Rudnicka 2:6, 3:6; Mattik – Muszyńska 6:1, 6:0; Mattik/Żurawska – Muszyńska/Rudnicka 6:3, 3:6, 10:5; PKT Pobiedziska – bye.

O 5. MIEJSCE

GAT Gdańsk – PKT Pobiedziska 3:0: Żurawska – Rękoś 6:2, 3:6, 6:3; Mattik – Bujakiewicz 6:0, 6:1; Mattik/Żurawska – Bujakiewicz/Rękoś 6:3, 6:1.

PÓŁFINAŁY

Goplania – PKT Pabianice 2:1: Oczachowska – Komorowska 6:3, 6:3; Nieznalska – Gała 2:6, 6:7; Jakubowska/Oczachowska – Gała/Komorowska 6:1, 6:2;

Promasters – Advantage 2:1: Kuczer – Zajda 6:4, 6:2; Nikolenko – Podbioł 6:7, 3:6; Kuczer/Nikolenko – Podbioł/Zajda 6:2, 6:2.

O 3. MIEJSCE

Advantage – PKT Pabianice 2:1: Zajda – Komorowska 6:2, 6:1; Podbioł – Jurek 6:0, 6:2; Stępień/Zajda – Jurek/Komorowska 3:6, 1:6.

FINAŁ

Promasters – Goplania 2:1: Kuczer – Oczachowska 5:7, 5:7; Nikolenko – N. Błażejewska 6:0, 6:0; Kuczer/Nikolenko – Jakubowska/Oczachowska 6:2, 6:2.

kol

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności