Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Ferreira Silva - Grenier 6:3, 6:2; Laaksonen - Halys 6:3, 6:1; Zapata Miralles 6:1, 6:0; Ajdukovic - Rinderknech 6:2, 2:6, 6:1; CAMPINAS: Carballes Baena - Kopriva 4:6, 6:3, 7:5.

HDMP kadetów w Bytomiu – wyniki

Na kortach Górnika Bytom odbyły się drużynowe halowe mistrzostwa Polski kadetów (do lat 16).

Ze złotych medali cieszyli się zawodnicy z Radomia. Srebro dla Legii Warszawa, a brąz dla poznańskiego zespołu.

Return (Konrad Fryze, Marcin Skowroński, Jakub Kozioł) w decydującej grze podwójnej wygrali z o rok młodszymi zawodnikami Legii (Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak).

Po brąz sięgnął AZS Poznań (Bartosz Łosiak, Paweł Jankowiak, Andrzej Urjasz). Czwartą lokatę zajął Górnik Bytom (Wojciech Marek, Julian Radoń).

ĆWIERĆFINAŁY

KT Legia Warszawa – Centrum Bydgoszcz 3:0: Michalski – Stajszczak 6:1, 6:0; B. Andrzejczak – Cieślewicz 6:1, 6:0; Kolasiński/Michalski – Stajszczak/Sytkow 6:2, 6:1;

Górnik Bytom – SKT Szczecin 2:1: Marek – Galus 6:1, 7:6; Radoń – Wetoszka 1:6, 2:6; Marek/Radoń – Galus/Wetoszka 7:5, 6:3;

AZS Poznań – ZTT Złotoryja 3:0: Łosiak – Kubicz 6:4, 7:6; Jankowiak – Stącel 6:1, 6:0; Jankowiak/Łosiak – Kubicz/Mysyk 6:0, 6:2;

RKT Return Radom – Tenis Klub Toruń 3:0: Fryze – Chmielewski 6:1, 6:0; Skowroński – Stec 6:0, 6:0; Kozioł/Skowroński – Chmielewski/Stec 6:1, 6:1.

MIEJSCA 5-8

SKT Szczecin – Centrum 3:0: Galus – Stajszczak 6:4, 6:0; Wetoszka – Sytkow 6:3, 6:1; Galus/Wetoszka – Cieślewicz/Stajszczak 6:1, 6:1;

ZTT Złotryja – TK Toruń 3:0: Kubicz – Chmielewski 6:0, 4:6, 6:4; Stącel – Stec 6:3, 6:0; Kubicz/Stącel – Chmielewski/Stec 6:1, 6:1.

O 7. MIEJSCE

Centrum – TK Toruń 3:0: Stajszczak – Chmielewski 6:2, 7:6; Sytkow – Stec 6:1, 6:1; Stajszczak/Sytkow – Chmielewski/Stec 6:1, 6:2.

O 5. MIEJSCE

SKT Szczecin – ZTT Złotryja 2:1: Galus – Kubicz 7:5, 6:4; Wetoszka – Stącel 6:3, 6:3; Galus/Wetoszka – Kubicz/Stącel 4:6, 4:6.

PÓŁFINAŁY

Legia – Górnik 2:1: Michalski – Marek 6:4, 6:2; Kolasiński – Radoń 6:1, 6:2; B. Andrzejczak/Kolasiński – Marek/Radoń 7:6, 2:6, 5:10;

Return – AZS Poznań 3:0: Fryze – Łosiak 6:3, 6:2; Skowroński – Jankowiak 6:4, 1:6, 6:1; Fryze/Skowroński – Jankowiak/Łosiak 6:3, 6:2.

O 3. MIEJSCE

AZS Poznań – Górnik 2:1: Łosiak – Marek 2:6, 3:6; Jankowiak – Radoń 6:2, 6:4; Jankowiak/Łosiak – Marek/Radoń 6:4, 6:1.

FINAŁ

Return – Legia 2:1: Fryze – Michalski 3:6, 5:7; Skowroński – B. Andrzejczak 6:2, 6:2; Fryze/Skowroński – Kolasiński/Michalski 6:3, 6:2.

10406959_941341112568085_3509175288556624383_n

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności