Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Sachko 6:2, 6:4; Galan - Barrios Vera 7:6 (4), 4:6, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Sakamoto 6:2, 6:4; Ferreira Silva - Menezes 6:4, 6:3.

HMP mężczyzn do lat 21 w Zabrzu

Zabrze gościło uczestników halowych młodzieżowych mistrzostw Polski mężczyzn (do lat 21).

W półfinałach singla zagrali Piotr Śmietana (rewelacja turnieju), Kamil Gajewski, Patryk Królik i Yann Wójcik.

W finale Gajewski, jeden z głównych faworytów turnieju, wygrał ze świetnie spisującym się Królikiem. W deblu najlepsi byli Karol Drzewiecki i Gajewski.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Drzewiecki – Piątek 6:1, 6:0; Nispoń – Tadyszak 6:0, 6:1; Słowik – Sobkowiak 6:3, 6:4; (6) Śmietana – Nazaruk 7:5, 6:1; (3) Gajewski – Kozielski 6:3, 6:2; A. Kowalski – B. Kowalski 6:0, 6:1; Łosiak – Bujakiewicz 7:5, 6:2; (5) Zawisza – Mol 6:2, 7:6 (4); (7) Krawczyński – Stach 6:1, 6:1; Krawcewicz – Raupuk 7:5, 7:5; Królik – Larczyński 6:0, 6:0; Maroszek – (4) Michocki 2:6, 6:4, 7:5; (8) Duś – K. Kowal 6:0, 6:1; Marek – Walkusz 6:2, 6:1; Wójcik – Wrzoł 6:3, 2:6, 6:0; (2) Walków – Kokulewski 7:6 (4), 6:3.

Druga runda: Drzewiecki – Nispoń 6:1, 6:4; Śmietana – Słowik 6:0, 6:0; Gajewski – A. Kowalski 6:4, 3:6, 6:4; Zawisza – Łosiak 4:6, 6:2, 6:0; Krawcewicz – Krawczyński 4:6, 6:4, 7:5; Królik – Maroszek 6:3, 6:7 (5), 7:6 (6); Duś – Marek 6:3, 6:4; Wójcik – Walków 1:6, 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: Śmietana – Drzewiecki 6:3, 6:3; Gajewski – Zawisza 7:5, 6:1; Królik – Krawcewicz 6:4, 6:4; Wójcik – Duś 7:6 (5), 6:7 (4), 7:5.

Półfinały: Gajewski – Śmietana 6:3, 6:1; Królik – Wójcik 6:0, 6:1.

Finał: Gajewski – Królik 7:5, 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Drzewiecki/Gajewski – bye; Królik/Mol – A. Pawlicki/Tadyszak 2:6, 6:0, 10:3; (4) Krawczyński/Słowik – A. Kowalski/Walkusz walkower; Duś/Śmietana – Maroszek/Wójcik 7:6 (4), 6:7 (4), 10:6; Krawcewicz/Nispoń – M. Pawlicki/Sobkowiak 6:1, 6:2; Nazaruk/Skowroński – (3) Kokulewski/Piątek 6:4, 7:6 (5); Kozielski/Marek – Łosiak/Zasada 6:2, 4:6, 10:6; (2) Walków/Zawisza – bye.

Ćwierćfinały: Drzewiecki/Gajewski – Królik/Mol 6:3, 6:2; Duś/Śmietana – Krawczyński/Słowik 6:2, 6:2; Nazaruk/Skowroński – Krawcewicz/Nispoń 6:4, 6:4; Walków/Zawisza – Kozielski/Marek 6:4, 6:4.

Półfinały: Drzewiecki/Gajewski – Duś/Śmietana 7:5, 6:2; Walków/Zawisza – Nazaruk/Skowroński 7:6 (4), 6:2.

Finał: Drzewiecki/Gajewski – Walków/Zawisza 4:6, 7:5, 10:8.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: Krupowies – Pręcikowski 6:0, 6:3; Stach – Wojciechowski 7:6 (1), 6:1; Łosiak – M. Pawlicki 6:2, 7:6 (2); J. Andrzejczak – Lisowski 6:4, 6:4.

Druga runda: Wrzoł – Krupowies 6:3, 6:1; Stach – Piętka 6:0, 6:1; Łosiak – A. Pawlicki 6:4, 4:6, 6:1; Bujakiewicz – Zasada 6:3, 2:6, 6:4; Królik – B. Andrzejczak 6:4, 6:4; Krawcewicz – Skowroński 4:6, 6:1, 6:2; Larczyński – Wawrzynek 5:7, 3:0 i krecz Macieja; K. Kowal – J. Andrzejczak 1:6, 6:0, 6:0.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności