Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Zapata Miralles 6:4, 6:1; Taberner - Ajdukovic 7:5, 6:7 (9), 6:4; CAMPINAS: Carballes Baena - Galan 6:4, 6:2; F. Cerundolo - Meligeni Rodrigues Alves 6:1, 6:4.

HDMP młodziczek w Bielsku – wyniki

Bielsko-Biała gościła uczestniczki halowych drużynowych mistrzostw Polski do lat 14.

Do czołowej czwórki zmagań dziewcząt – obok gospodyń – awansowały ekipy z Warszawy, Zielonej Góry i Chorzowa.

W wielkim finale bielszczanki (Maja Chwalińska, Laura Duhl, Aleksandra Nadajewska) były lepsze od tenisistek z Zielonej Góry (Martyna Kubka, Aleksandra Jeleń). Brąz dla chorzowianek (Julia Wędrocha, Dominika Szczotka, Zofia Woźny).

ĆWIERĆFINAŁY

BKT Advantage Bielsko-Biała – GAT Gdańsk 3:0: Nadajewska – Szpakowska 6:0, 6:0; Duhl – Szymczewska 6:0, 6:0; Chwalińska/Nadajewska – Szpakowska/Szymczewska 6:0, 6:1;

WTS Orzeł Warszawa – KKKS Kraków 2:1: N. Brunzlow – Saska 6:3, 3:6, 1:6; Derecka – Niedźwieńska 2:6, 6:4, 6:3; N. Brunzlow/Filipecka – Niedźwieńska/Saska 6:3, 6:2;

ChTT Chorzów – AZS Poznań 3:0: Wędrocha – Krygier 6:3, 6:1; Woźny – Łosiak 6:3, 6:2; Szczotka/Wędrocha – Krygier/Łosiak 6:1, 6:0;

GKT Nafta Zielona Góra – KCT Masters Inowrocław 3:0: Kubka – Szczepańska 6:2, 6:2; Jeleń – Tyszkiewicz 6:2, 6:0; Jeleń/Kubka – Szczepańska/Tyszkiewicz 6:4, 6:0.

MIEJSCA 5-8

KKKS Kraków – GAT 3:0: Saska – Szpakowska 6:1, 6:0; Niedźwieńska – Szymczewska 6:1, 6:1; Niedźwieńska/Saska – Szpakowska/Szymczewska 6:1, 6:3.

Masters – AZS Poznań 2:1: Szczepańska – Krygier 6:1, 7:5; Tyszkiewicz – Łosiak 6:3, 4:6, 4:6; Szczepańska/Tyszkiewicz – Krygier/Łosiak 6:3, 6:4.

O 7. MIEJSCE

AZS Poznań – GAT 2:1: Krygier – Szpakowska 3:6, 3:6; Łosiak – Szymczewska 7:5, 6:2; Krygier/Łosiak – Szpakowska/Szymczewska 7:6, 5:7, 10:2.

O 5. MIEJSCE

Masters – KKKS Kraków 2:1: Szczepańska – Saska 6:2, 6:0; Tyszkiewicz – Niedźwieńska 2:6, 1:6; Szczepańska/Tyszkiewicz – Niedźwieńska/Saska 6:4, 7:6.

PÓŁFINAŁY

Advantage – Orzeł 3:0: Chwalińska – N. Brunzlow 6:1, 6:1; Nadajewska – Derecka 7:6, 7:6; Chwalińska/Duhl – N. Brunzlow/Filipecka 6:3, 6:4.

Nafta – ChTT Chorzów 3:0: Kubka – Wędrocha 6:1, 6:1; Jeleń – Woźny 6:3, 7:6; Jeleń/Kubka – Szczotka/Wędrocha 6:0, 6:0.

O 3. MIEJSCE

ChTT Chorzów – Orzeł 3:0: Wędrocha – N. Bruzlow 6:3, 6:2; Szczotka – Derecka 6:4, 6:3; Szczotka/Wędrocha – Derecka/Filipecka 6:0, 6:1.

FINAŁ

Advantage – Nafta 3:0: Chwalińska – Kubka 6:0, 6:0; Duhl – Jeleń 6:3, 6:1; Duhl/Nadajewska – Jeleń/Kubka 6:1, 6:0.

12360312_931513320276398_5243674785405839444_n

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności