Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Taberner - Kovalik 7:6 (3), 6:1; P. Sousa - Coppejans 6:2, 3:6, 6:1; Zapata Miralles - Laaksonen 6:2, 3:6, 6:4; Ajdukovic - A. Arnaboldi 6:3, 6:0; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0; Meligeni Rodrigues Alves - Tabilo 7:5, 6:1; Galan - Popko 6:3, 6:3.

HDMP juniorów w Zabrzu – wyniki

W Zabrzu rozgrywane były halowe drużynowe mistrzostwa Polski juniorów (do lat 18).

Zgodnie z przypuszczeniami tytuł wywalczył SKT Sopot (Adrian Kowalski, Maksymilian Raupuk, Cezary Walkusz).

Faworyci w finale pokonali graczy Górnika Bytom (Karol Krawczyński, Wojciech Jantos). W potyczce o brąz Return Radom (Jan Malmon, Aleksander Sadal) byli skuteczniejsi od UKS Beskidy Ustroń (Łukasz Kozielski, Jakub Grzegorczyk, Marcin Mol).

ĆWIERĆFINAŁY

SKT Sopot – KT Warszawianka 3:0: Raupuk – Gałka 6:3, 3:6, 6:1; A. Kowalski – Iwaszkiewicz 6:1, 6:2; A. Kowalski/Raupuk – Gałka/Iwaszkiewicz 6:3, 6:3;

RKT Return Radom – Start-Wisła Toruń 2:1: Malmon – Mar. Jędruszczak 4:6, 6:3, 4:6; Sadal – Mucha 6:0, 6:0; Malmon/Sadal – Jędruszczak/Mucha 6:3, 6:3;

Górnik Bytom – AZS Poznań 2:1: Krawczyński – M. Kwaśniewski 4:6, 6:4, 6:3; Jantos – Szymankiewicz 5:7, 1:6; Jantos/Krawczyński – Kwaśniewski/Szymankiewicz 7:5, 6:4;

UKS Beskidy Ustroń – Promasters Szczecin 3:0: Kozielski – Woźnicki 6:4, 6:2; Grzegorczyk – Siewiński 6:2, 6:2; Grzegorczyk/Kozielski – Siewiński/Woźnicki 2:6, 7:6, 10:2.

MIEJSCA 5-8

Warszawianka – Start-Wisła 2:1: Gałka – Mar. Jędruszczak 2:6, 2:6; Iwaszkiewicz – Mucha 6:1, 6:4; Gałka/Iwaszkiewicz – Jędruszczak/Mucha 6:2, 6:3;

AZS Poznań – Promasters 3:0: M. Kwaśniewski – Woźnicki 6:4, 5:7, 6:3; Szymankiewicz – Siewiński 6:1, 6:3; W. Adamek/Szymankiewicz – Siewiński/Woźnicki 7:6, 6:1.

O 7. MIEJSCE

Promasters – Start-Wisła 3:0: Woźnicki – Mar. Jędruszczak 6:1, 6:1; Siewiński – Mucha 6:1, 6:3; Siewiński/Woźnicki – Jędruszczak/Mucha 6:3, 6:3.

O 5. MIEJSCE

AZS Poznań – Warszawianka 2:1: M. Kwaśniewski – Gałka 6:0, 6:2; W. Adamek – Iwaszkiewicz 6:0, 7:5; W. Adamek/Szymankiewicz – Gałka/Iwaszkiewicz 3:6, 4:6.

PÓŁFINAŁY

SKT Sopot – Return 3:0: Raupuk – Malmon 6:0, 6:3; A. Kowalski – Sadal 6:3, 6:2; Raupuk/Walkusz – Malmon/Sadal 6:3, 6:2;

Górnik – Beskidy 2:1: Krawczyński – Kozielski 7:6, 6:4; Jantos – Mol 5:7, 2:6; Jantos/Krawczyński – Kozielski/Mol 6:4, 6:4.

O 3. MIEJSCE

Return – Beskidy 2:1: Malmon – Kozielski 6:3, 2:6, 6:4; Sadal – Mol 4:6, 1:6; Malmon/Sadal – Kozielski/Mol 0:6, 7:6, 10:5.

FINAŁ

SKT Sopot – Górnik 3:0: Raupuk – Krawczyński 6:4, 6:3; A. Kowalski – Jantos 6:2, 6:2; Raupuk/Walkusz – Jantos/Krawczyński 7:6, 6:7, 11:9.

1419763_917588428310833_891784167_n

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności