Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

HMP kobiet do lat 21 w Bytomiu

Na kortach Górnika Bytom rozgrywane były halowe mistrzostwa Polski kobiet do lat 21.

W strefie medalowej z faworytem znalazła się Agata Bieńkowska. Ponadto były w niej Weronika Falkowska, Weronika Foryś i Paulina Lewandowska.

W finale 19-letnia Bieńkowska uległa cztery lata młodszej Falkowskiej. W grze podwójnej zwyciężyły Agata Borgman i Karolina Śnita.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Iwaniuk – Wilk 7:5, 6:3; Sosnowska – Kostka 6:2, 6:1; Falkowska – Zajda 6:2, 6:4; (6) Przybylska – J. Skrzypczyńska 3:6, 6:0, 6:0; (3) Borgman – Silwanowicz 7:6 (2), 6:3; Foryś – Stępnik 6:3, 7:5; Kubicz – Błaś 6:0, 6:1; (5) Szymczuch – Furmaniak 6:4, 6:2; (7) Jastrzębska – Mencwel 6:3, 6:0; Kubka – Sasiak 6:2, 6:0; K. Wiśniewska – Podlińska 7:6 (9), 6:1; (4) Bieńkowska – Sierzputowska 6:0, 6:2; (8) P. Lewandowska – Kostek 6:4, 6:1; Śnita – Zduniak 6:2, 5:7, 6:2; Łukasiak – Bogus 7:6 (4), 6:0; Wędrocha – (2) Zawadzka 5:7, 7:6 (8), 6:3.

Druga runda: Sosnowska – Iwaniuk 7:6 (3), 6:3; Falkowska – Sosnowska 6:3, 7:5; Foryś – Borgman 6:3, 6:2; Kubicz – Szymczuch 6:4, 7:6 (8); Kubka – Jastrzębska 0:6, 6:2, 7:5; Bieńkowska – K. Wiśniewska 6:0, 6:0; P. Lewandowska – Śnita 6:0, 6:3; Wędrocha – Łukasiak 7:5, 6:2.

Ćwierćfinały: Falkowska – Sosnowska 6:2, 6:2; Foryś – Kubicz 6:1, 6:3; Bieńkowska – Kubka 7:6 (5), 6:7 (5), 6:4; P. Lewandowska – Wędrocha 6:2, 6:0.

Półfinały: Falkowska – Foryś 6:3, 6:2; Bieńkowska – P. Lewandowska 6:1, 6:0.

Finał: Falkowska – Bieńkowska 6:3, 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Borgman/Śnita – bye; Kubka/Wilk – Przybylska/Sosnowska 1:6, 6:4, 10:5; (4) Łukasiak/Iwaniuk – bye; Bieńkowska/Silwanowicz – Sasiak/Stępnik walkower; Foryś/Kubicz – Błaś/Sierzputowska 6:1, 6:2; (3) P. Lewandowska/Podlińska – bye; Falkowska/Jastrzębska – Kądzielewska/Kostka 6:3, 6:3; (2) Odrzywołek/Szymczuch – bye.

Ćwierćfinały: Borgman/Śnita – Kubka/Wilk 6:7 (4), 6:3, 10:6; Bieńkowska/Silwanowicz – Łukasiak/Iwaniuk 6:3, 6:3; Foryś/Kubicz – P. Lewandowska/Podlińska 6:3, 6:3; Odrzywołek/Szymczuch – Falkowska/Jastrzębska 6:4, 6:1.

Półfinały: Borgman/Śnita – Bieńkowska/Silwanowicz 6:4, 5:7, 11:9; Odrzywołek/Szymczuch – Foryś/Kubicz 6:4, 6:4.

Finał: Borgman/Śnita – Odrzywołek/Szymczuch 6:3, 7:6 (5).

ELIMINACJE

J. Skrzypczyńska bye; Błaś – bye; Kostka – Kądzielewska 6:4, 6:4; Kubicz – Rojek 6:2, 6:4; Kubka – Walczak 6:0, 6:0; Mencwel – Baduchowska 6:3, 7:6 (5); Silwanowicz – A. Lewandowska 6:0, 6:1; K. Wiśniewska – K. Jaśkiewicz 6:2, 6:1.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności