Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Ferreira Silva - Grenier 6:3, 6:2; Laaksonen - Halys 6:3, 6:1; Zapata Miralles 6:1, 6:0; Ajdukovic - Rinderknech 6:2, 2:6, 6:1.

Halowe mistrzostwa Polski skrzatów

W AT Angie w Puszczykowie odbyły się halowe mistrzostwa Polski skrzatów (do lat 12).

Turnieje singlowe wygrali Zuzanna Kubacha (AT Angelique Kerber Puszczykowo) i Filip Pieczonka (WKS Flota Gdynia).

Kubacha w dramatycznym finale pokonała Zuzannę Jeschke (Park Tenisowy Olimpia Poznań). Brązowe medale dla Rozalii Gruszczyńskiej (KKKS Kraków) i Magdaleny Świerczyńskiej (UKT Winner Kraków).

Zmagania chłopców zdominował Pieczonka. W finale wygrał z Olafem Pieczkowskim (UKS RP Sport Olsztyn). Po brąz sięgnęli Adam Kulig (KT Legia Warszawa) i Martyn Pawelski (Mostostal Zabrze).

W grach podwójnych triumfowali Kubacha i Malwina Rowińska (KT Legia Warszawa) oraz Pieczkowski i Pieczonka.

SINGIEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Piestrzyńska – Bajorek 6:1, 6:2; Woźny – Janiszek 6:1, 6:2; Z. Kromolicka – Wróblewska 6:2, 6:4; (6) Jeschke – Czapulak 6:1, 6:3; (3) Świerczyńska – Pieczyńska 6:1, 6:0; Lipiec – Schmidt 6:2, 6:3; Jodłowska – Burdzińska 6:0, 6:0; (8) Węgrzyn – Paul 6:7 (3), 7:6(4), 11:9; (5) Stokłosa – Chyba 6:4, 6:2; Lang – Domańska 6:3, 6:2; Buryło – Kiwior 6:3, 7:5; (4) Kubacha – Frankowska 6:2, 6:0; (7) Rowińska – Szymańska 6:2, 6:2; Ewald – A. Głowacka 7:6 (6), 6:4; Górska – Turczuk 6:4, 6:3; (2) Gruszczyńska – Popławska 7:6 (3), 6:1.

Druga runda: Piestrzyńska – Woźny 6:0, 6:1; Jeschke – Z. Kromolicka 6:0, 6:1; Świerczyńska – Lipiec 1:6, 6:1, 10:2; Jodłowska – Węgrzyn 6:4, 7:5; Stokłosa – Lang 6:2, 6:1; Kubacha – Kuryło 6:0, 7:5; Rowińska – Ewald 6:2, 6:2; Gruszczyńska – Górska 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Jeschke – Piestrzyńska 6:4, 2:6, 10:5; Świerczyńska – Jodłowska 6:3, 7:5; Kubacha – Stokłosa 6:1, 7:5; Gruszczyńska – Rowińska 7:6 (5), 6:1.

Półfinały: Jeschke – Świerczyńska 6:4, 6:2; Kubacha – Gruszczyńska 6:3, 1:6, 11:9.

Finał: Kubacha – Jeschke 1:6, 7:6 (7), 10:6.

SINGIEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Pieczkowski – Siekanowicz 6:2, 5:7, 10:7; Klasiński – Lange 6:4, 7:6 (5); Rytelewski – Marcinkowski 6:1, 6:2; (7) Grzegorzewski – Pajdowski 6:3, 6:1; (3) Kulig – Lechno-Wasiutynski 6:2, 6:4; Kubalka – Kordowski 6:2, 7:5; Rogowski – Włodarczyk 6:2, 6:2; (6) Wrona – J. Bojarski 6:2, 6:4; (8) Goldszmyt – Borkowy 6:0, 6:3; Berkieta – Kawałkowski 6:0, 7:5; Jański – Białonoga 6:1, 6:1; (4) Pieczonka – Kapuściński 6:0, 6:0; (5) G. Matuszewski – Ciołek 6:2, 6:4; Kos – Kowalski 6:4, 6:3; Okrzesik – Korczyc 7:6 (4), 6:4; (2) Pawelski – G. Zgoła 3:6, 7:5, 10:5.

Druga runda: Pieczkowski – Klasiński 6:2, 6:1; Grzegorzewski – Rytelewski 6:0, 6:1; Kulig – Kubalka 6:1, 6:1; Wrona – Rogowski 6:1, 6:2; Goldszmyt – Berkieta 6:1, 6:1; Pieczonka – Jański 6:0, 6:0; G. Matuszewski – Kos 6:2, 6:3; Pawelski – Okrzesik 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Pieczkowski – Grzegorzewski 6:3, 6:4; Kulig – Wrona 7:5, 6:7 (2), 10:4; Pieczonka – Goldszmyt 6:0, 6:0; Pawelski – G. Matuszewski 6:2, 6:2.

Półfinały: Pieczkowski – Kulig 3:6, 7:5, 10:6; Pieczonka – Pawelski 6:3, 6:2.

Finał: Pieczonka – Pieczkowski 6:3, 6:0.

DEBEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Gruszczyńska/Piestrzyńska – Górska/Węgrzyn 6:1, 7:5; Kromolicka/Pieczyńska – Janiszek/Twarowska 6:2, 6:2; (3) Chyba/Świerczyńska – Popławska/Wróblewska 6:2, 6:3; Bajorek/Schmidt – W. Domańska/Kiwior 6:4, 6:2; Stokłosa/Turczuk – Frankowska/Kowalczyk 6:2, 6:0; (4) Jeschke/Lipiec – Bukowiec/Jodłowska 6:0, 6:1; Paul/Szymańska – Maciejewska/Woźny 6:7 (4), 6:3, 10:8; (2) Kubacha/Rowińśka – Czapulak/Lang 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Gruszczyńska/Piestrzyńska – Kromolicka/Pieczyńska 6:0, 6:0; Bajorek/Schmidt – Chyba/Świerczyńska 7:5, 6:2; Jeschke/Lipiec – Stokłosa/Turczuk 6:3, 6:4; Kubacha/Rowińska – Paul/Szymańska 6:4, 6:4.

Półfinały: Gruszczyńska/Piestrzyńska – Bajorek/Schmidt 7:5, 6:3; Kubacha/Rowińska – Jeschke/Lipiec 6:3, 3:6, 10:4.

Finał: Kubacha/Rowińska – Gruszczyńska/Piestrzyńska 7:6 (4), 3:6, 10:6.

DEBEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Kulig/Pawelski – bye; J. Bojarski/Kos – Marcinkowski/Rytelewski walkower; (3) Grzegorzewski/G. Matuszewski – Kubalka/Okrzesik 6:2, 6:1; Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Allen/Kowalski 6:1, 6:0; Kapuściński/Włodarczyk – Borkowy/Jański 6:0, 6:0; (4) Siekanowicz/Wrona – Pajdowski/Wójcicki 6:3, 6:3; Ciołek/Korczyc – Berkieta/Klasiński 7:6 (3), 6:2; (2) Pieczkowski/Pieczonka – Goldszmyt/Rogowski 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Kulig/Pawelski – J. Bojarski/Kos 6:2, 6:1; Grzegorzewski/G. Matuszewski – Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła 6:3, 6:4; Siekanowicz/Wrona – Kapuściński/Włodarczyk 0:6, 6:4, 10:8; Pieczkowski/Pieczonka – Ciołek/Korczyc 6:0, 6:1.

Półfinały: Grzegorzewski/G. Matuszewski – Kulig/Pawelski 0:6, 7:5, 10:4; Pieczkowski/Pieczonka – Siekanowicz/Wrona 4:6, 6:1, 10:5.

Finał: Pieczkowski/Pieczonka – Grzegorzewski/G. Matuszewski 4:6, 6:2, 10:4.

ELIMINACJE SKRZATEK

Pierwsza runda: Czapulak – bye; Matuszewski – Dąbrowska 6:2, 6:0; Jodłowska – M. Głowacka 6:1, 6:4; Michta – Kowalczyk 6:4, 6:4; Frankowska – Kuczyńska 6:0, 6:3; Pytel – Janecka 6:3, 6:7 (4), 10:7; Buryło – Braziewicz 6:1, 6:2; Bukowiec – Sikora 6:0, 6:0; Woźny – Skarżyńska 6:0, 6:1; A. Głowacka – Durska 7:6 (2), 6:2; Popławska – Podhajecka 6:1, 6:0; Stajszczak – Kosowska 6:1, 1:6, 10:3; Ewald – Witkowska 6:2, 6:3; Orlińska – Twarowska 2:6, 6:1, 10:3; Pieczyńska – Studzińska 6:1, 6:2; K. Maciejewska – Łężniak 6:0, 6:7 (2), 10:6.

Druga runda: Czapulak – Matuszewski 6:3, 6:1; Jodłowska – Michta 6:4, 6:3; Frankowska – Pytel 6:1, 6:1; Buryło – Bukowiec 6:3, 6:0; A. Głowacka – Woźny 6:2, 6:4; Popławska – Stajszczak 6:0, 6:0; Ewald – Orlińska 6:4, 6:2; Pieczyńska – K. Maciejewska 6:3, 3:6, 10:8.

ELIMINACJE SKRZATÓW

Pierwsza runda: Okrzesik – Klimczak 6:1, 6:0; Stankiewicz – Roś 1:6, 7:6 (5), 10:3; Jański – Masier 6:1, 6:2; Wójcicki – Trojanowski 7:5, 7:6 (4); Kordowski – Solarski 6:0, 6:2; Sopoliński – Rudnicki 6:1, 6:3; Pajdowski – Strzelecki 6:2, 6:1; Allen – Allecou 6:1, 6:1; Kowalski – Bux 6:3, 6:0; Skolasiński – Lambert 6:2, 6:0; Kapuściński – Chęclewski 4:6, 6:3, 10:7; Szymkowiak – Mackiewicz 6:1, 6:3; Kubalka – Surudo 6:0, 6:2; Cała – Boguszewski 6:2, 6:1; Ciołek – Komosiński 6:1, 6:0; Królikowski – Skarżyński 6:4, 6:1.

Druga runda: Okrzesik – Stankiewicz 6:1, 6:4; Jański – Wójcicki 2:6, 7:6 (3), 10:4; Kordowski – Sopoliński 3:6, 6:1, 10:8; Pajdowski – Allen 6:0, 6:1; Kowalski -Skolasiński 6:4, 6:4; Kapuściński – Szymkowiak 6:0, 6:3; Kubalka – Cała 6:2, 6:2; Ciołek – Królikowski 1:6, 6:1, 10:2.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności