Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Halowe mistrzostwa Polski kadetów

Na kortach w Toruniu rozgrywane były halowe mistrzostwa Polski kadetów (do lat 16).

Złote medale powędrowały do Julii Oczachowskiej (AT Angelique Kerber Puszczykowo) i Adama Kwiatkowskiego (UKS Okęcie Sport Warszawa).

Oczachowska w debiucie w barwach nowego klubu w decydującym o tytule pojedynku była lepsza od Weroniki Falkowskiej (RKT Return Radom). Trzecie lokaty dla Aleksandry Wierzbowskiej (KKKS Kraków) i Marty Jaśkiewicz (AZS Łódź).

Kwiatkowski w finale pokonał Pawła Godka (STT Fakro Nowy Sącz). Brązowe krążki dla Michała Mikuły (SIKT Płock) i Filipa Kolasińskiego (KT Legia Warszawa).

W grach podwójnych zwyciężyli Martyna Kubka (GKT Nafta Zielona Góra) i Wierzbowska oraz Mikuła i Karol Paluch (UKT Winner Kraków).

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Kunat – Twardowska 6:0, 6:0; Wędrocha – Mattik 6:1, 7:5; W. Pociej – Uzarek 3:6, 6:3, 6:2; (8) Wierzbowska – Podbioł 6:4, 6:3; (3) Falkowska – Saska 6:4, 6:3; Rychlewska – Dziewięcka 6:2, 6:0; Bobik – Pietras 6:7 (4), 6:3, 6:3; (6) Bednarczyk – K. Chmielowska 6:4, 7:6 (13); (5) A. Nadajewska – Wawrowska 6:1, 6:1; Szczepańska – Hędrzak 6:2, 6:4; Cerowska – Danielewicz 6:1, 6:1; (4) M. Jaśkiewicz – A. Lewandowska 6:3, 6:3; Krajewska – (7) N. Brunzlow 7:6 (5), 6:0; Okopniak – Zając 6:2, 6:2; Kubka – Wygoda 6:1, 6:1; (2) Oczachowska – Daszkiewicz 6:0, 6:0.

Druga runda: Kunat – Wędrocha 6:2, 6:1; Wierzbowska – W. Pociej 6:7 (4), 6:0, 6:3 Falkowska – Rychlewska 6:3, 6:0; Bednarczyk – Bobik 6:0, 6:0; A. Nadajewska – Szczepańska 6:1, 6:4; M. Jaśkiewicz – Cerowska 6:0, 6:0; Okopniak – Krajewska 7:6 (4), 6:1; Oczachowska – Kubka 6:4, 4:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Wierzbowska – Kunat 6:3, 6:1; Falkowska – Bednarczyk 6:0, 6:2; M. Jaśkiewicz – A. Nadajewska 6:3, 6:0; Oczachowska – Okopniak 6:3, 6:3.

Półfinały: Falkowska – Wierzbowska 6:4, 6:2; Oczachowska – M. Jaśkiewicz 6:2, 6:4.

Finał: Oczachowska – Falkowska 7:5, 6:7 (1), 6:2.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Mikuła – Kielan 6:3, 6:1; Radoń – Sytkow 6:0, 6:1; B. Andrzejczak – Pilaczyński 6:0, 6:1; (6) Piekarek – M. Lewandowski 6:3, 6:2; (3) Godek – Kaliszewski 6:2, 3:0 i krecz Pawła; Woźniak – Niełacny 6:3, 6:2; M. Pawlicki – Rządkowski 6:3, 6:7 (5), 6:3; Stajszczak – (5) Paluch 6:4, 3:6, 6:4; Frankowski – Marciniak 6:4, 6:2; Śliwiński – Bańkowski 6:0, 6:1; Konopko – Głowacki 6:0, 6:0; (4) Kolasiński – Kasperski 6:3, 7:5; (7) Skutella – Bylica 6:1, 6:4; Kierwiak – Wetoszka 7:6 (12), 6:2; Kuczyński – Chmielewski 6:0, 6:2; (2) Kwiatkowski – Cieśla 6:4, 6:0.

Druga runda: Mikuła – Radoń 6:1, 6:2; Piekarek – B. Andrzejczak 7:5, 7:5; Godek – Woźniak 6:2, 6:4; Stajszczak – M. Pawlicki 5:7, 6:2, 6:3; Śliwiński – Frankowski 6:2, 6:1; Kolasiński – Konopko 6:3, 6:1; Skutella – Kierwiak 6:3, 6:4; Kwiatkowski – Kuczyński 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Mikuła – Piekarek 6:3, 6:1; Godek – Stajszczak 6:3, 6:4; Kolasiński – Śliwiński 6:2, 6:7 (2), 6:1; Kwiatkowski – Skutella 6:4, 6:4.

Półfinały: Godek – Mikuła 6:4, 6:4; Kwiatkowski – Kolasiński 7:5, 7:5.

Finał: Kwiatkowski – Godek 6:3, 6:3.

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Bednarczyk/Kunat – bye; Podbioł/Uzarek – K. Chmielowska/N. Chmielowska 6:4, 6:7 (4), 10:5; Falkowska/Okopniak – (4) Brunzlow/Wygoda 6:2, 6:3; Rychlewska/Szczepańska – Danielewicz/Twardowska 6:1, 6:0; Mattik/Żurawska – Bobik/Cerowska 4:6, 7:5, 10:8; (3) Nadajewska/Wędrocha – bye; Kubka/Wierzbowska – Hędrzak/Zając 6:2, 6:2; (2) M. Jaśkiewicz/Oczachowska – bye.

Ćwierćfinały: Bednarczyk/Kunat – Podbioł/Uzarek 6:1, 6:4; Falkowska/Okopniak – Rychlewska/Szczepańska 6:3, 6:1; Nadajewska/Wędrocha – Mattik/Żurawska 6:3, 6:0; Kubka/Wierzbowska – M. Jaśkiewicz/Oczachowska 6:3, 6:7 (7), 10:5.

Półfinały: Falkowska/Okopniak – Bednarczyk/Kunat 6:3, 6:3; Kubka/Wierzbowska – Nadajewska/Wędrocha 6:7 (2), 6:0, 10:2.

Finał: Kubka/Wierzbowska – Falkowska/Okopniak 7:6 (4), 6:1.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Mikuła/Paluch – bye; Cieśla/Konopko – Lewandowski/Wetoszka 6:2, 2:6, 10:7; (3) Kwiatkowski/Śliwiński – bye; Frankowski/Pawlicki – Bańkowski/Marciniak 6:2, 6:0; Kaliszewski/Kasperski – Chmielewski/Kuczyński 6:1, 6:3; (4) Skutella/Stajszczak – Niełacny/Piekarek 7:5, 1:6,10:7; Kierwiak/Woźniak – Kielan/Sytkow 7:6 (2), 7:5; (2) Godek/Kolasiński – bye.

Ćwierćfinały: Mikuła/Paluch – Cieśla/Konopko 6:2, 6:3; Kwiatkowski/Śliwiński – Frankowski/Pawlicki 6:3, 6:2; Skutella/Stajszczak – Kaliszewski/Kasperski 6:4, 3:2 i krecz; Godek/Kolasiński – Kierwiak/Woźniak 2:6, 6:2, 10:6.

Półfinały: Mikuła/Paluch – Kwiatkowski/Śliwiński 6:3, 6:2; Godek/Kolasiński – Skutella/Stajszczak 7:6 (4), 6:4.

Finał: Mikuła/Paluch – Godek/Kolasiński 2:6, 6:4, 10:6.

ELIMINACJE KADETEK

Pierwsza runda: K. Chmielowska – bye; Wawrowska – Dropko 6:1, 6:1; Uzarek – N. Chmielowska 6:1, 6:4; Saska – Derecka 6:2, 6:1; Daszkiewicz – Suchocka 7:5, 6:3; Cerowska – Żurawska 7:6 (2), 6:3; Krajewska – Stawowska 6:1, 6:0; Mattik – Krupko 6:0, 6:0.

ELIMINACJE KADETÓW

Pierwsza runda: M. Pawlicki – Szpejankowski 6:1, 6:2; Guzowski – Wargocki 0:6, 6:3, 6:1; Kasperski – Wojtyński 6:2, 6:1; Olech – Bobiński 7:6 (2), 6:2; Bondar – Selwesiuk 3:6, 6:2, 6:0; Kuczyński – Jeliński 6:2, 6:2; Bylica – Załubski 6:0, 6:2; Chudy – Stec 6:1, 6:0; Głowacki – Urbański 6:4, 6:1; Radoń – Pastuszak 6:1, 6:0.

Druga runda: M. Pawlicki – Marciniak 6:4, 6:1; Niełacny – Guzowski 6:1, 3:0 i krecz Marcina; Kasperski – Górecki 6:1, 6:0; Rządkowski – Olech 6:2, 6:2; Kierwiak – Bondar 6:2, 6:1; Kuczyński – Okarmus 6:2, 6:0; Bylica – Chudy 6:2, 6:0; Radoń – Głowacki 6:3, 6:1.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności