Polski Tenis

WYNIKI

NUR-SUŁTAN WTA 250: Gracheva - Kr. Pliskova 6:3, 7:6 (5); Krunic - Boulter 3:6, 6:3, 7:5; Friedsam - Ar. Rodionova 4:6, 6:4, 6:2; Gasanova - Hatouka 6:1, 6:1; Van Uytvanck - Kulambayeva 6:3, 6:4; Tsurenko - Diatchenko 6:1, 3:1 i krecz Rosjanki.

HobbyLiga – początek sezonu – 13 września!

13 września (poniedziałek) w całej Polsce rozpoczyna się jesienny sezon tenisowej HobbyLigi – rozgrywek przeznaczonych dla amatorów.

Organizatorzy proponują wybór takich dyscyplin jak tenis, badminton oraz tenis stołowy. W sportowej zabawie mogą uczestniczyć zarówno początkujący, jak i zaawanasowani gracze.

Każdy sezon trwa 8 tygodni, czyli składa się z 8 rund. Co tydzień rozgrywana jest jedna runda w systemie szwajcarskim. W każdy poniedziałek po godz. 10:00 odbywa się losowanie nowej rundy.

Gracz HobbyLigi otrzymuje powiadomienie e-mail z nazwiskiem przeciwnika, za pomocą czatu na stronie kontaktuje się z rywalem. Przeciwnicy mają tydzień, max. aż do 2 tygodni na rozegranie każdej rundy (w przypadku użycia „dzikiej karty”). O czasie i miejscu każdego meczu decydują obaj gracze.

Aby dołączyć należy zarejestrować się na stronie internetowej www.hobbyliga.pl i zapłacić opłatę startową w wysokości 59 zł. Jednak specjalnie dla Czytelników portalu przygotowaliśmy kod rabatowy POLSKITENIS, który będzie aktywny do 31.12.2021 r.  Kod umożliwia całkowicie darmowy udział w 1 wybranej lidze, bądź w jesiennym lub zimowym sezonie dla każdego nowo zarejestrowanego gracza w dowolnej lidze Zachęcamy do wzięcia udziału, więcej informacji na stronie internetowej www.hobbyliga.pl

Nie każ czekać innym na Ciebie, dołącz do gry. Co tydzień, nowy przeciwnik – partner do gry! Graj regularnie i poznawaj nowych graczy w swojej okolicy.

Kategoria: HL

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności