Polski Tenis

WYNIKI

BARCELONA ATP 500: Nadal - Cobolli 6:2, 6:3; Nakashima - Rublev 6:4, 7:6 (6); Diaz Acosta - Coric 6:2, 7:5; Machac - J. Shang 6:4, 6:4; Altmaier - Popyrin 6:3, 7:6 (4); Munar - Nishioka 6:3, 6:1; Lajovic - Schwartzman 6:1, 6:2; Carballes Baena - Grenier 6:2, 6:4; Van Assche - Zh. Zhang 7:5, 6:2; BUKARESZT ATP 250: Fonseca - Sonego 7:6 (5), 7:5; Fucsovics - Vacherot 7:6 (8), 6:2; Albot - Kovacevic 7:6 (4), 4:6, 6:1; Moutet - Shapovalov 6:4, 6:2; Borges - Wawrinka 3:6, 7:5, 6:2; P. Martinez - Taberner 6:1, 3:6, 6:3; MONACHIUM ATP 250: Garin - Koepfer 7:6 (3), 6:3; Rodionov - Vukic 6:2, 6:3; Daniel - O'Connell 6:3, 6:4; Galan - Ugo Carabelli 7:6 (2), 6:4; Auger-Aliassime - Marterer 6:7 (5), 7:6 (6), 7:6 (3); Van de Zandschulp - Gakhov 6:4, 2:6, 6:3; STUTTGART WTA 500: Q. Zheng - Cirstea 6:2, 6:3; Paolini - Errani 6:1, 6:0; ROUEN WTA 250: Avanesyan - Ferro 6:2, 1:6, 7:5; Stevanovic - Blinkova 7:6 (2), 3:6, 7:6 (2); Kalinina - Cornet 6:4, 7:5; Rus - Montgomery 6:3, 6:1; OEIRAS WTA 125: Tauson - Monnet 6:3, 6:1; Zarazua - Parks 6:0, 6:2; Parrizas Diaz - Mateas 6:3, 4:6, 6:3; Avdeeva - Eala 2:6, 6:4, 6:4; Dart - M. Garcia 6:2, 6:4; Lukas - Koevermans 6:1, 6:4; Falei - Preston 6:4, 6:2.

Hopman Cup w Perth – wyniki

W Perth odbyła się kolejna edycja pokazowego turnieju par mieszanych Hopman Cup 2019.

Organizatorzy zadbali o znakomitą obsadę. W Australii pojawili się m.in. Serena Williams, Angelique Kerber, Garbine Muguruza, Roger Federer, Alexander Zverev czy Stefanos Tsitsipas.

W Grupie A grali: Niemcy Angelique Kerber i Alexander Zverev, Francuzi Alize Cornet i Lucas Pouille, Australijczycy Ashleigh Barty i Matthew Ebden, Hiszpanie Garbine Muguruza i David Ferrer.

W Grupie B walczyli: Amerykanie Serena Williams i Frances Tiafoe, Szwajcarzy Belinda Bencic i Roger Federer, Grecy Maria Sakkari i Stefanos Tsitsipas, Brytyjczycy Katie Boulter i Cameron Norrie.

WYNIKI

29 grudnia: Wielka Brytania – Grecja 2:1: Norrie – Tsitsipas 7:6 (8), 6:4; Boulter – Sakkari 0:6, 6:4, 2:6; Boulter/Norrie – Sakkari/Tsitsipas 4:3 (0), 3:4 (2), 4:3 (4); Australia – Francja 2:1: Barty – Cornet 7:5, 6:3; Ebden – Pouille 3:6, 7:6 (5), 6:2; Barty/Ebden – Cornet/Pouille 3:4 (4), 2:4.

30 grudnia: Niemcy – Hiszpania 3:0: Kerber – Muguruza 6:2, 3:6, 6:3; A. Zverev – Ferrer 6:4, 4:6, 7:6 (0); Kerber/Zverev – Muguruza/Ferrer 4:2, 4:3 (3); Szwajcaria – Wielka Brytania 3:0: Federer – Norrie 6:1, 6:1; Bencic – Boulter 6:2, 7:6 (0); Bencic/Federer – Boulter/Norrie 4:3 (4), 4:1.

31 grudnia: Grecja – USA 2:1: Tsitsipas – Tiafoe 6:3, 6:7 (3), 6:3; Sakkari – S. Williams 6:7 (3), 2:6; Sakkari/Tsitsipas – Williams/Tiafoe 4:1, 1:4, 4:2.

1 stycznia: Szwajcaria – USA 2:1: Federer – Tiafoe 6:4, 6:1; Bencic – S. Williams 6:4, 4:6, 3:6; Bencic/Federer – S. Williams/Tiafoe 4:2, 4:3 (3).

2 stycznia: Niemcy – Francja 2:1: Kerber – Cornet 5:7, 6:2, 6:4; A. Zverev – Pouille 6:3, 6:7 (8), 6:2; Kerber/Zverev – Cornet/Pouille 3:4 (4), 3:4 (3); Australia – Hiszpania 2:1: Barty – Muguruza 6:3, 6:4; Ebden – Ferrer 6:7 (1), 5:7; Barty/Ebden – Muguruza/Ferrer 3:4 (3), 4:3 (0), 4:3 (3).

3 stycznia: Wielka Brytania – USA 2:1: Norrie – Tiafoe 7:6 (4), 6:0; Boulter – S. Williams 1:6, 6:7 (2); Boulter/Norrie – Williams/Tiafoe 3:4 (2), 4:3 (4), 4:1; Grecja – Szwajcaria 2:1: Tsitsipas – Federer 6:7 (5), 6:7 (4); Sakkari – Bencic 6:3, 6:4; Sakkari/Tsitsipas – Bencic/Federer 4:3 (4), 2:4, 4:3 (3).

4 stycznia: Hiszpania – Francja 2:1: Muguruza – Cornet 6:1, 6:3; Ferrer – Pouille 6:4, 6:7 (5), 7:6 (2), Muguruza/Ferrer – Cornet/Pouille 2:4, 2:4; Niemcy – Australia 2:1: Kerber – Barty 6:4, 6:4; A. Zverev – Ebden 6:4, 6:3; Kerber/Zverev – Barty/Ebden 0:4, 3:4 (1).

5 stycznia: finał: Szwajcaria – Niemcy 2:1: Federer – A. Zverev 6:4, 6:2; Bencic – Kerber 4:6, 6:7 (6); Bencic/Federer – Kerber/Zverev 4:0, 1:4, 4:3 (4).

Kategoria: Pokazówka