Logo Polski Tenis

WYNIKI

BARCELONA: Schwartzman - Nishioka 4:6, 6:4, 6:2; Paire - Londero 7:5, 6:2; Jarry - M. Granollers 7:5, 4:6, 6:4; Verdasco - F. Lopez 6:4, 6:3; Fritz - Opelka 6:3, 6:4; Munar - P. Sousa 2:6, 6:4, 6:0; Struff - Dellien 6:3, 6:1; McDonald - Daniel 6:2, 6:2; Fucsovics - Kudla 6:4, 6:1; L. Mayer - Copil 6:3, 6:7 (3), 7:5; BUDAPESZT: Bedene - Tomic 7:6 (5), 6:4; M. Berrettini - Kukushkin 6:4, 6:4; Krajinovic - Seppi 6:2, 6:7 (3), 7:5; Albot - Stakhovsky 7:5, 6:4; STAMBUŁ: Peterson - Ozgen 6:1, 2:6, 6:0; Martic - Zidansek 3:6, 6:1, 6:3; Gasparyan - Larsson 7:6 (6), 4:6, 6:3.

Aktualności

ITF Angie Academy w Puszczykowie – wyniki

W Puszczykowie odbył się halowy turniej ITF juniorów (do lat 18) ITF Angie Academy.

W finale zawodów w Akademii Angelique Kerber (nawierzchnia dywanowa, kategoria grade 5) Filip Pieczonka Pieczonka wygrał z Politowiczem. Do półfinał€ doatarła Urszula Nebelska.

W grze podwójnej chłopców triumfowali Marcel Kamrowski i Pieczonka. W finale debla dziewcząt Natalia Michta i Białorusinka Evialina Laskevich pokonały Karolinę Bartusek i Zuzannę Szczepańską.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kubacha – Weckerle 6:4, 2:6, 6:2; Pryts – Bathellier 6:3, 6:3; Dalecka – Szpakowska 6:1, 7:5; (6) Zykute – Kopel 4:6, 6:4, 2:0 i krecz Amelii; (3) Kachur – Haseth 6:2, 6:2; Gustowska – Takmadżan 6:4, 5:7, 6:4; Szczepańska – Maciejewska 2:6, 6:1, 6:1; (7) Hutchings – Zaremba 6:1, 6:3; (5) Laskevich – Ostrzygalo 6:1, 7:5; Gołaś – Uzarek 7:5, 7:5; Bubelyte – Bartusek 6:3, 6:4; (4) Narmont – Moravcova 6:3, 7:5; Vanderheyden – (8) N. Michta 6:4, 6:3; Cerowska – Kereselidze 6:3, 1:6, 6:0; Nebelska – Paukstyte 6:7 (3), 6:2, 7:6 (4); Formella – (2) Pizzoni 7:5, 4:6, 6:3.

Druga runda: Pryts – Kubacha 5:7, 6:2, 6:2; Dalecka – Zykute 7:6 (6), 4:6, 6:4; Kachur – Gustowska 6:4, 1:6, 7:6 (4); Szczepańska – Hutchings 6:4, 6:7 (2), 6:2; Laskevich – Gołaś 6:1, 6:1; Bubelyte – Narmont 6:4, 3:6, 6:3; Cerowska – Vanderheyden 7:5, 6:4; Nebelska – Formella 3:6, 7:6 (3), 6:3.

Ćwierćfinały: Pryts – Dalecka 6:7 (4), 6:1, 7:6 (5); Kachur – Szczepańska 6:3, 6:2; Laskevich – Bubelyte 6:0, 6:2; Nebelska – Cerowska 3:6, 6:2, 7:5.

Półfinały: Kachur – Pryst 6:1, 6:4; Laskevich – Nebelska 6:1, 6:0.

Finał: Laskevich – Kachur 5:7, 6:3, 6:3.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Ibragimov – G. Matuszewski 7:5, 7:6 (4); Sabaliauskas – Lis 6:7 (6), 6:0, 6:3; Kleeberg – Tomański 6:4, 4:6, 7:6 (5); (5) Wargocki – Kalinin 6:4, 6:2; (3) Frankowski – Bickauskis 6:2, 4:6, 6:4; Braziewicz – Jezierski 6:4, 7:5; Pieczonka – Blaydes 6:4, 6:3; Chudy – (6) Kniazeu 6:3, 3:6, 6:4; (7) W. Kasperski – Bouchaelaghem 6:2, 6:1; Politowicz – Gerasimchuk 6:2, 5:7, 6:3; Ostajewski – Vaitiekunas 4:6, 7:5, 7:6 (6); (4) A. Bojarski – Gammariello 6:2, 6:1; D. Wiśniewski – (8) Podorozhnyi 6:1, 6:4; Shestakov – Kaliszewski 3:6, 6:2, 7:6 (7); Kamrowski – Ishchanka 7:5, 6:2; Szczęsny – (2) Konopko 6:1, 6:4.

Druga runda: Ibragimov – Sabaliauskas 7:6 (3), 6:4; Kleeberg – Wargocki 6:3, 3:6, 7:6 (5); Frankowski – Braziewicz 6:0, 6:2; Pieczonka – Chudy 6:3, 7:5; Politowicz – W. Kasperski 7:6 (7), 5:5 i krecz Wojtka; A. Bojarski – Ostajewski 6:0, 6:0; Shestakov – D. Wiśniewski 6:1, 6:3; Szczęsny – Kamrowski 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Ibragimov – Kleeberg 6:1, 6:0; Pieczonka – Frankowski 6:1, 6:4; Politowicz – A. Bojarski 7:6 (5), 6:3; Szczęsny – Shestakov 6:4, 6:3.

Półfinały: Pieczonka – Ibragimov 6:3, 1:6, 6:3; Politowicz – Szczęsny 6:2, 7:5.

Finał: Pieczonka – Politowicz 6:4, 6:2.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Cerowska/Gołaś – (1) Kubacha/Pizzoni 6:4, 6:3; Kopel/Ostrzygalo – Haseth/Hutchings 4:6, 6:2, 10:7; (3) Paukstyte/Zykute – Formella/Nebelska 6:4, 6:2; Bartusek/Szczepańska – Dalecka/Pryts 6:2, 6:2; Kereselidze/Vanderheyden – Koralnik/Zaremba 6:4, 6:3; (4) Bubelyte/Kachur – Kus/Uzarek 6:4, 6:4; Badde/Weckerle – Moravcova/Narmont 6:7 (3), 6:2, 10:8; (2) Michta/Laskevich – Gustowska/Takmadżan 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Cerowska/Gołaś – Kopel/Ostrzygalo walkower; Bartusek/Szczepańska – Paukstyte/Zykute 6:2, 7:5; Bubelyte/Kachur – Kereselidze/Vanderheyden 6:2, 6:2; Michta/Laskevich – Badde/Weckerle 6:2, 7:5.

Półfinały: Bartusek/Szczepańska – Cerowska/Gołaś 7:5, 6:0; Michta/Laskevich – Bubelyte/Kachur 7:6 (8), 6:3.

Finał: Michta/Laskevich – Bartusek/Szczepańska 6:3, 7:5.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Chudy/Konopko – Gerasimchuk/Kleeberg 7:6 (5), 6:3; Matuszewski/Sroka – Ishchanka/Shestakov 7:6 (5), 6:0; Kamrowski/Pieczonka – (4) Sabaliauskas/Vaitiekunas 6:3, 7:5; Blaydes/Gammariello – Politowicz/Wiśniewski 6:4, 6:3; Kasperski/Szczęsny – Lis/Ostajewski 6:0, 6:3; (3) Bojarski/Kaliszewski – Mruk/Tomański 7:6 (4), 6:2; Frankowski/Olech – Bickauskis/Moroz 6:3, 7:5; (2) Kalinin/Kniazeu – Braziewicz/Kończal 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: Chudy/Konopko – Matuszewski/Sroka 6:3, 6:2; Kamrowski/Pieczonka – Blaydes/Gammariello 6:3, 6:3; Bojarski/Kaliszewski – Kasperski/Szczęsny walkower; Kalinin/Kniazeu – Frankowski/Olech 6:3, 6:4.

Półfinały: Kamrowski/Pieczonka – Chudy/Konopko 6:4, 7:6 (3); Kalinin/Kniazeu – Bojarski/Kaliszewski 6:1, 6:4.

Finał: Kamrowski/Pieczonka – Kalinin/Kniazeu 6:3, 3:6, 10:7.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kus – bye; Thornicroft – Podulka 6:4, 6:4; Mattik – bye; (8) Uzarek – bye; (2) Derecka – bye; Mazurek – Vashkevich 7:6 (3), 7:5; Koralnik – bye; (5) Szczepańska – bye; (3) Duhl – bye; Takmadżan – Skrypnyk 6:2, 6:3; Jeschke – bye; (7) W. Ejsmont – bye; (4) Nebelska – bye; Morales – A. Łosiak 6:0, 6:7 (3), 6:1; Samberger – Kuśmierz 6:1, 6:0; (6) Badde – bye.

Druga runda: Thornicroft – Kus 4:6, 7:5, 6:4; Uzarek – Mattik 7:6 (6), 6:4; Derecka – Mazurek 6:2, 6:7 (6), 6:2; Szczepańska – Koralnik 6:3, 6:7 (7), 6:2; Takmadżan – Duhl 6:3, 6:4; W. Ejsmont – Jeschke 6:4, 6:3; Nebelska – Morales 6:1, 6:2; Samberger – Badde 6:2, 6:4.

Trzecia runda: Uzarek – Thornicroft 6:4, 6:2; Szczepańska – Derecka 6:0, 6:3; Takmadżan – W. Ejsmont 6:4, 6:2; Nebelska – Samberger 2:6, 6:4, 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Szczęsny – bye; Górecki – Moroz 4:6, 6:3, 7:5; Kuczyński – Kułakowski 3:6, 6:3, 7:5; Sroka – (8) Tions 7:6 (2), 3:6, 6:4; (2) Rotilio – Kończal 4:6, 6:4, 6:2; Jezierski – Murrand 6:3, 7:5; Shestakov – Osomański 6:0, 6:2; (7) Olech – Marchewka 6:4, 7:5; (3) Liepins – Bromberek 6:4, 6:0; G. Matuszewski – Oganov 6:0, 6:4; Federowicz – Kos 2:6, 6:4, 6:1; Szic – (5) Lopushynskyi 6:3, 6:2; Mruk – (4) Kountourakis 7:6 (6), 6:3; Bonaiuti – Kopka 6:3, 4:6, 6:2; Kopcik – Krotowski 3:6, 6:2, 6:1; (6) Blaydes – Sopoliński 6:2, 6:3.

Druga runda: Szczęsny – Górecki 6:3, 3:6, 7:5; Sroka – Kuczyński 6:4, 7:6 (8); Jezierski – Rotilio 7:6 (4), 7:5; Shestakov – Olech 6:3, 3:6, 7:6 (2); G. Matuszewski – Liepins 6:3, 6:2; Federowicz – Szic 6:2, 7:5; Mruk – Bonaiuti 6:4, 6:4; Blaydes – Kopcik 6:3, 6:4.

Trzecia runda: Szczęsny – Sroka 6:3, 6:4; Shestakov – Jezierski 6:2, 6:1; G. Matuszewski – Federowicz 5:0 i krecz Jakuba; Blaydes – Mruk 6:3, 6:2.

Kategoria: ITF Juniors

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności