Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

ITF Bytom Cup 2015 – wyniki

Na kortach Górnika zakończył się międzynarodowy turniej juniorów ITF Bytom Cup.

Biało-czerwoni spisują się bardzo przeciętnie. Relacje na żywo w internecie od środy na sferatv.pl/live1

W imprezie głównej (korty ziemne, grade 3) do ćwierćfinału singla awansował jedynie Piotr Matuszewski. W półfinale przegrał Robert Wrzesiński, który obecnie już nie reprezentuje naszego kraju, a Litwę.

W finale debla juniorów był Mateusz Smolicki. W gronie juniorek w finale była trenująca w Polsce Mołdawianka Adriana Sosnovschi.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Silwanowicz – (1) Kruijer 7:5, 7:5; Treshcheva – M. Ramirez 1:6, 7:5, 6:3; Foryś – Markova 7:6 (1), 6:4; (5) Fourlis – Sujova 7:6 (2), 6:4; (3) Bjorklund – Yemelyanenka 6:1, 6:0; Hertel – Hajkova 6:2, 6:4; Krolitzky – J. Skrzypczyńska 6:1, 6:0; (8) Gracheva – Girard 6:2, 6:4; (7) A. Kulikova – B. Lin 6:3, 7:5; T. Prochazkova – Kuczer 3:6, 7:6 (3), 6:3; Kubicz – Antropova 6:2, 6:7 (4), 6:3; (4) Lebedzeva – L. Prochazkova 7:6 (2), 7:6 (5); (6) Sosnovschi – Lene 6:1, 4:6, 6:2; Cveticanin – Świątek 7:6 (3), 6:3; Deminova – Rutkowska 6:2, 7:5; Slovakova – (2) De Jong 6:4, 7:5.

Druga runda: Treshcheva – Silwanowicz 6:3, 4:6, 6:4; Fourlis – Foryś 6:4, 6:0; Bjorklund – Hertel 6:3, 7:5; Gracheva – Krolitzky 6:4, 6:4; A. Kulikova – T. Prochazkova 6:1, 6:2; Lebedzeva – Kubicz 6:1, 6:3; Sosnovschi – Cveticanin 4:6, 7:5, 6:2; Slovakova – Deminova 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Fourlis – Treshcheva 6:1, 6:2; Bjorklund – Gracheva 6:4, 6:4; A. Kulikova – Lebedzeva 6:3, 6:4; Slovakova – Sosnovschi 6:1, 6:1.

Półfinały: Fourlis – Bjorklund 6:2, 7:5; Slovakova – A. Kulikova 6:0, 6:3.

Finał: Fourlis – Slovakova 4:6, 6:4, 6:3.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) P. Matuszewski – Liska 7:5, 6:0; Holmgren – Ramirez Mejia 6:1, 6:3; Hill – Śmietana 6:1, 6:1; (7) Chumak – Bartakovics 6:1, 6:1; Dancu – (3) Bittoun Kouzmine 6:3, 7:5; Kaukovalta – Smolicki 6:2, 6:3; De Krom – Radwan 6:1, 6:1; Ellis – (6) Perrin 6:1, 6:0; (5) Kotorman – Bandeira 6:4, 6:1; Mednis – Michocki 6:0, 6:4; Dorash – Michalski 6:4, 6:4; (4) Wrzesiński – Walkusz 7:5, 6:0; (8) Kirkin – Lobtak 3:6, 6:3, 6:4; Rotsaert – Krawczyński 6:3, 6:7 (4), 6:1; Martineau – Marek 7:5, 6:0; (2) Mammetgulyyev – Vuradin 6:4, 6:3.

Druga runda: P. Matuszewski – Holmgren 6:3, 6:2; Chumak – Hill 7:6 (5), 7:5; Kaukovalta – Dancu 6:4, 6:2; Ellis – De Krom 7:5, 6:4; Kotorman – Mednis 6:3, 3:6, 6:4; Wrzesiński – Dorash 6:3, 6:4; Rotsaert – Kirkin 7:5, 6:1; Mammetgulyyev – Martineau 6:3, 1:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Chumak – P. Matuszewski 4:6, 6:2, 6:0; Ellis – Kaukovalta 6:7 (13), 6:2, 6:2; Wrzesiński – Kotorman 6:7 (4), 7:5, 6:3; Rotsaert – Mammetgulyyev 6:1, 6:2.

Półfinały: Chumak – Ellis 7:6 (2), 6:2; Rotsaert – Wrzesiński 6:7 (2), 7:6 (3), 6:2.

Finał: Rotsaert – Chumak 6:0, 6:2.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) De Jong/Kruijer – bye; Foryś/Girard – Vishnevskaya/Yemelyanenka 6:4, 7:6 (4); (4) Hajkova/Markova – Lin/Treshcheva 6:1, 6:2; T. Prochazkova/Sujova – Hertel/Rutkowska 7:5, 6:4; L. Prochazkova/Slovakova – Krolitzky/Lene 6:3, 7:5; (3) Lebedzeva/Sosnovschi – Kuczer/Silwanowicz 6:3, 7:5; Antropova/Deminova – Kubicz/Szczygielska 6:2, 6:2; (2) Bjorklund/Fourlis – Gracheva/J. Skrzypczyńska 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: De Jong/Kruijer – Foryś/Girard 6:1, 7:6 (6); Hajkova/Markova – T. Prochazkova/Sujova 7:5, 6:3; Lebedzeva/Sosnovschi – L. Prochazkova/Slovakova 6:2, 1:6, 13:11; Bjorklund/Fourlis – Antropova/Deminova 6:3, 6:0.

Półfinały: De Jong/Kruijer – Hajkova/Markova 6:4, 6:3; Lebedzeva/Sosnovschi – Bjorklund/Fourlis 2:6, 6:4, 10:2.

Finał: De Jong/Kruijer – Lebedzeva/Sosnovschi 7:6 (3), 4:6, 10:8.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: P. Matuszewski/Mol – (1) Bittoun Kouzmine/Martineau 5:7, 6:2, 11:9; Hill/Rotsaert – Dorash/Raupuk 6:2, 7:6 (3); De Krom/Stevens – (4) Bandeira/Liska 6:4, 7:6 (6); Romios/Vuradin – A. Kowalski/Walkusz 6:3, 6:4; Dancu/Ramirez Mejia – Chumak/Lobak 7:5, 2:6, 10:6; (3) Broom/Mednis – Marek/Radwan 7:6 (4), 6:2; Holmgren/Smolicki – Sikorski/Skowroński 6:3, 6:4; Bartakovics/Kotorman – (2) Kirkin/Wrzesiński 7:6 (4), 6:4.

Ćwierćfinały: Hill/Rotsaert – P. Matuszewski/Mol 6:3, 6:3; De Krom/Stevens – Romios/Vuradin 7:5, 6:0; Dancu/Ramirez Mejia – Broom/Mednis 6:2, 6:3; Holmgren/Smolicki – Bartakovics/Kotorman 7:6 (6), 6:3.

Półfinały: Hill/Rotsaert – De Krom/Stevens 3:6, 6:1, 10:5; Holmgren/Smolicki – Dancu/Ramirez Mejia 6:2, 7:6 (3).

Finał: Hill/Rotsaert – Holmgren/Smolicki 7:5, 6:4.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Hajkova – bye; Sosnowska – Batalova 6:0, 4:6, 6:4; K. Jaśkiewicz – Światłoń 6:2, 6:1; Le Bihan – Kostka 6:1, 6:1; Cveticanin – bye; Paczena – Palcatova 7:6 (2), 6:3; Szczygielska – Hędrzak 6:2, 6:1; Falkowska – Angyalosy 7:5, 6:3; Vishnevskaya – bye; Sujova – Grzywocz 6:1, 6:2; Siłka – Vlachopulosova 6:2 i krecz Czeszki; Sierzputowska – Tiron 4:6, 6:2, 6:2; Neuwirth – bye; Podlińska – Popova 6:3, 6:0; Pindelska – Rogozińska-Dzik 5:7, 7:5, 6:1; T. Prochazkova – bye.

Druga runda: Hajkova – Sosnowska 6:3, 6:3; Le Bihan – K. Jaśkiewicz 6:1, 4:6, 6:3; Cveticanin – Paczena 6:1, 6:1; Szczygielska – Falkowska 6:2, 7:6 (7); Sujova – Vishnevskaya 6:3, 7:5; Siłka – Sierzputowska 6:3, 0:6, 6:2; Podlińska – Neuwirth 6:2, 6:3; T. Prochazkova – Pindelska 7:6 (1), 4:0 i krecz Polki.

Trzecia runda: Hajkova – Le Bihan 6:4, 6:3; Cveticanin – Szczygielska 6:2, 0:6, 6:2; Sujova – Siłka 6:2, 6:1; T. Prochazkova – Podlińska 6:3, 6:4.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Mammetgulyyev – bye; Skowroński – Morawski 4:6, 6:4, 7:6 (7); Walkusz – Paroulek 6:0, 6:4; A. Kowalski – Raupuk 7:5, 6:1; Rotsaert – bye; Kwaśniewski – Rodriguez Mojica 7:5, 6:3; Ellis – Sikorski 6:3, 6:1; Stevens – Grzegorczyk 6:0, 6:1; De Krom – bye; Maroszek – Lavagno 4:6, 6:2, 6:1; Wrzoł – Autuch 6:2, 6:0; Słowik – Romios 6:2, 6:4; Mashtakov – bye; Martakovics – Kozielski 7:6 (6), 6:4; Śmietana – Mol 6:3, 6:0; Behun – Piątek 6:4, 6:2.

Druga runda: Mammetgulyyev – Skowroński 6:3, 6:4; Walkusz – A. Kowalski 6:2, 6:1; Rotsaert – Kwaśniewski 6:2, 7:6 (4); Ellis – Stevens 6:1, 4:6, 7:6 (5); De Krom – Maroszek 6:2, 6:4; Wrzoł – Słowik 6:2, 6:4; Bartakovics – Mashtakov 6:3, 6:4; Śmietana – Behun 6:2, 7:5.

Trzecia runda: Mammetgulyyev – Walkusz 6:4, 6:3; Rotsaert – Ellis 6:4, 7:5; De Krom – Wrzoł 6:2, 6:2; Bartakovics – Śmietana 6:4, 6:2.

Żuk grał w Niemczech

Kacper Żuk walczył w turnieju ITF juniorów w Niemczech. W 23. International Junior Tournament of Offenbach (korty ziemne, grade 1) dotarł do trzeciej rundy.

Pokonał Niemca Jannika Opitza 3:6, 6:2, 7:5 i Rosjanina Aleksieja Aleshcheva 6:2, 5:7, 7:5. W 1/8 finału przegrał z Włochem Corrado Summarią 5:7, 2:6.

W deblu Żuk i Czech Lukas Vejvara ulegli Kanadyjczykom Jackowi Mingjie i Benjaminowi Sigouinowi 4:6, 2:6.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności