Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

ITF Bytom Cup 2016 – Polacy odpadli

Na kortach Klubu Sportowego Górnik Bytom rozgrywany jest turniej ITF juniorów.

Zawody kategorii grade 2 odbywają się na nawierzchni ziemnej. Do decydującej rundy eliminacji z Polek dotarła tylko Weronika Pociej.

W głównej części ITF Bytom Cup w ramach 4. memoriału Jacka Widawskiego z biało-czerwonych walczyli. Maja Chwalińska, Stefania Rogozińska-Dzik, Anna Hertel, Weronika Falkowska, Emma Zakordoniec, Sonia Grzywocz, Daniel Michalski, Konrad Fryze, Wojciech Marek i Marcin Skowroński.

Do 1/8 finału awansowała jedynie Stefania Rogozińska-Dzik. Nie zdołała jednak awansować do ćwierćfinału.

Obraz z turnieju

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Du – Falkowska 6:1, 6:2; Mandlik – Snigur 6:4, 7:5; Hajkova – Zakordoniec 2:6, 7:5, 6:0; Nihalani – (7) Solnyshkina 6:3, 6:3; Bartone – Buzkova 7:6 (2), 6:0; Burel – Hertel 7:5, 6:1; Nikolovova – Radisic 6:3, 7:6 (6); (8) Mu – Neuwirth 7:5, 6:7 (5), 6:3; (6) Morvayova – Angyalosy 7:5, 6:3; Boltinskaya – Mansouri 6:3, 6:2; Berankova – Surapaneni 4:6, 7:6 (5), 6:2; Topalova – (4) Chwalińska 6:4, 6:4; (5) Kostyuk – Richterova; Rogozińska-Dzik – Helmi 6:2, 6:1; Matusova – Grzywocz 6:0, 6:0; (2) Ma – Sebestova 6:3, 6:1.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Dancu – Ruusuvuori 7:5, 7:5; Aksu – Michalski 6:3, 6:1; Styler – Zgirovsky 6:4, 6:4; (5) Aleshchev – Abdel-Aziz 5:7, 6:1, 6:2; (3) Bittoun Kouzmine – Lukstins 6:2, 6:2; Grundtvig – Lazarevic 6:3, 6:2; Ajdukovic – Marek 3:6, 7:5, 6:3; (6) Hernandez Ramirez – Vaise 6:3, 2:6, 6:2; (8) Stewart – Erel 6:3, 6:1; Valiev – Fryze 6:1, 6:4; Miladinovic – Jirousek 6:2, 6:1; (4) Kaukovalta – Haliak 6:1, 7:6 (3); (7) Vrbensky – Skowroński 7:5, 6:1; Vylegzhanin – Angel 6:2, 6:3; Tamm – Erturk 7:6 (3), 6:1; Christoforou – (2) Rotsaert 7:6 (8), 2:6, 6:3.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Richterova – Kostka 6:2, 6:1; K. Jaśkiewicz – Wilk 6:1, 6:4; Vlachopulosova – N. Komar 7:6 (5), 6:4; Hejcova – N. Chmielowska 6:2, 6:0; Paczena – K. Chmielowska 5:7, 6:4, 7:6 (5); Sebestova – Pietraszkiewicz 6:0, 6:0; Hędrzak – Bartusek 6:1, 6:1.

Druga runda: Richterova – Marcinkevica 6:3, 4:6, 6:4; Snigur – Zajda 6:4, 6:3; Burel – K. Jaśkiewicz 3:6, 6:3, 6:2; W. Pociej – Vlachopulosova 7:6 (2), 2:6, 6:3; Verden Anderson – Hejcova 6:4, 6:3; Nikolovova – Paczena 6:2, 6:1; Sebestova – W. Rutkowska 6:3, 6:4; Bartone – Hędrzak 6:2, 6:1.

Trzecia runda: Snigur – Richterova 6:7 (4), 7:5, 7:5; Burel – W. Pociej 6:2, 6:3; Nikolovova – Verden Anderson 6:2, 6:1; Sebestova – Bartone 6:3, 7:6 (3).

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: J. Gałka – Vitasek 6:3, 6:1; Fekiac – Wrzoł 4:6, 6:4, 6:3; Gschwendtner – Sikorski 6:3, 6:2; Grzegorczyk – Motuzas 1:6, 6:3, 6:4; Ajdukovic – Kolasiński walkower; Kravchenko – Kovalenko 6:1, 7:6 (2); Hruncak – Godek 7:6 (4), 6:1.

Druga runda: Miladinovic – J. Gałka 6:3, 6:1; Kopczynski – Kucbel 3:6, 6:2, 7:5; Lukstins – Fekiac 2:6, 7:6 (8), 6:2; Gschwendtner – Hoyos Franco 6:2, 6:3; Juras – Grzegorczyk 6:3, 6:2; Ajdukovic – Machac 6:2, 6:0; Zgirovsky – Kravchenko 7:6 (5), 0:6, 6:2; Hruncak – Schouten 6:3, 6:2.

Trzecia runda: Miladinovic – Kopczynski 6:3, 6:2; Luktins – Gschwendtner 6:1, 2:6, 7:5; Ajdukovic – Juras walkower; Zgirovsky – Hruncak 6:2, 4:6, 6:3.

df

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności