Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Taberner - Kovalik 7:6 (3), 6:1; P. Sousa - Coppejans 6:2, 3:6, 6:1; Zapata Miralles - Laaksonen 6:2, 3:6, 6:4; Ajdukovic - A. Arnaboldi 6:3, 6:0; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0; Meligeni Rodrigues Alves - Tabilo 7:5, 6:1; Galan - Popko 6:3, 6:3.

ITF Bytom Open 2015 – wyniki

Na kortach Górnika rozgrywany był kolejny futures ITF mężczyzn Bytom Open 2015.

W turnieju walczyli m.in. Grzegorz Panfil, Andriej Kapaś, Bastian Malla, Martins Podzus, Vaclav Safranek czy Michal Schmid.

W imprezie głównej z Polaków – obok Panfila i Kapasia – grają też Paweł Ciaś, Marcin Gawron, Piotr Gadomski, Karol Drzewiecki, Hubert Hurkacz, Szymon Walków, Patryk Janik, Adam Majchrowicz i Michał Dembek.

Przez eliminacje przebili się Maciej Rajski, Piotr Zbroja, Mikołaj Jędruszczak i Jan Zieliński.

Do ćwierćfinałów turnieju głównego awansowali Panfil, Zieliński, Rajski i Ciaś. W półfinałach Ciaś wygrał z Rajskim, a Panfil przegrał z Chilijczykiem Mallą. W finale Ciaś nie sprostał Malli.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Panfil – Walków 7:6 (3), 6:3; Jędruszczak – Zieba 3:6, 6:3, 6:4; Drzewiecki – P. Zbroja 6:2, 6:4; (8) Eriksson – Dembek 6:2, 6:3; (4) M. Podzus – Kuncik 7:5, 6:7 (6), 6:2; J. Podzus – Sachko 6:3, 6:4; Kopinski – Jaloviec 7:5, 6:3; (7) Malla – Hurkacz 6:3, 6:7 (5), 6:2; (5) Schmid – Janik 6:2, 7:6 (3); J. Zieliński – Gadomski 6:1, 4:0 i krecz Piotra; Rajski – Michnev 7:5, 6:2; Stanek – (3) Kapaś 6:1, 2:0 i krecz Andrieja; (6) Safranek – Dischinger 6:3, 6:2; Gawron – Majchrowicz 6:2, 6:1; Ciaś – P. Hajek 6:3, 6:4; Kirche – Kellovsky 6:1, 7:6 (5).

Druga runda: Panfil – Jędruszczak 6:1, 6:4; Eriksson – Drzewiecki 7:5, 6:1; J. Podzus – M. Podzus 6:4, 6:3; Malla – Kopinsky 6:0, 5:7, 6:2; J. Zieliński – Schmid 6:4 i krecz Czecha; Rajski – Stanek 6:4, 2:6, 6:4; Safranek – Gawron 3:6, 6:4, 6:3; Ciaś – Kirche 6:7 (5), 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Panfil – Eriksson 4:6, 7:6 (6), 6:2; Malla – J. Podzus 6:1, 7:6 (6); Rajski – J. Zieliński 6:4, 4:6, 6:2; Ciaś – Safranek 6:2, 6:3.

Półfinały: Malla – Panfil 7:5, 6:0; Ciaś – Rajski 6:0, 6:4.

Finał: Malla – Ciaś 6:4, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Majchrowicz/J. Zieliński – Kokulewski/Steinberger 6:3, 7:5; Gajewski/Jędruszczak – Kopinski/Zieba 3:6, 6:0, 11:9; (4) Kuncik/Michnev – Jaloviec/Safranek 4:6, 6:3, 10:4; Derkas/P. Hajek – Janik/Poljak 4:6, 6:4, 10:8; Hurkacz/Walków – Drzewiecki/Smoła 6:3, 6:1; (3) J. Podzus/M. Podzus – Krawczyński/Słowik 6:2, 6:2; Dischinger/Kirche – Rajski/P. Zbroja 6:2, 6:3; (2) Ciaś/Gawron – Kozielski/Panfil 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Majchrowicz/J. Zieliński – Gajewski/Jędruszczak 5:7, 6:4, 10:5; Kuncik/Michnev – Derkas/P. Hajek 6:1, 5:7, 10:5; Hurkacz/Walków – J. Podzus/M. Podzus 6:4, 1:0 i krecz Łotyszy; Ciaś/Gawron – Dischinger/Kirche 7:6 (3), 6:4.

Półfinały: Kuncik/Michnev – Majchrowicz/J. Zieliński 5:7, 6:1, 10:8; Hurkacz/Walków – Ciaś/Gawron 4:6, 6:2, 10:8.

Finał: Kuncik/Michnev – Hurkacz/Walków 5:7, 7:5, 10:8.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: Prihodko – (1) Sikora 6:2, 6:4; Boychuk – Kmec 6:1, 6:0; Kłos – Bjerke 6:4, 7:6 (2); (11) Sachko – A. Mlazga 6:4, 6:4; (2) Rajski – Mihal 6:1 i krecz Słowaka; Michocki – Walkusz 6:3, 7:6 (6); Krawczyński – Steinberger 7:5, 6:1; (12) Kostin – Orlov 6:4, 6:1; (3) Kellovsky – Soderlund 6:3, 6:2; Śmietana – G. Nowakowski 6:0, 6:3; Zieba – Bedra 6:3, 6:1; (16) Hrabec – Duś 6:4, 6:1; (4) Smoła – Kokulewski 6:4, 6:2; Kopinski – M. Wojnar 6:1, 7:5; Królik – Dmochowski 7:5, 6:3; (14) Derkas – A. Kowalski 6:3, 6:3; Rehacek – Gorvalan 7:5, 6:2; Mosciatti – Zasada 6:0, 6:1; P. Zbroja – B. Wojnar 7:5, 3:0 i krecz Bartosza; (13) Lustyk – Kozielski 7:5, 6:4; (6) Andrzejczuk – Gengel 3:6, 6:2, 6:0; Press – Zawisza 6:1, 6:3; P. Hajek – Słowik 6:1, 6:3; (15) Zubov – K. Mlazga 6:4, 7:5; (7) Jędruszczak – Hric 6:3, 7:6 (4); Pavlovsky – Veremeychuk 6:3, 6:4; Mol – Tadyszak 6:4, 0:1 i krecz Norberta; (9) Onken – Nazaruk 6:2, 6:0; (8) Poljak – Smolicki 6:2, 6:2; Hodor – Wawrzyczek 6:3, 6:2; Turcan – Svensson 6:1, 7:6 (1); (10) J. Zieliński – Pyla 6:3, 6:2.

Druga runda: Prihodko – Boychuk 6:0, 6:4; Sachko – Kłos 3:6, 6:1, 6:2; Rajski – Michocki 6:3, 6:3; Krawczyński – Kostin 6:4, 1:0 i krecz Niemca; Kellovsky – Śmietana 6:1, 6:2; Zieba – Hrabec 7:6 (2), 6:2; Kopinski – Smoła 6:2, 6:2; Derkas – Królik 2:6, 6:3, 6:1; Mosciatti – Rehacek 1:6, 7:6 (0), 7:6 (6); P. Zbroja – Lustyk 6:4, 1:0 i krecz Czecha; Press – Andrzejczuk 7:5, 7:6 (5); P. Hajek – Zubov 3:6, 6:0, 6:0; Jędruszczak – Pavlovsky 6:2, 6:4; Onken – Mol 6:3, 6:3; Hodor – Poljak 6:7 (6), 6:1, 7:6 (3); J. Zieliński – Turcan 2:6, 6:1, 7:5.

Trzecia runda: Sachko – Prihodko 6:3, 6:3; Rajski – Krawczyński 6:2, 6:2; Zieba – Kellovsky 6:1, 7:5; Kopinski – Derkas 7:6 (3), 6:4; P. Zbroja – Mosciatti 6:2, 5:7, 6:4; P. Hajek – Press 6:2, 6:2 i krecz Niemca; Jędruszczak – Onken 7:5, 6:0; J. Zieliński – Hodor 7:5, 6:1.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności