Logo Polski Tenis

WYNIKI

EASTBOURNE: E. Mertens - Vondrousova 6:1, 5:7, 6:2; Konta - Sakkari 6:4, 7:6 (4); S. Zhang - Gavrilova 6:3, 6:1; Friedsam - Kontaveit 6:3, 6:4; Cornet - Svitolina 6:3, 7:6 (3); Stosur - Kenin 6:2, 6:3; Bertens - Putintseva 6:4, 6:1; Bencic - Kudermetova 6:3, 6:4; Jabeur - Minella 2:6, 6:2, 6:1; Tsurenko - Diyas 6:2, 6:2; Londero - Clarke 6:7 (5), 6:1, 6:3; D. Evans - Albot 7:6 (2), 6:2; Jarry - P. Cuevas 6:1, 7:6 (4); Fabbiano - J. Ward 2:6, 6:3, 6:1; Norrie - Chardy 6:3, 7:6 (4); ANTALYA: Krawietz - Ilkel 6:4, 6:4; Dzumhur - Celikbelik 6:3, 4:6, 6:3; J. Thompson - Klahn 7:6 (7), 6:3; Sonego - Gunneswaran 6:7 (3), 6:0, 7:5.

Aktualności

ITF Juniors Bytom Cup – wyniki

Na Górnym Śląsku zakończyły się turniej ITF Juniors Bytom Cup 2019. Dobry występ Polaków.

Na kortach Górnika Bytom (korty ziemne, kategoria grade 2) triumfował faworyt Wojciech Marek. W półfinałach singla były: Weronika Baszak i Martyna Kubka. W finale debla zagrał za to Mikołaj Lorens.

Międzynarodowy Turniej o Puchar Śląska był rozgrywany także w ramach Memoriału Jacka Widawskiego. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Baszak – Simeva 6:4, 6:0; Polischuk – Bolebruchova 6:1, 6:3; Kubre – Szczepańska 6:4, 1:6, 6:3; (6) Palicova – Hędrzak 6:1, 6:2; Laskevich – (4) Jeleń 6:2, 6:4; Diatlova – Russell 6:0, 6:3; Rutlauka – Bartusek 6:2, 6:4; (7) Krasnova – Klimovicova 2:6, 7:5, 6:2; (5) Noskova – Nweke 6:3, 6:2; Plakk – Kubacha 6:2, 6:1; Pavlova – Gruszczyńska 6:3, 6:1; (3) Kolodynska – Gailis 6:2, 6:4; Wierzbowska – (8) Panackova 4:6, 7:5, 6:3; Spaka – Duhl 7:5, 6:1; Morozova – Baykan 1:6, 6:4, 7:5; (2) Kubka – Meri 7:5, 6:4.

Druga runda: Baszak – Polischuk 6:1, 6:7 (2), 6:0; Palicova – Kubre 6:1, 3:6, 6:3; Laskevich – Diatlova 6:2, 6:3; Krasnova – Rutlauka 6:3, 6:1; Noskova – Plakk 6:3, 6:1; Kolodynska – Pavlova 6:0, 6:0; Spaka – Wierzbowska 6:2, 6:1; Kubka – Morozova 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Baszak – Palicova 6:0, 6:0; Laskevich – Krasnova 6:2, 6:1; Noskova – Kolodynska 4:6, 6:3, 6:1; Kubka – Spaka 6:3, 6:2.

Półfinały: Laskevich – Baszak 4:6, 6:1, 6:4; Noskova – Kubka 6:3, 6:2.

Finał: Noskova – Laskevich 6:0, 6:2.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Marek – Koshis 6:2, 6:1; Vasiliauskas – Planinsek 5:7, 7:6 (2), 7:5; Minarik – Wajdemajer 6:2, 6:0; (6) Atmane – Kiefer 7:5, 6:4; (3) Krumich – Politowicz 7:5, 6:3; Bielinskyi – Szic 6:2, 6:3; Sadaoui – Gaponenko 6:3, 6:2; (8) Neumayer – Szajrych 6:0, 6:3; (7) Mpetshi Perricard – Pawlak 6:2, 7:5; Kielan – Tirapolsky 6:2, 6:1; Lorens – Fekete 2:6, 6:3, 6:4; (4) Tabacco – Barnat 6:2, 7:5; Popovic – (5) Gima 7:5, 6:2; Erhard – Szczęsny 6:4, 6:4; Kozlowski – Karol 6:2, 6:4; Kaśnikowski – (2) Dale 6:2, 3:6, 7:5.

Druga runda: Marek – Vasiliauskas 7:5, 6:0; Minarik – Atmane 6:3, 2:6, 7:6 (4); Krumich – Bielinskyi 6:3, 4:6, 6:3; Neumayer – Sadaoui 6:3, 6:4; Mpetshi Perricard – Kielan 7:5, 6:2; Lorens – Tabacco 7:5, 6:2; Popovic – Erhard 6:1, 4:6, 7:5; Kaśnikowski – Kozlowski 6:4, 6:0. 

Ćwierćfinały: Marek – Minarik 6:1, 6:1; Neumayer – Krumich 7:6 (5), 6:2; Mpetshi Perricard – Lorens 6:3, 6:1; Popovic – Kaśnikowski 6:3, 2:6, 6:2.

Półfinały: Marek – Neumayer 6:1, 7:6 (3); Mpetshi Perricard – Popovic 7:6 (1), 6:1. 

Finał: Marek – Mpetshi Perricard 6:2, 7:5.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Baszak/Panackova – bye; Duhl/Hędrzak – Baykan/Diatlova 2:6, 6:2, 10:5; (4) Laskevich/Noskova – Bolebruchova/Nweke 6:1, 6:2; Plakk/Polischuk – Jeleń/Wierzbowska 6:0, 6:1; Bartusek/Lazar – Morozova/Simeva 6:4, 0:6, 12:10; (3) Palicova/Pavlova 1:6, 6:2, 10:8; Gailis/Spaka – Formella/Podulka 6:2, 6:0; (2) Kolodynska/Krasnova – Hrdinkova/Klimovicova 5:7, 7:6 (9), 10:6. 

Ćwierćfinały: Baszak/Panackova – Duhl/Hędrzak 6:4, 6:1; Laskevich/Noskova – Plakk/Polischuk 6:0, 6:2; Palicova/Pavlova – Bartusek/Lazar 6:0, 6:2; Kolodynska/Krasnova – Gailis/Spaka 6:3, 1:6, 10:4.

Półfinały: Laskevich/Noskova – Baszak/Panackova 6:2, 6:1; Kolodynska/Krasnova – Palicova/Pavlova 6:4, 3:6, 10:7.

Finał: Laskevich/Noskova – Kolodynska/Krasnova 6:1, 6:3.       

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Gima/Tabacco – Koshis/Szic; Marek/Wajdemajer -Kozlowski/Pawlak 6:4, 3:6, 10:6; (4) Barnat/Krumich – Szajrych/Wargocki 6:4, 6:3; Bielinskyi/Ilnytskyy – Gaponenko/Planinsek 5:7, 6:1, 10:7; Kaśnikowski/Vasiliauskas – Kasperski/Kielan 7:6 (6), 6:3; Szczęsny/Tiraspolsky – (3) Dale/Kiefer 6:1, 7:6 (3); Barrena/Lorens – Mpetshi Perricard/Sadaoui 6:4, 6:4; (2) Atmane/Neumayer – Fekete/Minarik 6:2, 1:6, 10:6.

Ćwierćfinały: Gima/Tabacco – Marek/Wajdemajer 6:0, 6:2; Bielinskyi/Ilnytskyy – Barnat/Krumich 6:3, 7:5; Szczęsny/Tiraspolsky – Kaśnikowski/Vasiliauskas 6:3, 6:3; Barrena/Lorens – Atmane/Neumayer 6:4, 6:3.

Półfinały: Gima/Tabacco – Bielinskyi/Ilnytskyy 3:6, 6:1, 14:12; Barrena/Lorens – Szczęsny/Tiraspolsky 6:0, 2:6, 10:8.

Finał: Gima/Tabacco – Barrena/Lorens 6:3, 6:4.     

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Wawrowska – Zalewska 6:2, 1:0 i krecz Natalii; Podulka – Derecka 6:4, 4:6, 10:8; Formella – Sagajeva 6:3, 6:2; Łężniak – Lazar 6:1, 4:6, 10:5; Jodłowska – Koralnik 2:6, 3:0 i krecz Laury. 

Druga runda: (1) Rutlauka – Wawrowska 6:2, 6:1; (6) Tomajkova – Maniawska 6:0, 6:0; (2) Z. Safarova – Podulka 6:2, 7:5; (8) Szczepańska – Samberger 6:1, 6:2; (3) Hrdinkova – Formella 6:2, 6:1; (5) Morozova – Carpenter 6:1, 6:2; (4) Simeva – Łężniak 6:4, 3:1 i krecz Natalii; (7) Vajsejtlova – Jodłowska 6:1, 6:4. 

Trzecia runda: Rutlauka – Tomajkova 6:4, 3:6, 10:7; Szczepańska – Z. Safarova 5:2 i krecz Czeszki; Morozova – Hrdinkova 6:4, 7:5; Simeva – Vajsejtlova 6:2, 3:6, 10:2

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Smoliner – Pawelski 6:2, 6:4; Karol – Cisło 6:1, 6:2; Pucalka – Kasperski 7:6 (1), 6:1; Wargocki – Gerasimchuk 6:3, 6:2; Biagianti – Chudy 7:5, 4:6, 10:7; Petr – Braziewicz 6:1, 6:3.

Druga runda: Smoliner – (1) Siniakov 6:4, 0:6, 10:5; Szczęsny – (7) M. Adamek 6:2, 3:6, 10:8; Karol – (2) Barrena 7:5, 7:6 (2); (6) Horak – Lis 6:2, 6:1; (3) Vasiliauskas – Pucalka 6:1, 6:3; (5) Ilnytskyy – Wargocki 6:0, 6:1; (4) Tiraspolsky – Biagianti 6:1, 6:2; Petr – (8) Frankowski 6:3, 7:6 (6).

Trzecia runda: Szczęsny – Smoliner 6:4, 6:3; Karol – Horak 7:6 (5), 6:3; Vasiliauskas – Ilnytskyy 6:2, 6:0; Tiraspolsky – Petr 6:7 (2), 7:5, 10:5. 

Kategoria: ITF Juniors

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności