Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Ferreira Silva - Grenier 6:3, 6:2; Laaksonen - Halys 6:3, 6:1; Zapata Miralles 6:1, 6:0; Ajdukovic - Rinderknech 6:2, 2:6, 6:1; CAMPINAS: Carballes Baena - Kopriva 4:6, 6:3, 7:5.

ITF Juniors – Copernicus Bowl – wyniki

Na kortach KT Legia Warszawa zakończył się turniej ITF juniorów Copernicus Bowl 2016.

Do półfinału singla awansowała jedynie Stefania Rogozińska-Dzik. Znacznie lepiej nasi tenisiści wypadli w grze podwójnej.

W imprezie kategorii grade 3) po deblowe tytuły sięgnęli Daria Kuczer (wraz z Rumunką Mihaelą Loreną Marculescu) oraz Konrad Fryze i Marcin Skowroński.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kuczer – Chen 6:0, 6:1; Furak – Hindova 7:5, 3:6, 7:5; Mareen – Boltinskaya 7:5, 6:4; Falkowska – (8) Miller 6:2, 5:7, 6:4; (3) Marculescu – Pavlickova 7:5, 6:1; Voracek – W. Rutkowska 3:6, 6:2, 6:1; Ivaldi – Podlińska 2:6, 6:4, 6:2; (5) Solovyeva – Helmi 6:3, 6:2; (6) Rogozińska-Dzik – Lysova 6:0, 6:3; Manilova – Zuger 2:6, 6:0, 6:3; Sorokolet – Hertel 7:5, 3:6, 6:2; (4) Matusova – Schwarte 6:1, 6:2; Nikolovova – (7) Treshcheva 6:1, 6:3; Dema – Kubka 6:3, 6:4; Maloney – W. Pociej 6:2, 6:4; (2) Brune Olsen – Garceran 6:4, 6:1.

Druga runda: Furak – Kuczer 6:4, 6:4; Mareen – Falkowska 6:2, 6:2; Marculescu – Voracek 6:2, 6:4; Solovyeva – Ivaldi 6:1, 6:4; Rogozińska-Dzik – Manilova 6:1, 6:1; Matusova – Sorokolet 6:2, 6:1; Dema – Nikolovova 6:2, 7:5; Brune Olsen – Maloney 2:6, 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Furak – Mareen 3:6, 6:4, 6:1; Marculescu – Solovyeva 6:4, 6:2; Rogozińska-Dzik – Matusova 7:6 (3), 4:1 i krecz Słowaczki; Brune Olsen – Dema 6:2, 6:2.

Półfinały: Marculescu – Furak 6:4, 6:2; Brune Olsen – Rogozińska-Dzik 6:4, 1:6, 6:2.

Finał: Marculescu – Brune Olsen 6:2, 6:3.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Żuk – D. Rodriguez 7:6 (5), 6:0; Ajdukovic – Elkadi 6:1, 6:1; Sirous – Fryze 7:6 (5), 7:5; (5) Frinzi – Hersey 6:1, 6:1; (3) Zakharov – Skowroński 6:2, 6:1; Marson – Vaise 6:2, 6:4; Jaeger – Mikuła 6:4, 7:5; (7) Molloy – V. Niculescu 6:1, 6:0; Śmietana – (8) Hjorth 6:4, 6:4; Abrudan – Dhawan 6:0, 1:6, 6:3; Kravchenko – K. Pociej 6:1, 7:5; (4) Stewart – Grinvalds 6:2, 6:3; (6) Iannaccone – Oberleitner 6:1, 6:1; Michalski – Kopczynski 6:2, 6:3; Draper – J. Gałka 7:6 (2), 6:2; Kolasiński – (2) Klimov 7:6 (4), 3:6, 6:2.

Druga runda: Żuk – Ajdukovic 3:6, 6:4, 6:2; Frinzi – Sirous 6:1, 7:6 (6); Zakharov – Marson 6:1, 6:3; Molloy – Jaeger 6:2, 6:2; Abrudan – Śmietana 4:6, 6:2, 6:0; Kravchenko – Stewart 6:3, 2:6, 6:1; Iannaccone – Michalski 2:6, 6:4, 6:3; Draper – Kolasiński 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Frinzi – Żuk 6:6 i krecz Kacpra; Molloy – Zakharov 6:4, 6:7 (4), 6:3; Kravchenko – Abrudan 3:6, 6:1, 6:4; Draper – Iannaccone 7:6 (8), 6:2.

Półfinały: Frinzi – Molloy 7:6 (1), 6:4; Kravchenko – Draper 6:4, 6:1.

Finał Kravchenko – Frinzi 7:6 (5), 6:3.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kuczer/Marculescu – Mareen/Schwarte 6:4, 6:4; Manilova/Sorokolet – Kubka/W. Pociej 6:3, 6:2; (4) Falkowska/Solovyeva – Habrych/Maliszewska 6:0, 6:1; Boltinskaya/Lysova – Chiesa/Dema 6:4, 6:3; Maloney/Miller – Pavlickova/Voracek 7:6 (6), 7:6 (3); (3) Helmi/Rogozińska-Dzik – Ivaldi/Zuger 6:3, 7:6 (3); Hertel/Rutkowska – E. Mazzoni/J. Mazzoni 6:1, 6:1; (2) Brune Olsen/Furak – Hindova/Nikolovova walkower.

Ćwierćfinały: Kuczer/Marculescu – Manilova/Sorokolet 6:4, 6:4; Falkowska/Solovyeva 7:6 (3), 6:4; Maloney/Miller – Helmi/Rogozińska-Dzik 6:3, 6:0; Brune Olsen/Furak – Hertel/Rutkowska 4:6, 6:1, 10:8.

Półfinały: Kuczer/Marculescu – Boltinskaya/Lysova 3:6, 6:3, 10:4; Brune Olsen/Furak – Maloney/Miller 6:3, 7:5.

Finał: Kuczer/Marculescu – Brune Olsen/Furak 6:4, 6:1.

copernicus2016_finalistki_debel

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Molloy/Stewart – Grinvalds/Vaise 7:5, 6:0; Abrudan/Niculescu – Kolasiński/Kosiński 3:6, 6:3, 16:14; (4) Elkadi/Kravchenko – Dhawan/Jaeger 6:1, 6:2; Iannaccone/Marson – Gałka/Mikuła 6:3, 7:6 (6); Di Nocera/Oberleitner – Kopczynski/Michalski 6:3, 7:6 (5); Fryze/Skowroński – (3) Draper/Rodriguez 6:0, 6:3; Frinzi/Perin – K. Pociej/Raupuk 7:6 (3), 6:7 (3), 10:7; Ajdukovic/Śmietana – (2) Hersey/Hjorth 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Molloy/Stewart – Abrudan/Niculescu 6:1, 6:1; Elkadi/Kravchenko – Iannaccone/Marson 6:1, 7:5; Fryze/Skowroński – Di Nocera/Oberleitner 6:4, 6:1; Frinzi/Perin – K. Pociej/Raupuk – Ajdukovic/Śmietana 6:2, 6:2.

Półfinały: Elkadi/Kravchenko – Molloy/Stewart 7:5, 6:5; Fryze/Skowroński – Frinzi/Perin 6:1, 7:6 (1).

Finał: Fryze/Skowroński – Elkadi/Kravchenko 7:6 (5), 7:5.

Copernicus winners doubles 16r

KWALIFIKACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Manilova – bye; Sierzputowska – J. Mazzoni 6:0, 6:4; Kong – Maliszewska; (8) Carbonaro – N. Komar 6:3, 6:0; (2) Zuger – bye; Alos Chiquillo – M. Jaśkiewicz 6:4, 6:2; Cagnazzo – Furmaniak 6:1, 6:4; Oczachowska – (5) Daujotaite 7:6 (2), 6:7 (2), 7:5; (3) Ivaldi – bye; E. Mazzoni – G. Końska 6:4, 6:4; Yakubovich – Jeleń 6:2, 4:6, 6:1; (6) Tauson – Habrych 6:2, 6:1; (4) Chiesa – Pietraszkiewicz 6:1, 6:1; Chen – Cerowska 6:3, 7:5; Pavlicic – A. Świątek 6:2, 6:1; Biagianti – (7) Siłka 6:3, 6:2.

Druga runda: Manilova – Sierzputowska 6:1, 6:0; Carbonaro – Kong 5:7, 6:4, 6:1; Zuger – Alos Chiquillo 6:1, 6:3; Cagnazzo – Oczachowska 6:3, 4:6, 6:2; Ivaldi – E. Mazzani 6:0, 6:2; Tauson – Yakubovich 6:2, 6:2; Chen – Chiesa 2:6, 7:6 (3), 6:3; Biagianti – Pavlicic 6:4, 6:4.

Trzecia runda: Manilova – Carbonaro 6:3, 6:3; Zuger – Cagnozzo 6:2, 7:5; Ivaldi – Tauson 2:6, 7:6 (2), 6:2; Chen – Biaganti 7:6 (1), 6:4.

KWALIFIKACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Raupuk – bye; Morawski – Vodavoz 3:6, 6:3, 6:2; J. Gałka – Ciecierski 6:4, 6:0; (7) De Bernardis – Tadyszak 6:4, 6:4; (2) Liucci – Iwaszkiewicz 6:0, 6:1; Sirous – B. Łosiak 2:6, 7:6 (1), 6:1; Kosiński – Lorens 6:7 (2), 6:2, 6:0; (5) Erdmann – Sadal 7:6 (8), 6:3; (3) Karpovets – Duzinkiewicz 6:1, 6:4; Achour – Dzięgielewski 6:2, 6:2; Jankowiak – Sytkow 6:0, 6:3; (6) Marson – Ambroży 6:0, 6:3; (4) Tzicas – Sowiński 6:3, 7:6 (3); Mikuła – Hillmann 7:6 (2), 2:0 i krecz Niemca; Midtgaars Jivraj – Frankowski 6:1, 6:1; Contarino – (8) Sikorski 6:3, 4:6, 6:1.

Druga runda: Raupuk – Morawski 7:5, 6:0; J. Gałka – De Bernardis 6:3, 6:2; Sirous – Liucci 3:6, 7:5, 6:0; Erdmann – Kosiński 6:1, 7:6 (4); Karpovets – Achour 6:2, 6:1; Marson – Jankowiak 7:5, 7:5; Mikuła – Tzicas 6:1, 6:3; Contarino – Midtgaars Jivraj 6:4, 1:6, 6:1

Trzecia runda: J. Gałka – Raupuk 6:2, 3:6, 6:4; Sirous – Erdmann 6:4, 7:5; Marson – Karpovets 7:6 (3), 6:3; Mikuła – Contarino 6:3, 6:2.

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności