Logo Polski Tenis

WYNIKI

PUNE: Kawa - Al Nabhani 7:5, 6:1; Piter - Ho 6:0, 6:3; Namigata - Mane 6:0, 6:0; Bolkvadze - Palha 6:4, 6:4; Strakhova - Desai 6:1, 6:4; Hsu - Kukharchuk 7:6, 7:5; Naydenova - Chernyshova 6:4, 6:0; Gervais - Anshba 7:6, 6:2.

Aktualności

ITF Juniors – Copernicus Bowl – wyniki

Na kortach KT Legia w Waszawie rozgrywany był turniej ITF juniorów Copernicus Bowl 2018.

W zawodach w stolicy (korty ziemne, kategoria grade 4) z biało-czerwonych do półfinałów singla awansowali: Zuzanna Kubacha, Marta Jaśkiewicz i Jan Wajdemajer.

W grze podwójnej triumfowali Pola Wygonowska, Albert Chudy i Wiktor Konopko.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Hertel – Hędrzak 6:1, 7:5; Tilipman – Makal 7:6 (6), 7:5; Kasarzheuskaya – Kus 6:2, 6:2; (6) Daujotaite – Batkiewicz 6:3, 6:0; (3) N. Olyanovskaya – Cerowska 6:0, 6:1; Portela – Gołaś 6:2, 6:4; Vevere – N. Brunzlow 6:4, 6:2; Kubacha – (5) Wierzbowska 2:6, 7:6 (6), 6:3; (7) Wygonowska – Baglow 4:6, 7:6 (6), 7:5; Tikhonko – Płocica 6:0, 6:0; Bubelyte – Piestrzyńska 6:1, 6:3; (4) Panackova – W. Ejsmont 6:0, 6:2; (8) W. Pociej – Jakovleva 1:6, 7:5, 7:5; Llinares Domingo – Łężniak 6:2, 6:2; N. Michta – Paukstyte 6:4, 6:2; M. Jaśkiewicz – (2) Jeleń 6:4, 1:6, 6:3.

Druga runda: Hertel – Tilipman 6:4, 7:6 (4); Daujotaite – Kasarzheuskaya 6:7 (3), 6:2, 6:4; N. Olyanovskaya – Portela 6:3, 1:6, 6:3; Kubacha – Vevere 6:1, 6:3; Wygonowska – Tikhonko 6:7 (4), 6:0, 6:3; Panackova – Bubelyte 6:4, 6:3; W. Pociej – Llinares Domingo 6:3, 6:2; M. Jaśkiewicz – N. Michta 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Daujotaite – Hertel 6:1, 3:0 i krecz Ani; Kubacha – N. Olyanovskaya 6:4, 3:6, 6:2; Panackova – Wygonowska 6:1, 6:4; M. Jaśkiewicz – W. Pociej 7:5, 6:4.

Półfinały: Daujotaite – Kubacha 5:7, 6:2, 6:4; Panackova – M. Jaśkiewicz 6:1, 3:6, 6:4.

Finał: Panackova – Daujotaite 7:5, 7:6 (3).

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Lerby – Wargocki 6:1, 7:6 (2); W. Kasperski – Biliński 6:1, 6:3; Wetoszka – Cohen 6:3, 7:6 (5); (7) Murgett – Załubski 3:6, 6:4, 7:6 (3); (4) Elamin – Konopko 5:7, 6:3, 6:1; Chen – M. Pawlicki 6:4, 6:1; Ilnytskyy – Kaliszewski 6:2, 6:0; (6) Wajdemajer – Tomański 6:1, 7:6 (3); (8) Mackinlay – Kamrowski 6:3, 6:1; Perez Contri – Stajszczak 6:4, 6:1; D. Wiśniewski – Frankowski 6:1, 6:0; (3) Ovcharenko – Szajrych 6:4, 7:6 (5); (5) Weightman – Kaśnikowski 3:6, 6:3, 6:2; Vasilache – Rudnicki 6:4, 6:3; A. Bojarski – Friedler 6:2, 7:5; (2) Dudek – Chudy 7:5, 6:4.

Druga runda: Lerby – W. Kasperski 6:2, 6:2; Wetoszka – Murgett 6:3, 6:0; Chen – Elamin 6:4, 6:0; Wajdemajer – Ilnytskyy 7:6 (2), 7:5; Mackinlay – Perez Contri 6:1, 6:1; Ovcharenko – D. Wiśniewski 6:1, 3:1 i krecz Dawida; Weightman – Vasilache 6:1, 6:0; Dudek – A. Bojarski 3:0 i krecz Alana.

Ćwierćfinały: Lerby – Wetoszka 6:2, 6:3; Wajdemajer – Chen 6:7 (0), 6:3, 6:4; Ovcharenko – Mackinlay 6:3, 3:6, 6:1; Weightman – Dudek 6:4, 6:2.

Półfinały: Lerby – Wajdemajer 6:4, 6:4; Ovcharenko – Weightman 6:4, 2:6, 6:2.

Finał: Lerby – Ovcharenko 6:2, 6:4.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Panackova/Wierzbowska – Arzalluz Luque/Makal 6:0, 6:2; Kus/Nebelska – Kasarzheuskaya/Płocica 6:2, 6:3; (4) Baglow/Portela – Kubacha/Szczepańska 6:4, 6:1; M. Jaśkewicz/N. Olyanovskaya – Gołaś/Szynkowska 6:4, 6:0; Bubelyte/Paukstyte – Brunzlow/Derecka 7:6 (3), 6:3; (3) Hędrzak/Pociej – Batkiewicz/Llinares Domingo 6:4, 7:6 (6); Michta/Piestrzyńska – Tikhonko/Tilipman 2:6, 6:3, 10:7; (2) Daujotaite/Wygonowska – Cerowska/Wędrocha 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Panackova/Wierzbowska – Kus/Nebelska 6:0, 6:2; M. Jaśkewicz/N. Olyanovskaya – Baglow/Portela 3:6, 6:2, 12:10; Bubelyte/Paukstyte – Hędrzak/Pociej 6:4, 6:4; Daujotaite/Wygonowska – Michta/Piestrzyńska 6:3, 6:0.

Półfinały: Panackova/Wierzbowska – M. Jaśkewicz/N. Olyanovskaya 6:2, 7:6 (3); Daujotaite/Wygonowska – Bubelyte/Paukstyte 6:3, 6:3.

Finał: Daujotaite/Wygonowska – Panackova/Wierzbowska 6:1, 6:2

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Lerby/Ovcharenko – Biliński/Frankowski 6:3, 6:2; Perez Contri/Riva – Kaśnikowski/Szajrych 3:6, 6:4, 12:10; (4) Chen/Weightman – Kamrowski/Orlikowski 4:6, 6:4, 10:4; Kwiatkowski/Rudnicki – Wargocki/Załubski 6:0, 6:4; Bojarski/Kasperski – Tomański/Vasilache 6:3, 6:3; Chudy/Konopko – (3) Mackinlay/Murgett 7:5, 7:6 (5); Cohen/Friedler – Górecki/Guzowski 5:7, 6:3, 10:5; (2) Elamin/Wajdemajer – Kaliszewski/Szczęsny 7:6 (5), 6:1.

Ćwierćfinały: Lerby/Ovcharenko – Perez Contri/Riva 6:0, 6:2; Chen/Weightman – Kwiatkowski/Rudnicki 6:2, 6:4; Chudy/Konopko – Bojarski/Kasperski walkower; Elamin/Wajdemajer – Cohen/Friedler 6:4, 6:4.

Półfinały: Lerby/Ovcharenko – Chen/Weightman 1:6, 6:3, 10:3; Chudy/Konopko – Elamin/Wajdemajer 6:0, 6:4.

Finał: Chudy/Konopko – Lerby/Ovcharenko 6:3, 6:2.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Bubelyte – Kepa 6:0, 6:0; Kasarzheuskaya – Szynkowska 6:4, 6:4; Mazzoni – Dziewięcka 6:4, 6:2; Łężniak – Arzalluz Luque 6:3, 6:2.

Druga runda: Bubelyte – (1) Bartusek 6:3, 6:1; Batkiewicz – Wawrowska 6:2, 3:6, 6:3; Kasarzheuskaya – (2) Szczepańska 2:6, 7:6 (4), 6:2; W. Ejsmont – Syczuk 6:2, 6:3; (3) Gołaś – Mazzoni 6:2, 6:1; Mattik – Voloshina 6:3, 6:3; Łężniak – (4) Nebelska 6:7 (3), 6:4, 6:3; Wędrocha – (5) Derecka 6:2, 6:3.

Trzecia runda: Bubelyte – Batkiewicz 6:0, 6:0; Kasarzheuskaya – W. Ejsmont 6:4, 6:3; Gołaś – Mattik 6:3, 6:2; Łężniak – Wędrocha 6:0, 7:5.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Wargocki – bye; Cisło – Nornberg 6:0, 6:4; Guzowski – Riva 6:1, 6:0; Herok – (8) Toft Bjelsdorf 6:2, 6:4; (2) Murtagh – bye; Orlikowski – Bidny walkower; Burton – Pieczkowski walkower; (7) D. Wiśniewski – Zychowicz 6:1, 6:1; (3) Perez Contri – bye; Szczęsny – Chen 6:4, 6:3; Rudnicki – Marchewka 6:1, 6:1; (6) Butler – Traczyk 6:2, 3:6, 6:1; (4) A. Kwiatkowski – Zdzuj 6:3, 6:4; Wetoszka – Ellouck 6:3, 6:3; Górecki – Fox 5:7, 6:1, 6:3; (5) Gannon – Pyra 6:1, 6:1.

Druga runda: Wargocki – Cisło 5:7, 6:1, 6:1; Guzowski – Herok 6:4, 7:5; Orlikowski – Murtagh 6:1, 6:0; D. Wiśniewski – Burton 6:1, 4:0 i krecz Brytyjczyka; Perez Contri – Szczęsny 7:5, 7:6 (5); Rudnicki – Butler 6:3, 6:4; Wetoszka – A. Kwiatkowski 6:4, 6:4; Górecki – Gannon 3:6, 7:6 (5), 7:5.

Trzecia runda: Wargocki – Guzowski 6:1, 6:0; D. Wiśniewski – Orlikowski 6:3, 6:4; Rudnicki – Perez Contri 6:0, 6:4; Wetoszka – Górecki 6:0, 6:1.

Kategoria: ITF Juniors

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności