Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2.

Copernicus Bowl – wyniki

Na kortach Legii Warszawa rozgrywany był turniej ITF juniorów Copernicus Bowl 2015.

W zawodach w stolicy grali m.in. Weronika Foryś, Anna Hertel, Aleksandra Buczyńska, Kacper Żuk, Patryk Królik czy Konrad Fryze.

Przez kwalifikacje przebrnęli: Adrianna Sosnowska, Weronika Falkowska, Bartłomiej Andrzejczak i Filip Kolasiński.

Do ćwierćfinałów singla z Polek awansowały Hertel, Foryś i Buczyńska. W półfinale Foryś wygrała z Hertel. W meczu o tytuł przegrała z trenującą w Polsce Adrianą Sosnovschi z Mołdawii.

W deblu triumfowały Foryś i Hertel. Do finału singla juniorów dotarł Robert Wrzesiński, które obecnie reprezentuje Litwę. Kilka lat temu występował jako Polak.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Lazic – Oczachowska 6:1, 6:2; Helgo – Sierzputowska 6:3, 6:2; Hertel – E. Mazzoni 6:0, 6:1; (5) Rosnowska – Cerpina 1:6, 6:2, 6:1; (3) Foryś – Savchenko 6:4, 6:3; Stevens – Zykute 6:2, 6:0; Karvouni – Schwarte 6:4, 6:4; (8) Berankova – Rutkowska 6:2, 6:2; (6) Romain – Podlińska 6:4, 6:4; Niemeier – Szczygielska 6:3, 6:0; Buczyńska – Sokal 6:3, 7:5; (4) Bakaite – Puppendahl 6:0, 6:1; Falkowska – (7) Pipa 6:0, 6:2; Boltinskaya – Rogozińska-Dzik 7:5, 6:3; Mareen – Sosnowska 4:6, 6:2, 6:3; (2) Sosnovschi – Aksonova 6:4, 6:0.

Druga runda: Helgo – Lazic 4:6, 7:5, 6:3; Hertel – Rosnowska 7:6 (7), 4:6, 6:4; Foryś – Stevens 6:3, 6:1; Karvouni – Berankova 6:4, 6:3; Niemeier – Romain 7:5, 6:3; Buczyńska – Bakaite 6:2, 6:4; Boltinskaya – Falkowska 7:6 (4), 6:4; Sosnovschi – Mareen 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Hertel – Helgo 7:6 (2), 1:6, 6:2; Foryś – Karvouni 7:5, 6:4; Niemeier – Buczyńska 6:3, 6:2; Sosnovschi – Boltinskaya 6:2, 6:2.

Półfinały: Foryś – Hertel 7:6 (1), 6:4; Sosnovschi – Niemeier 6:1, 7:6 (5).

Finał: Sosnovschi – Foryś 4:6, 6:2, 6:1.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) M. Siimar – Kirchhoff 6:1, 6:2; Fryze – Katic 6:4, 7:6 (4); Michalski – Dorash 7:6 (3), 3:6, 7:5; (6) Cuypers – Antonopoulos 6:1, 6:2; (3) Moore – Królik 6:2, 6:1; Knaff – Paluch 6:3, 6:2; Vaise – Pociej 6:1, 5:7, 6:3; Largo – (5) Bittoun Kouzmine 7:5, 6:4; (8) De La Bassetiere – K. Siimar 6:2, 6:1; Molloy – Skowroński 6:2, 6:1; Martinez – Dudek 7:5, 6:3; (4) Wrzesiński – Wolke 6:2, 6:0; (7) Jankulovski – Moonen 6:3, 6:3; Draper – Kolasiński 6:4, 6:4; Benchetrit – B. Andrzejczak 6:3, 6:2; (2) Żuk – Boljat 6:4, 7:5.

Druga runda: M. Siimar – Fryze 6:1, 6:3; Cuypers – Michalski 6:1, 6:2; Moore – Knaff 5:7, 6:3, 6:3; Largo – Vaise 4:6, 6:0, 6:3; De La Bassetiere – Molloy 6:1, 6:1; Wrzesiński – Martinez 6:2, 7:5; Jankulovski – Draper 6:1, 7:5; Benchetrit – Żuk 7:5, 5:7, 6:3.

Ćwierćfinały: Cuypers – M. Siimar 6:3, 6:4; Moore – Largo 6:4, 6:3; Wrzesiński – De La Bassetiere 6:1, 6:4; Benchetrit – Jankulovski 6:3, 4:6, 6:4.

Półfinały: Moore – Cuypers 6:4, 6:1; Wrzesiński – Benchetrit 2:6, 7:5, 6:4.

Finał: Moore – Wrzesiński 6:1, 1:6, 7:6 (5).

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Lazic/Sosnovschi – Mareen/Schwarte 6:2, 6:4; Niemeier/Puppendahl – Buczyńska/Sierzputowska 3:6, 6:1, 10:3; Falkowska/Rogozińska-Dzik – (4) Bakaite/Zykute 7:6 (2), 6:4; Savchenko/Stevens – Paczena/Podlińska 6:4, 6:0; Boltinskaya/Helgo – Berankova/Oczachowska 6:7 (4), 6:4, 10:6; (3) Foryś/Hertel – Karvouni/Romain 6:3, 6:3; Rutkowska/Szczygielska – Cerpina/Sosnowska 5:7, 6:3, 10:8; (2) Pipa/Rosnowska – Aksonova/Sokal 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Lazic/Sosnovschi – Niemeier/Puppendahl 6:2, 6:1; Savchenko/Stevens – Falkowska/Rogozińska-Dzik 6:4, 6:4; Foryś/Hertel – Boltinskaya/Helgo 7:6 (5), 6:2; Pipa/Rosnowska – Rutkowska/Szczygielska 6:2, 6:3.

Półfinały: Lazic/Sosnovschi – Savchenko/Stevens 7:5, 5:7, 10:7; Foryś/Hertel – Pipa/Rosnowska 6:1, 6:2.

Finał: Foryś/Hertel – Lazic/Sosnovschi 7:6 (7), 1:6, 10:4.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) K. Siimar/M. Siimar – bye; Draper/Molloy – Dudek/Paluch 6:4, 6:7 (1), 10:5; Dorash/Wrzesiński – (3) Królik/Żuk 7:5, 7:5; Boljat/Jankulovski – Katic/Knaff 4:6, 7:6 (5), 10:4; Cuypers/Moonen – Michalski/Pociej 6:4, 6:3; (4) Benchetrit/Bittoun Kouzmine – Malmon/Tadyszak 6:0, 6:2; Fryze/Skowroński – B. Andrzejczak/Largo 7:5, 6:4; Antonopoulos/De La Bassetiere – (2) Martinez/Moore 2:6, 6:1, 10:6.

Ćwierćfinały: K. Siimar/M. Siimar – Draper/Molloy 6:1, 6:4; Dorash/Wrzesiński – Boljat/Jankulovski 6:3, 6:4; Cuypers/Moonen – Benchetrit/Bittoun Kouzmine 7:6 (3), 7:5; Antonopoulos/De La Bassetiere – Fryze/Skowroński 6:3, 6:2.

Półfinały: K. Siimar/M. Siimar – Dorash/Wrzesiński 6:2, 6:4; Cuypers/Moonen – Antonopoulos/De La Bassetiere 6:2, 6:2.

Finał: K. Siimar/M. Siimar – Cuypers/Moonen 6:3, 6:2.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Paczena – J. Mazzoni 6:4, 6:0; Falkowska – Kostek 6:3, 6:3.

Druga runda: Górczyńska – bye; E. Mazzoni – Budnik 6:4, 6:2; Cerpina – Komorowska 6:1, 6:2; Sosnowska – Rojek 7:5, 4:6, 6:1; Aksonova – Paczena; W. Nowak – Mencwel 6:3, 6:4; Falkowska – Jedrychowski 6:3, 4:6, 6:4; Furmaniak – Jaskowska 6:1, 6:2.

Trzecia runda: E. Mazzoni – Górczyńska 7:5, 6:3; Sosnowska – Cerpina 4:6, 7:6 (2), 7:5; Aksonova – W. Nowak 6:1, 6:1; Falkowska – Furmaniak 4:6, 6:3, 6:1.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Bujakiewicz – Lipiński 6:3, 7:5; Wolke – Morawski 7:6 (6), 4:6, 6:4; Kirchhoff – Łosiak 6:2, 6:0; Kopczynski – Malmon 6:4, 6:2; B. Andrzejczak – Sadal 6:2, 6:2; Tadyszak – Huetten 6:3, 6:4; Garwacki – J. Andrzejczak 6:1, 6:0; Kolasiński – Ortonowski 6:2, 6:0.

Druga runda: Wolke – Bujakiewicz 6:0, 6:1; Kirchohoff – Kopczynski 6:4, 6:2; B. Andrzejczak – Tadyszak 6:1, 4:6, 6:4; Kolasiński – Garwacki 6:1, 6:1.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności