Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

ITF Juniors – Magnolia Cup 2016

W Szczecińskim Centrum Tenisowym rozgrywany był turniej ITF juniorów Magnolia Cup 2016.

Impreza odbywała się w hali na korcie twardym. Była zaliczona do kategorii grade 4. Świetnie zaprezentowały się Polki.

Znakomicie w zmaganiach dziewcząt spisały się nasze zawodniczki. W niedzielnym finale Maja Chwalińska pokonała Weronikę Falkowską.

W deblu triumfowały Falkowska i Wiktoria Rutkowska. W finale pokonały Chwalińską i Klarę Siłkę.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Ukolova – Oczachowska 6:4, 6:4; Wirges – Sosnowska 6:4, 6:4; W. Pociej – Fouraev 6:1, 6:0; (7) Rutkowska – Anttila 7:5, 6:3; (4) Siłka – Gedvilaite 6:1, 6:1; Falkowska – Borisova 7:5, 7:5; Nikolovova – K. Wiśniewska 2:6, 6:4, 6:1; Vlasova – (6) Nikolopoulou 6:4, 6:1; (5) Chwalińska – Molchanova 6:1, 6:0; Carbonaro – Kovalenko; Siskova – K. Jaśkiewicz 6:4, 6:4; Kubka – (3) Gaisina 6:4, 6:1; (8) Daujotaite – Sierzputowska 2:6, 7:5, 6:4; Jedrychowski – Światłoń 7:5, 2:6, 6:3; Tselou – Baszak 7:6 (4), 6:4; (2) Pavlickova – Nikolenko 6:0, 6:1.

Druga runda: Ukolova – Wirges 6:1, 7:5; Rutkowska – W. Pociej 6:4, 6:4; Falkowska – Siłka 6:4, 6:4; Nikolovova – Vlasova 6:3, 6:1; Chwalińska – Carbonaro 6:2, 6:1; Kubka – Siskova 6:2, 3:6, 6:2; Daujotaite – Jedrychowski; Pavlickova – Tselou walkower.

Ćwierćfinały: Ukolova – Rutkowska 1:6, 6:4, 6:4; Falkowska – Nikolovova 6:1, 6:0; Chwalińska – Kubka 6:2, 6:3; Pavlickova – Daujotaite 6:1, 6:4.

Półfinały: Falkowska – Ukolova 2:6, 6:1, 6:4; Chwalińska – Pavlickova 6:1, 6:0.

Finał: Chwalińska – Falkowska 6:2, 6:3.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Mednis – A. Pawlicki 7:6 (1), 6:2; K. Dimitrov – Kosiński 6:4, 7:5; Prevosto – Mikuła 6:4, 4:6, 6:2; (5) Vaise – Sterner Kristensen 7:6 (5), 6:3; Melnic – (4) Śmietana 6:4, 6:3; Machac – Marek 2:6, 6:1, 6:2; Skowroński – Kozielski 6:2, 6:7 (4), 6:4; (6) Soha – Miceli 7:6 (3), 6:2; (7) Motuzas – Sedlar 6:2, 6:4; Cinti – M. Kwaśniewski 4:6, 6:4, 6:2; Rocens – Jankowiak 6:3, 6:3; (3) Ruusuvuori – Godek 6:1, 6:2; Strombachs – (8) Tsiranidis 6:1, 6:2; Kravchenko – Kwiatkowski 6:2, 7:5; Morozov – Rusakevicius 4:6, 6:1, 6:4; (2) Schell – Fryze 6:4, 6:3.

Druga runda: Mednis – K. Dimitrov 6:1, 6:2; Prevosto – Vaise 6:2, 6:1; Machac – Melnic 7:6 (4), 6:4; Soha – Skowroński 7:6 (2), 6:3; Cinti – Motuzas 6:1, 7:6 (5); Ruusuvuori – Rocens 6:3, 6:2; Kravchenko – Strombachs 6:4, 6:0; Schell – Morozov 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Mednis – Prevosto 7:5, 6:2; Machac – Soha 6:2, 6:0; Cinti – Ruusuvuori walkower; Schell – Kravchenko 6:4, 6:7 (2), 6:3.

Półfinały: Mednis – Machac 6:2, 6:3; Schell – Cinti 7:5, 4:0 i krecz Włocha.

Finał: Mednis – Schell 6:2, 6:2.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Falkowska/Rutkowska – (1) Gaisina/Ukolova 0:6, 6:3, 10:1; K. Jaśkiewicz/Sosnowska – Jedrychowski/Światłoń 6:3, 6:1; (3) Anttila/Pavlickova – Molchanova/Siskova 7:5, 6:2; Nikolopoulou/Tselou – Oczachowska/W. Pociej 5:7, 6:1, 14:12; Kubka/K. Wiśniewska – Carbonaro/Nikolovova 3:6, 6:3, 11:9; Kuczer/Podlińska – (4) Borisova/Gedvilaite 6:3, 6:0; Vlasova/Wirges – Aitken/Tagasheva 6:1, 6:3; (2) Chwalińska/Siłka – Fouraev/Sierzputowska walkower.

Ćwierćfinały: Falkowska/Rutkowska – K. Jaśkiewicz/Sosnowska 4:6, 7:5, 10:5; Anttila/Pavlickova – Nikolopoulou/Tselou 6:4, 4:3 i krecz; Kuczer/Podlińska – Kubka/Wiśniewska 6:3, 6:3; Chwalińska/Siłka – Vlasova/Wirges 6:2, 6:1.

Półfinały: Falkowska/Rutkowska – Anttila/Pavlickova 7:6 (4), 6:2; Chwalińska/Siłka – Kuczer/Podlińska 2:6, 7:5, 10:7.

Finał: Falkowska/Rutkowska – Chwalińska/Siłka 1:6, 6:3, 10:2.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Ruusuvuori/Schell – Fryze/Skowroński 6:3, 7:5; Melnic/Prevosto – Grzegorczyk/Wrzoł 6:4, 6:1; Kosiński/Kwiatkowski – Morozov/Tsiranidis 6:2, 3:6, 10:6; Rocens/Rusakevius – Motuzas/Onaitis 6:4, 7:4; Kravchenko/Machac – Kwaśniewski/Marek 2:6, 6:3, 15:13; (3) Kozielski/Soha – Sedlar/Strombachs 6:3, 6:3; Sakinis/Vaise – Johansen/Sterner Kristensen 6:1, 6:1; (2) Lukstins/Mednis – Godek/Kolasiński 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Ruusuvuori/Schell – Melnic/Prevosto 6:3, 6:1; Rocens/Rusakevius – Kosiński/Kwiatkowski 6:3, 6:2; Kravchenko/Machac – Kozielski/Soha 7:6 (3), 6:3; Lukstins/Mednis – Sakinis/Vaise 6:3, 6:4.

Półfinały: Rocens/Rusakevius – Ruusuvuori/Schell walkower; Lukstins/Mednis – Kravchenko/Machac 2:6, 7:5, 10:5.

Finał: Lukstins/Mednis – Rocens/Rusakevius 6:2, 6:3.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Carbonaro – Hansen 2:6, 7:6 (5), 6:4; Witthaus Vine – G. Końska 6:3, 3:6, 6:4.

Druga runda: W. Pociej – Heffernan 6:3, 6:1; Laursen – Okopniak 6:2, 6:1; Nikolovova – Rojek 1:6, 6:2, 6:2; Podlińska – Aitken 7:6 (5), 6:3; Carbonaro – Bednarczyk 6:4, 6:3; Subev – Markvartova 6:1, 6:1; Kovalenko – Witthaus Vine 6:2, 6:1; Tagasheva – Pietraszkiewicz 6:0, 6:0.

Trzecia runda: W. Pociej – Laursen 4:6, 6:0, 7:5; Nikolovova – Podlińska 6:1, 7:6 (5); Carbonaro – Subev 6:3, 6:2; Kovalenko – Tagasheva 6:4, 2:6, 6:4.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Levanovich – Sadal 6:1, 6:2; A. Pawlicki – Lalek 6:2, 6:2; Skutella – Hawken 6:3, 6:2; Tsebrenko – Konopko 2:6, 6:1, 6:0; Grzegorczyk – Garwacki 6:3, 6:0; Pręcikowski – McKenna Morgan 2:6, 7:6 (1), 6:2; Piekarek – Onaitis 7:6 (4), 7:5; Strombachs – Bujakiewicz 6:1, 6:0; Autuch – Sowiński 6:2, 6:0; Malmon – Iaccarino 7:5, 2:6, 6:4; Lainer – Kimaszewski 7:5, 6:3; Godek – Sakinis 1:6, 6:1, 6:3; Skowroński – Kugel 6:1, 6:0; Kolasiński – Johansen 6:3, 5:7, 6:2; Pyrkosz – Wetoszka 3:6, 7:6 (4), 6:2; Wrzoł – Langmajer 6:2, 6:2.

Druga runda: A. Pawlicki – Levanovich 6:7 (8), 7:6 (6), 7:5; Skutella – Tsebrenko 6:0, 6:4; Grzegorczyk – Pręcikowski 6:2, 6:0; Strombachs – Piekarek 6:1, 6:0; Autuch – Malmon 6:4, 3:6, 6:4; Godek – Lainer 6:1, 6:1; Skowroński – Kolasiński 7:6 (6), 7:6 (4); Wrzoł – Pyrkosz 6:3, 7:6 (4).

Trzecia runda: A. Pawlicki – Skutella 3:6, 6:4, 6:3; Strombachs – Grzegorczyk 6:2, 6:1; Godek – Autuch 6:0, 6:0; Skowroński – Wrzoł 6:3, 6:0.

12647015_891772514269357_5049170547940762931_n

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności