Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

ITF Juniors SCT Pszczyna – wyniki

Na kortach Śląskiego Centrum Tenisa odbył się halowy turniej ITF juniorów (do lat 18).

W zawodach w Pszczynie (korty twarde w hali, kategoria grade 5) w świetnym stylu triumfował Martyn Pawelski. W półfinale była Ada Piestrzyńska. W grze podwójnej zwyciężyły Daria Górska i Magdalena Świerczyńska. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Struplova – Górska 6:2, 6:3; Tothova – Pawlikowska 6:2, 6:1; T. Kostic – Lanisek 6:3, 6:3; Platenikova – (8) Duhl 6:2, 6:3; (4) Danko – Frankowska 6:2, 6:1; Urbanova – Durska 6:4, 1:6, 6:4; Formella – Perhacova 7:5, 2:6, 7:5; (5) Piestrzyńska – Szabo 6:4, 6:3; Koralnik – (7) L. Kareisova 6:3, 6:2; Coppez – Zaremba 6:1, 7:6 (3); Domańska – Vancelova 6:2, 7:5; (3) Semenova – Mauad 6:3, 6:1;  Balus – (6) Świerczyńska 7:5, 6:4; Bubalo – Sulcova 6:2, 6:2; Orlińska – Panchartek 7:6 (3), 6:2; (2) Chudejova – Bergler 6:3, 6:0. 

Druga runda: Struplova – Tothova 6:1, 6:1; T. Kostic – Platenikova 7:6 (4), 6:3; Urbanova – Danko 3:6, 6:4, 6:2; Piestrzyńska – Formella 6:2, 6:4; Koralnik – Coppez 6:4, 6:0; Semenova – Domańska 6:3, 6:1; Balus – Bubalo 6:3, 6:3; Chudejova – Orlińska 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Struplova – T. Kostic 6:3, 6:3; Piestrzyńska – Urbanova 6:0, 6:3; Semenova – Koralnik 6:4, 6:3; Chudejova – Balus 6:7 (3), 7:5, 6:4.

Półfinały: Struplova – Piestrzyńska 3:6, 7:5, 7:5; Semenova – Chudejova 6:2, 6:3. 

Finał: Struplova – Semenova 6:1, 6:4.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Siniakov – Kułakowski 3:6, 6:2, 6:3; Papamalamis – Szic 7:5, 6:7 (5), 6:2; Kim – Szymkowiak 6:4, 1:6, 6:4; (5) Kusiewicz – Baum 7:6 (6), 6:3; (4) B. Zgoła – Kremenchutskyi 6:3, 6:3; Bouchelaghem – Dziopak 6:4, 6:4; Kresina – Grzegorzewski 4:6, 6:3, 7:6 (5); (8) Weststrate – Kelo 6:3, 3:6, 6:2; (6) Barton – Berkieta 6:2, 6:7 (3), 7:6 (2); Tomański – Jędrzejczak 6:2, 6:2; Lestir – Jupa 6:1, 6:1; (3) Pawelski – D’Hulst 6:4, 6:3; (7) G. Matuszewski – Janousek 6:4, 6:2; Baranec – F. Pękała 6:0, 6:0; Kos – Verdes 6:2, 7:6 (5); (2) Petr – Kirbis 6:4, 6:4.

Druga runda: Siniakov – Papamalamis 0:6, 6:1, 6:4; Kim – Kusiewicz 6:2, 6:2; B. Zgoła – Bouchelaghem 6:4, 3:6, 6:1; Weststrate – Kresina 6:4, 6:2; Barton – Tomański 6:4, 6:3; Pawelski – Lestir 1:6, 6:3, 7:5; G. Matuszewski – Baranec 6:7 (7), 6:4, 7:5; Petr – Kos 6:2, 4:6, 6:4.

Ćwierćfinały: Siniakov – Kim 6:4, 6:2; Weststrate – B. Zgoła 6:4, 3:6, 7:5; Pawelski – Barton 7:6 (6), 2:6, 6:3; Petr – G. Matuszewski 5:7, 6:0, 6:2.

Półfinały: Siniakov – Weststrate 6:3, 6:2; Pawelski – Petr 6:2, 1:6, 7:6 (2).

Finał: Pawelski – Siniakov 7:5, 3:6, 6:2. 

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Balus/Tothova – (1) Chudejova/Duhl 6:1, 6:7 (5), 10:3; Lopez/Mauad – Bergler/Jodłowska 6:3, 6:4; (3) Danko/Platenikova – Durska/Frankowska 4:6, 7:5, 10:3; Sulcova/Urbanova – Jamar/Szabo 6:4, 7:5; Coppez/Semenova – J. Kareisova/L. Kareisova walkower; (4) Formella/Koralnik – Domańska/Morreale 6:4, 6:1; Górska/Świerczyńska – Perhacova/Vancelova 6:3, 6:4; (2) Panchartek/Struplova – Bubalo/Lanisek 6:2, 6:3.  

Ćwierćfinały: Balus/Tothova – Lopez/Mauad 6:1, 6:2; Sulcova/Urbanova – Danko/Platenikova 7:6 (9), 1:6, 10:8; Coppez/Semenova – Formella/Koralnik 6:3, 6:4; Górska/Świerczyńska – Panchartek/Struplova 6:3, 7:6 (2).

Półfinały: Sulcova/Urbanova – Balus/Tothova 6:3, 6:1; Górska/Świerczyńska – Coppez/Semenova 6:2, 6:3.

Finał: Górska/Świerczyńska – Sulcova/Urbanova 6:3, 6:2.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Barton/Siniakov – Kos/Szic 7:6 (2), 7:6 (6); Siekanowicz/Szymkowiak – Bouchelaghem/Papamalamis 6:0, 6:7 (5), 12:10; Baranec/Belanov – (4) Kresina/Lestir 7:6 (4), 6:3; D’Hulst/Weststrate – Kubalka/A. Pękała 6:4, 6:2; Kułakowski/Kusiewicz – Janousek/Kirbis 6:4, 7:6 (5); (3) Jupa/Petr – Kim/Verdes 6:3, 6:1; Guzon/Kelo – Blom/Kończal 7:6 (3), 6:1; Apltauer/Baum – (2) Pawelski/B. Zgoła 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Barton/Siniakov – Siekanowicz/Szymkowiak 6:2, 7:5; D’Hulst/Weststrate – Baranec/Belanov 6:2, 6:2; Jupa/Petr – Kułakowski/Kusiewicz 6:1, 6:4; Apltauer/Baum – Guzon/Kelo 7:5, 6:1.

Półfinały: D’Hulst/Weststrate – Barton/Siniakov 6:3, 3:6, 12:10; Jupa/Petr – Apltauer/Baum 6:3, 6:4.

Finał: D’Hulst/Weststrate – Jupa/Petr 6:4, 6:7 (7), 10:8.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Tothova – bye; Lazareva – Grott 6:2, 6:3; Wróblewska – Popławska 7:5, 4:6, 10:8; (7) Bajorek – Telżyńska 7:5, 5:7, 11:9; (2) Samberger – bye; Urbanova – Jodłowska 6:2, 6:1; Morreale – Stankiewicz 6:2, 6:4; (5) Grujic – Persson 6:2, 6:2; Orlińska – (3) J. Kareisova 2:6, 6:4, 10:2; Jamar – Olszewska 6:3, 7:6 (6); Perhacova – Turczuk 3:6, 7:5, 10:4; L. Matuszewski – (6) Bozova 7:6 (6), 6:3; Pawlikowska – (4) N. Michta 6:0, 7:6 (2); Lopez – Maniawska 7:5, 6:3; Balus – Łężniak 4:6, 6:2, 10:7; Rajca – (8) Szpakowska walkower.

Druga runda: Tothova – Lazareva 6:2, 6:1; Bajorek – Wróblewska 6:3, 6:4; Urbanova – Samberger 6:2, 6:4; Morreale – Grujic 7:5, 6:3; Orlińska – Jamar 6:1, 6:3; Perhacova – L. Matuszewski 6:4, 6:0; Pawlikowska – Lopez 6:0, 6:4; Balus – Rajca 6:2, 6:2. 

Trzecia runda: Tothova – Bajorek 6:3, 6:2; Urbanova – Morreale 4:6, 7:6 (2), 12:10; Perhacova – Orlińska 7:6 (2), 6:0; Balus – Pawlikowska 6:4, 6:3.  

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Tomański – Bojko 7:5, 6:2; Siekanowicz – Guzon 6:1, 6:1; Szymczak – Filip 7:5, 6:4; (8) Belanov – A. Pękała 6:2, 6:1; (2) Janousek – Pałyszko 6:0, 6:0; Firaru – Grygołowicz 6:4, 3:6, 10:5; B. Sopoliński – Myslivec 7:6 (6), 6:4; (6) Tatera – Tomasiak 6:1, 6:2; (3) Baranec – Kubalka 7:5, 6:0; Velik – Lechno-Wasiutyński 6:4, 6:3; Mruk – Kończal 6:4, 6:7 (9), 10:4; Kopcik – (5) Kalina 7:6 (5), 6:4; Kułakowski – (4) Iakubenko 6:2, 3:6, 10:7; Lakshmanan – Bajurko 6:3, 6:2; Baumgartner – Daszczuk 6:1, 6:1; (7) Apltauer – Blom 6:4, 4:6, 10:5.

Druga runda: Tomański – Siekanowicz 6:1, 6:3; Belanov – Szymczak 6:3, 6:2; Janousek – Firaru 6:2, 6:1; B. Sopoliński – Tatera 7:5, 7:5; Baranec – Velik 6:2, 6:0; Kopcik – Mruk 6:1, 6:4; Kułakowski – Lakshmanan 6:4, 6:3; Baumgartner – Apltauer 7:5, 7:6 (1).

Trzecia runda: Tomański – Belanov 7:6 (4), 6:3; Janousek – B. Sopoliński 6:4, 6:3; Baranec – Kopcik 6:1, 6:3; Kułakowski – Baumgartner 6:4, 6:4.

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności