Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Laaksonen - Kolar 6:4, 6:3; Lorenzi - Vrbensky 5:7, 7:6 (7), 6:2; Zapata Miralles - Borges 7:5, 6:1; Halys - Blancaneaux 7:5, 3:6, 7:5; Trungelliti - Milojevic 6:3, 6:1; Rinderknecht - Lamasine 6:3, 3:6, 6:2; Coppejans - Masur 6:2, 7:5; Ajdukovic - Giustino 7:5, 6:2; CAMPINAS: Luz - Pucinelli De Almeida 7:6 (3), 6:2; Baez - Gutierrez 7:5, 1:6, 6:1; Kopriva - Gabashvili 7:5, 5:3 i krecz Rosjanina; E. Gomez - Quiroz 6:3, 7:6 (10).

ITF Koszalin Open 2016 – wyniki

W 12. edycji futuresa ITF mężczyzn Koszalin Open 2016 startowało wielu biało-czerwonych.

W singlu po tytuł sięgnął Paweł Ciaś. W półfinale zagrał Andriej Kapaś. W grze podwójnej triumfowali Kamil Gajewski i Szymon Walków.

W imprezie w Koszalinie (korty ziemne, 10 tys. $ w puli nagród) pierwszy punkt w zawodowych rozgrywkach zdobył Bartłomiej Maroszek.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Fanselow – Poljak 7:5, 6:2; Andrzejczuk – Krawczyński 6:3, 5:7, 6:3; Majchrowicz – Kozielski 6:2, 6:0; (7) Schmid – M. Wojnar 6:4, 6:4; (3) Salaba – Urrutia Fuentes 6:4, 6:4; Y. Wójcik – Gajewski 7:6 (3), 1:6, 6:1; Martos Gornes – Terczyński 1:6, 6:1, 6:2; Maroszek – Śmietana 6:3, 6:1; (6) Kapaś – Raab 6:3, 6:2; Smoła – Zednik 6:4, 6:2; Gengel – Walków 6:0, 4:6, 6:1; (4) Panfil – Krstev 7:6 (2), 7:6 (3); (5) Ciaś – Raupuk 7:5, 6:1; Onken – P. Zbroja 6:3, 7:6 (1); Dembek – Luisi 6:3, 6:3; (2) Van der Linden – P. Hajek 7:6 (5), 6:4.

Druga runda: Fanselow – Andrzejczuk 6:2, 6:0; Schmid – Majchrowicz 6:1, 6:2; Salaba – Y. Wójcik 6:2, 6:1; Martos Gornes – Maroszek 6:3, 7:6 (3); Kapaś – Smoła 6:3, 6:3; Panfil – Gengel 6:1, 5:7, 6:4; Ciaś – Onken 6:4, 6:2; Van der Linden – Dembek 7:6 (7), 4:6, 6:2.

Ćwierćfinały: Schmid – Fanselow 6:3, 7:6 (2); Salaba – Martos Gornes 6:4, 1:6, 6:3; Kapaś – Panfil 6:3, 6:1; Ciaś – Van der Linden 3:6, 6:4, 7:6 (5).

Półfinały: Schmid – Salaba walkower; Ciaś – Kapaś 7:5, 6:0.

Finał: Ciaś – Schmid 6:4, 6:2.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Majchrowicz/Panfil – Kosonen/Tuomi walkower; K. Pociej/Raupuk – Nazaruk/Tadyszak 6:4, 6:4; (3) Dembek/Smoła – Ciaś/Kozielski 6:4, 6:0; Urrutia Fuentes/Van der Linden – Krstev/Y. Wójcik 6:3, 6:2; Gengel/Poljak – Kimaszewski/Sowiński 6:1, 6:3; (4) Gajewski/Walków – Andrzejczuk/Aramburu 6:7 (6), 6:0, 10:8; A. Mlazga/Kon. Mularczyk – Terczyński/Zednik 3:6, 6:3, 12:10; Martos Gornes/Mazon-Hernandez – (2) Salaba/Schmid 6:3, 3:6, 10:2.

Ćwierćfinały: Majchrowicz/Panfil – K. Pociej/Raupuk 6:4, 6:2; Urrutia Fuentes/Van der Linden – Dembek/Smoła 6:3, 7:6 (9); Gajewski/Walków – Gengel/Poljak 6:7 (6), 6:3, 10:7; A. Mlazga/Kon. Mularczyk – Martos Gornes/Mazon-Hernandez 7:6 (7), 2:6, 10:7.

Półfinały: Majchrowicz/Panfil – Urrutia Fuentes/Van der Linden 7:5, 6:4; Gajewski/Walków – A. Mlazga/Kon. Mularczyk 6:4, 6:4.

Finał: Gajewski/Walków – Majchrowicz/Panfil 6:2, 6:1.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: Prudnikau – Lenaerts 7:5, 6:4; Tuomi – Hoeveler 6:3, 6:3; Berger – Autuch 6:3, 6:0; A. Kowalski – Solarewicz 6:3, 6:0; K. Kaleta – M. Nowak 7:5, 6:2; M. Wojnar – Sowiński 6:3, 7:5; Aramburu – Nazaruk 3:6, 6:3, 7:6 (4); Maroszek – Rolski 4:6, 6:3, 6:4.

Druga runda: (1) Krstev – Walkusz 6:4, 6:3; Prudnikau – Kimaszewski 6:0, 6:0; Gengel – (2) Gryńkowski 7:5, 6:4; Tuomi – J. Wójcik 6:2, 6:2; (3) Majchrowicz – Tadyszak 6:2, 6:2; Śmietana – Berger 6:1, 6:0; (4) Terczyński – Janik 6:2, 6:3; A. Kowalski – A. Mlazga 7:5, 3:6, 6:1; (5) P. Hajek – Chojnowski 6:2, 6:2; K. Kaleta – (12) Mazon-Hernandez 5:7, 6:4, 6:3; (6) P. Zbroja – Kon. Mularczyk 7:6 (3), 6:3; M. Wojnar – (9) Kosonen 6:4, 6:2; K. Pociej – (7) Leduc 2:6, 6:3, 6:1; (11) Y. Wójcik – Aramburu 6:4, 6:0; Szmyrgała – (8) Mansson 6:3, 6:2; (10) Maroszek – Dabryian 6:1, 6:2.

Trzecia runda: Krstev – Prudnikau 6:4, 7:6 (2); Gengel – Tuomi 3:3 i krecz Fina; Śmietana – Majchrowicz 6:2, 6:4; Terczyński – A. Kowalski 6:1, 6:2; P. Hajek – K. Kaleta 6:4, 6:4; M. Wojnar – P. Zbroja 7:5, 6:3; Y. Wójcik – K. Pociej 7:6 (0), 6:1; Maroszek – Szmyrgała walkower.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności