Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Laaksonen - Kolar 6:4, 6:3; Lorenzi - Vrbensky 5:7, 7:6 (7), 6:2; Zapata Miralles - Borges 7:5, 6:1; Halys - Blancaneaux 7:5, 3:6, 7:5; Trungelliti - Milojevic 6:3, 6:1; Rinderknecht - Lamasine 6:3, 3:6, 6:2; Coppejans - Masur 6:2, 7:5; Ajdukovic - Giustino 7:5, 6:2; CAMPINAS: Luz - Pucinelli De Almeida 7:6 (3), 6:2; Baez - Gutierrez 7:5, 1:6, 6:1; Kopriva - Gabashvili 7:5, 5:3 i krecz Rosjanina; E. Gomez - Quiroz 6:3, 7:6 (10).

ITF Talex Open w Poznaniu – wyniki

Na kortach poznańskiego AZS rozgrywany był futures ITF mężczyzn Talex Open 2016.

Z zawodami głównymi szybko pożegnali się Michał Przysiężny, Kamil Majchrzak i Paweł Ciaś. Przed turniejem wycofał się Hubert Hurkacz.

W Polaków jako pierwszy do ćwierćfinału awansował niespodziewanie Adam Majchrowicz. Dołączył do niego Andriej Kapaś. W półfinale nie znalazł się już żaden nasz gracz.

Pierwsze punkty do rankingu ATP deblistów zdobyli Arnold Kokulewski i Mateusz Piątek. W finale debla Majchrowicz i Szymon Walków przegrali z Marcinem Gawronem i Kapasiem.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Majchrzak – Zormann 6:2, 6:2; Nagal – Dembek 4:6, 7:5, 6:0; Majchrowicz – R. Matos 7:6 (5), 6:3; Smoła – (7) Kobelt 6:2, 6:4; Luz – (3) Metreveli 6:4, 6:4; Rajski – Ciaś 6:1, 6:2; J. Pereira – Valkusz 6:3, 6:2; (8) Janvier – Sorgi 6:1, 6:3; (6) G. Granollers – Vodavoz 6:0, 6:4; Pel – Walków 6:1, 0:6, 6:2; Kapaś – Drzewiecki 6:3, 6:1; Gawron – (4) S. Griekspoor 1:2 i krecz Holendra; Panfil – (5) Przysiężny 3:6, 6:4, 7:6 (2); M. Neuchrist – Krstev 6:4, 6:0; Gengel – Sergeyev 6:1, 5:7, 2:0 i krecz Ukraińca; (2) Masur – P. Matuszewski 7:6 (7), 6:4.

Druga runda: Nagal – Majchrzak 6:3, 6:4; Majchrowicz – Smoła 6:4, 7:5; Luz – Rajski 6:4, 7:5; Janvier – J. Pereira 6:3, 6:3; Pel – G. Granollers 2:6, 7:5, 6:0; Kapaś – Gawron 1:6, 6:3, 6:2; M. Neuchrist – Panfil 6:2, 6:3; Masur – Gengel 6:3, 3:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Nagal – Majchrowicz 6:3, 6:4; Janvier – Luz 5:7, 7:5, 6:4; Pel – Kapaś 4:6, 7:5, 7:6 (2); Masur – M. Neuchrist 6:2, 3:6, 6:4.

Półfinały: Nagal – Janvier 6:3, 7:5; Masur – Pel 6:2, 6:2.

Finał: Nagal – Masur 6:4, 1:6, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Neuchrist/Pel – Garwacki/Stach 6:1, 6:0; Majchrzak/Masur – Dembek/Panfil 6:4, 6:2; Kwaśniewski/Solarewicz – (4) Luz/Zormann 6:3, 7:5; Majchrowicz/Walków – Drzewiecki/Smoła 6:4, 6:2; Kokulewski/Piątek – Lynch/A. Mlazga 2:6, 6:1, 0:7; (3) Pereira/Sorgi – Gengel/Krstev 6:2, 6:3; Gawron/Kapaś – Mirzakhani/Soloviev walkower; Rajski/B. Wojnar – (2) Janvier/Metreveli walkower.

Ćwierćfinały: Neuchrist/Pel – Majchrzak/Masur 6:3, 7:6 (0); Majchrowicz/Walków – Kwaśniewski/Solarewicz 6:1, 6:1; Kokulewski/Piątek – Pereira/Sorgi walkower; Gawron/Kapaś – Rajski/Wojnar 6:3, 6:0.

Półfinały: Majchrowicz/Walków – Neuchrist/Pel 7:6 (4), 5:7, 11:9; Gawron/Kapaś – Kokulewski/Piątek 6:2, 6:1.

Finał: Gawron/Kapaś – Majchrowicz/Walków 6:4, 7:5.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: (1) Panfil – bye; A. Mlazga – Zonza 6:2, 6:0; Gimla – bye; K. Kowal – bye; (2) R. Matos – bye; Nispoń – Ibrahim 6:2, 6:2; Dabryian – bye; Solarewicz – bye; (3) Drzewiecki – bye; Nazaruk – Ronduda 6:1, 6:2; Kandt – bye; Królik – bye; (4) Krstev – bye; Kokulewski – M. Kwaśniewski 6:2, 6:3; Tadyszak – Kucherenko 6:4, 6:1; Tsebrenko – bye; (5) Pel – bye; Mirzakhani – Szmyrgała 2:6, 7:5, 7:6 (1); Borkowski – bye; Stach – bye; (6) B. Wojnar – bye; Lynch – K. Mlazga 6:1, 6:2; P. Gewert – bye; (9) Smoła – bye; (7) Gengel – bye; Chojnowski – bye; Piątek – Kossek 6:1, 6:1; (10) Soloviev – bye; (8) Vodavoz – bye; Garwacki – Tulliani 4:6, 6:0, 7:5; A. Fernandes – bye; (11) Maroszek – bye.

Druga runda: Panfil – A. Mlazga 6:1, 2:6, 6:1; K. Kowal – Gimla 6:1, 6:0; R. Matos – Nispoń 2:6, 6:1, 6:1; Dabryian – Solarewicz 6:0, 6:2; Drzewiecki – Nazaruk 6:4, 4:6, 7:6 (2); Królik – Kandt 6:2, 6:3; Krstev – Kokulewski 6:2, 6:1; Tsebrenko – Tadyszak 6:0, 6:3; Pel – Mirzakhani 6:0, 6:0; Borkowski – Stach 6:1, 6:0; B. Wojnar – Lynch 2:6, 6:3, 6:3; Smoła – P. Gewert 6:0, 6:0; Gengel – Chojnowski 6:3, 6:2; Soloviev – Piątek 4:6, 6:4, 6:0; Vodavoz – Garwacki 6:3, 6:1; Maroszek – A. Fernandes 6:1, 6:0.

Trzecia runda: Panfil – K. Kowal 6:0, 6:0; R. Matos – Dabryian 6:2, 6:0; Drzewiecki – Królik 6:4, 6:2; Krstev – Tsebrenko 3:6, 6:3, 6:4; Pel – Borkowski 7:5, 6:3; Smoła – B. Wojnar 6:3, 6:1; Gengel – Soloviev 6:1, 6:2; Vodavoz – Maroszek 0:6, 7:6 (5), 6:4.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności