Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Iwański Trenerem Głównym PZT

przez maka

Decyzją zarządu Polskiego Związku Tenisowego Tomasz Iwański został Trenerem Głównym PZT.

W związku z tą decyzją częściowym zmianom ulegną zarówno struktura, jak i skład osobowy Pionu Szkolenia PZT. Poniżej nazwiska szkoleniowców i ich funkcje. 

Tomasz Iwański – Trener Główny

Mieczysław Bogusławski – Trener Główny Przygotowania Fizycznego

Mariusz Fyrstenberg – Kapitan Davis Cup, Koordynator Kadry Narodowej Mężczyzn

Michał Przysiężny – Trener Davis Cup

Dawid Celt – Kapitan Fed Cup

Maciej Domka – Trener Fed Cup

Maciej Synówka – Trener PZT, Koordynator Kadry Narodowej Kobiet

Henryk Kornas – Trener PZT, Koordynator Kadr Narodowych U16 i U18 (koordynacja przechodzenia zawodników z kadr młodzieżowych do kategorii starszych)

Paweł Bojarski – Trener PZT, Koordynator Kadry Narodowej U14

Jarosław Wołąsewicz – Trener PZT, Koordynator Kadry Narodowej U12

Piotr Unierzyski – Trener PZT, metodyk główny PZT (identyfikacja talentów w programie Tenis 10 w tym NPUT, nadzór metodyczny nad rozwojem trenerów pracujących przy programach PZT), koordynator programu szkoleń trenerów.

Trenerzy współpracujący w poszczególnych grupach wiekowych, którzy będą uprawnieni do używania tytułu trenerów PZT lub Trenerów Kadry PZT: Bogdan Dzudzewicz, Radosław Nijaki, Katka Urbanova, Paweł Kur, Piotr Kopeć, Bolesław Szmyd, Marcin Krześniak, Mikołaj Weymann, Sandra Zaniewska, Adam Chadaj. Kontynuowana będzie współpraca z Krzysztofem Guzowskim.

Więcej o planach PZT 

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności