Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Taberner - Kovalik 7:6 (3), 6:1; P. Sousa - Coppejans 6:2, 3:6, 6:1; Zapata Miralles - Laaksonen 6:2, 3:6, 6:4; Ajdukovic - A. Arnaboldi 6:3, 6:0; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0; Meligeni Rodrigues Alves - Tabilo 7:5, 6:1; Galan - Popko 6:3, 6:3.

Kia Polmotor Szczecin Open 2018 – wyniki

Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa zorganizowała turniej młodzików Tennis Europe.

W Kia Polmotor Szczecin Open 2018 (korty ziemne, kategoria 3) grali m.in. Daria Górska, Klara Maciejewska, Sonia Pieczyńska, Gabriel Matuszewski, Patryk Stankiewicz czy Jakub Bojarski.

W singlu triumfowali Czeszka Lucie Havlickova i Gabriel Matuszewski. W deblu najlepsi byli Havlickova i jej rodaczka Katrin Pavkova oraz Maciej Kos i Matuszewski.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Tomajkova – Pawlikowska 6:3, 6:4; Helsen – Szmyd 6:3, 6:2; Orlińska – Thieme 6:0, 6:0; (6) Górska – Z. Witkowska 6:4, 6:2; (4) Fedorova – Zalewska 6:0, 6:1; Ewald – Woźny 7:6 (2), 6:0; Pieczyńska – Medvyedyeva 4:6, 6:4, 6:0; (8) Precechtelova – K. Ejsmont 6:1, 6:0; (5) K. Maciejewska – Ungure Rogozoveca 6:2, 6:1; Domańska – Z. Kromolicka 6:0, 6:2; Meyers – Piechowicz 6:1, 6:2; (3) Havlickova – M. Szymańska 6:3, 6:2; (7) Paul – L. Matuszewski 6:1, 6:1; Kuczyńska – Poetzing 6:1, 6:1; Lapteva – Caruk 6:2, 6:0; (2) Pavkova – Głowacka 6:1, 6:0.

Druga runda: Tomajkova – Helsen 7:5, 6:1; Górska – Orlińska 6:0, 6:0; Fedorova – Ewald 3:6, 6:2, 6:2; Precechtelova – Pieczyńska 6:4, 6:1; Domańska – K. Maciejewska 6:2, 6:2; Havlickova – Meyers 0:6, 6:1, 6:1; Paul – Kuczyńska 6:2, 6:1; Pavkova – Lapteva 6:2, 0:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Tomajkova – Górska 6:1, 6:1; Fedorova – Precechtelova 6:3, 6:1; Havlickova – Domańska 6:1, 6:1; Pavkova – Paul 6:4, 3:6, 6:0.

Półfinały: Fedorova – Tomajkova 6:4, 6:1; Havlickova – Pavkova 6:2, 2:1 i krecz Katrin.

Finał: Havlickova – Fedorova 1:6, 7:5, 6:0.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Shebekin – Bux 6:1, 6:1; Brinkmann – Juszczak 7:6 (6), 6:3; Cała – Uzunel 6:0, 7:5; (7) Kulig – Buschmnann 6:0, 6:1; (3) Arutiunian – Smater 6:0, 6:3; Hagen – Surudo 6:4, 6:2; Stankiewicz – B. Zgoła 7:6 (10), 4:6, 6:2; Kos – (5) Mensik 7:6 (5), 6:3; (8) Włodarczyk – Szymkowiak 7:5, 7:6 (5); Królikowski – Rascanu 6:3, 6:3; Koller – Piekarz 6:4 6:3; J. Bojarski – (4) Neuwirth 6:3, 7:6 (3); (6) Hrazdil – Rogowski 6:4, 6:1; Siekanowicz – Van Dyck 6:1, 6:2; Marcinkowski – Antoni 6:3, 3:6, 6:2; (2) G. Matuszewski – Ajeti 6:0, 6:0.

Druga runda: Shebekin – Brinkmann 6:3, 6:1; Kulig – Cała 7:6 (10), 6:3; Arutiunian – Hagen walkower; Stankiewicz – Kos 6:4, 6:1; Włodarczyk – Królikowski 6:2, 6:2; J. Bojarski – Koller 6:3, 6:4; Hrazdil – Siekanowicz 6:1, 6:1; G. Matuszewski – Marcinkowski 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Shebekin – Kulig 6:0, 6:0; Stankiewicz – Arutiunian 6:2, 6:4; Włodarczyk – J. Bojarski 6:4, 6:2; G. Matuszewski – Hrazdil 7:5, 6:0.

Półfinały: Stankiewicz – Shebekin 6:3, 7:6 (6); G. Matuszewski – Włodarczyk 6:1, 6:2.

Finał: G. Matuszewski – Stankiewicz 6:2, 1:0 i krecz Patryka.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Havlickova/Pavkova – bye; Helsen/Meyers – Caruk/Szmyd 6:2, 6:2; (3) Fedorova/Paul – bye; Głowacka/Szymańska – Kuczyńska/Thieme 6:1, 6:0; Ungure Rogozoveca/Woźny – Domańska/Pawlikowska 2:6, 6:2, 12:10; (4) Lapteva/Maciejewska – bye; Pieczyńska/Witkowska – Matuszewski/Medvyedyeva 2:6, 6:2, 10:7; (2) Precechtelova/Tomajkova – bye.

Ćwierćfinały: Havlickova/Pavkova – Helsen/Meyers 6:0, 6:3; Fedorova/Paul – Głowacka/Szymańska 6:0, 4:6, 10:8; Lapteva/Maciejewska – Ungure Rogozoveca/Woźny 6:4, 7:6 (5); Precechtelova/Tomajkova – Pieczyńska/Witkowska 6:1, 6:1.

Półfinały: Havlickova/Pavkova – Fedorova/Paul 6:1, 6:3; Precechtelova/Tomajkova – Lapteva/Maciejewska 6:3, 6:2.

Finał: Havlickova/Pavkova – Precechtelova/Tomajkova 6:1, 6:4.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Arutiunian/Shebekin – bye; Smater/Sopoliński – Antoni/Buschmann 6:4, 7:5; (3) Kos/Matuszewski – bye; Guth/Koller – Marcinkowski/Rogowski 4:6, 6:3, 10:6; Bux/Cała – Królikowski/Rascanu 7:5, 7:5; (4) Bojarski/Stankiewicz – Dzieło/Siekanowicz 3:6, 7:5, 10:6; Juszczak/Surudo – Uzunel/Van Dyck 6:3, 6:1; (2) Hrazdil/Mensik – bye.

Ćwierćfinały: Arutiunian/Shebekin – Smater/Sopoliński 6:2, 6:1; Kos/Matuszewski – Guth/Koller 6:0, 6:2; Bojarski/Stankiewicz – Bux/Cała 6:3, 6:4; Hrazdil/Mensik – Juszczak/Surudo 6:3, 6:1.

Półfinały: Kos/Matuszewski – Arutiunian/Shebekin 6:3, 4:6, 10:6; Bojarski/Stankiewicz – Hrazdil/Mensik 6:7 (2), 6:4, 10:8.

Finał: Kos/Matuszewski – Bojarski/Stankiewicz 6:4, 4:6, 11:9.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Piechowicz – Carrier 6:2, 6:4; wolny los mają: Paul, Medvyedyeva, K. Ejsmont, Kuczyńska, Caruk, Thieme, L. Matuszewski.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: T. Sopoliński – Jański 6:2, 6:2; Stoll – Asatrian 6:1, 6:3; Ajeti – Dzieło 6:2, 7:5; Wieczorek – Nazarov 3:6, 6:3, 6:3.

Druga runda: Siekanowicz – Weisner 6:2, 6:2; Bux – Guth 2:6, 6:4, 6:2; Koller – Michałowski 6:2, 6:1; Piekarz – Wiebe 6:3, 6:2; Smater – T. Sopoliński 6:1, 6:3; Cała – Stoll 6:1, 6:1; Ajeti – Latifovic 6:3, 6:4; Hagen – Wieczorek 6:0, 6:0.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności