Logo Polski Tenis

WYNIKI

SEUL: Muchova - Linette 6:1, 6:1; OSAKA: N. Osaka - Pavlyuchenkova 6:2, 6:3; METZ: Tsonga - Bedene 6:7 (4), 7:6 (4), 6:3; SANKT PETERSBURG: Medvedev - Coric 6:3, 6:1; WUHAN: Collins - V. Williams 7:5, 7:6 (5); Yastremska - Tomljanovic 7:6 (5), 6:2; Hercog - Pegula 6:0, 6:1; Pera - Brady 6:4, 3:6, 6:4; Sabalenka - Sasnovich 6:1, 6:2; C. Garcia - Kasatkina 6:2, 6:2; Rybakina - Lin Zhu 7:5, 2:6, 6:0; Stephens - S. Zhang 7:5, 6:4; Strycova - Xiyu Wang 6:4, 6:2.

Aktualności

Kołobrzeg Open 2019 – wyniki

Na kortach Tenis Parku Kołobrzeg rozgrywany był międzynarodowy turniej cyklu ITF Juniors (do lat 18). 

W Kołobrzeg Open (korty ziemne, kategoria grade 5) w singlu triumfował Aleksander Orlikowski. Olga Gołaś była w finale. W deblu triumfowali Gołaś, Wojciech Szczęsny i Michał Wargocki. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Czerny – Kozhatova 6:4, 6:1; L. Matuszewski – Ansorge 6:4, 6:4; Jungwirthova – Derecka 6:2, 6:4; Kaemmerer – Skowrońska 6:1, 6:2; Takmadżan – Timofeeva 6:2, 6:2; Wróblewska – Zalewska 6:2, 6:4; Adamczewska – Podulka 6:3, 6:4.

Druga runda: (1) Putz – Czerny 6:0, 6:1; Samberger – (14) Wawrowska 6:2, 6:3; Krygier – (11) A. Krajewska 6:3, 4:6, 6:3; (6) Świerczyńska – Korpys 7:6 (5), 6:1; (3) Nebelska – L. Matuszewski 4:6, 7:5, 6:0; (16) Serhel – Durska 7:6 (3), 6:2; (9) Niewiadomska – Olszewska 6:3, 6:4; (5) Gynina – Jungwirthova 6:4, 6:1; (7) W. Ejsmont – Kaemmerer 6:7 (7), 6:3, 6:3; (12) Kliimand – Frankowska 6:2, 6:1; (13) Bednarz – Popławska 4:6, 6:3, 6:3; (4) Valentinsson – Takmadżan 6:3, 2:6, 6:1; (8) Fackelmann – Wróblewska 6:2, 6:3; (10) Koralnik – Szynkowska 6:2, 6:2; (15) Buryło – Stepina 6:0, 6:2; (2) Gołaś – Adamczewska 4:6, 6:4, 6:3.

Trzecia runda: Putz – Samberger 6:0, 6:1; Świerczyńska – Krygier 6:2, 6:2; Serhel – Nebelska 6:4, 6:1; Gynina – Niewiadomska 1:6, 6:3, 6:1; W. Ejsmont – Kliimand 6:3, 6:0; Valentinsson – Bednarz 6:0, 6:2; Fackelmann – Koralnik 6:4, 3:6, 6:2; Gołaś – Buryło 5:7, 7:5, 7:5.  

Ćwierćfinały: Putz – Świerczyńska 6:0, 6:1; Gynina – Serhel 6:2, 7:6 (2); W. Ejsmont – Valentinsson 6:3, 6:3; Gołaś – Fackelman 6:4, 6:4. 

Półfinały: Putz – Gynina 6:1, 6:3; Gołaś – W. Ejsmont 7:6 (4), 6:2.

Finał: Putz – Gołaś 6:2, 6:1.   

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Martsinkevich – Lis 4:6, 6:3, 6;1; Kułakowski – Kodzhebash 7:6 (3), 6:1; Kopcik – Rudnicki 6:3, 6:1; Krotowski – Gontar 6:7 (5), 6:3, 7:6 (6); Dzieło – Ohme 6:3, 4:0 i krecz Jurka; Kończal – Tatera 6:3, 6:2; G. Matuszewski – Dziedzic 6:1, 6:1; Bartoszek – Suchanowski 6:3, 6:1; Siekanowicz – Górecki 6:2, 6:2; Kopka – Jezierski 2:6, 6:4, 7:5; Mruk – Łukowski 6:4, 3:6, 6:0, Kos – Kuczyński 6:2, 6:0; Kłopotowski – Bromberek 6:4, 2:6, 6:1; Stokowski – Forrest 6:4, 6:3; Pawelski – Braziewicz 6:0, 6:4; Agwi – M. Włodarczyk 6:2, 6:3.

Druga runda: (1) Politowicz – Martsinkevich 6:1, 6:0; (16) Szic – Kułakowski 6:4, 6:1; Kopcik – (11) Konopko 6:2, 6:0; (6) Pieczkowski – Krotowski 6:7 (3), 6:3, 6:1; (4) Szczęsny – Dzieło 6:1, 6:4; (14) Tesic – Kończal 7:5, 6:2; (12) A. Bojarski – G. Matuszewski 6:4, 4:6, 6:3; (7) Tomański – Bartoszek 6:1, 6:1; (8) Maskow – Siekanowicz 6:2, 6:0; (9) Chudy – Kopka 6:2, 6:1; (13) B. Zgoła – Mruk 6:0, 6:1; Kos – (3) Frankowski walkower; (5) W. Kasperski – Kłopotowski 6:1, 6:0; (10) Wargocki – Stokowski 6:3, 6:2; (15) Dziopak – Pawelski 5:7, 7:6 (6), 6:2; (2) Orlikowski – Agwi 6:2, 6:2.

Trzecia runda: Politowicz – Szic 6:3, 6:4; Pieczkowski – Kopcik 6:4, 5:7, 6:1; Tesic – Szczęsny 6:3, 6:2; Tomański – A. Bojarski 6:3, 6:0; Maskow – Chudy 6:2, 6:2; Kos – B. Zgoła 7:5, 6:1; Wargocki – W. Kasperski 6:3, 7:6 (2); Orlikowski – Dziopak 6:1, 6:3. 

Ćwierćfinały: Pieczkowski – Politowicz 6:0, 3:6, 6:4; Tesic – Tomański 6:3, 3:1 i krecz Karola; Maskow – Kos 6:3, 6:1; Orlikowski – Wargocki 6:1, 6:0.

Półfinały: Tesic – Pieczkowski 6:1, 6:2; Orlikowski – Maskow 7:5, 6:3.

Finał: Orlikowski – Tesic 6:1, 6:3. 

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: L. Matuszewski/Popławska – Skowrońska/Timofeeva 3:6, 7:5, 10:2.

Druga runda: (1) Gołaś/Putz – L. Matuszewski/Popławska 6:0, 6:1; Kaemmerer/Korpys – (6) Krajewska/Krygier 6:3, 6:2; (4) Fackelmann/Kliimand – Szynkowska/Takmadżan 6:4, 6:4; (7) Niewiadomska/Samberger – Czerny/Kozhatova 6:2, 6:0; (5) Gynina/Serhel – Derecka/Wawrowska 6:2, 6:0; Frankowska/Wróblewska – (3) Koralnik/Świerczyńska 6:4, 6:4; (8) Bednarz/Zalewska – Jungwirthova/Olszewska 6:1, 6:2; Durska/Podulka – (2) Nebelska/Valentinsson 7:5, 2:6, 13:11.

Ćwierćfinały: Gołaś/Putz – Kaemmerer/Korpys 1:0 i krecz; Fackelmann/Kliimand – Niewiadomska/Samberger 6:0, 6:3; Gynina/Serhel – Frankowska/Wróblewska 6:4, 7:6 (2); Durska/Podulka – Bednarz/Zalewska 6:2, 5:7, 10:3.      

Półfinały: Gołaś/Putz – Fackelmann/Kliimand 7:5, 6:2; Gynina/Serhel – Durska/Podulka 6:2, 6:0. 

Finał: Gołaś/Putz – Gynina/Serhel 6:3, 6:2.   

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Kodzhebash/Martsinkevich – Mruk/Rudnicki 7:6 (5), 6:2; Kułakowski/Szic – Forrest/Kłopotowski 6:1, 6:1; Braziewicz/Górecki – Czaczkowski/Dziedzic 6:3, 6:4; Dziopak/Lukowski – Bartoszek/Tatera 6:3, 6:4.

Druga runda: (1) Kasperski/Politowicz – Kodzhebash/Martsinkevich 6:4, 6:2; Kopcik/Pawelski – (6) Szic/Tomański 6:4, 7:6 (9); Kułakowski/Stokowski – (4) Pieczkowski/Zgoła 2:6, 6:3, 10:7; (8) Kos/G. Matuszewski – Jezierski/Kuczyński; Kończal/Lis – (5) Chudy/Konopko 6:1, 7:5; (3) Szczęsny/Wargocki – Braziewicz/Górecki 7:6 (5), 6:3; (7) Agwi/Maskow – Dzieło/Krotowski 6:1, 6:2; (2) Bojarski/Orlikowski – Dziopak/Lukowski 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Kasperski/Politowicz – Kopcik/Pawelski 3:6, 6:1, 10:7; Kos/G. Matuszewski – Kułakowski/Stokowski 6:4, 6:3; Szczęsny/Wargocki – Kończal/Lis 3:6, 6:4, 12:10; Bojarski/Orlikowski – Agwi/Maskow 6:3, 6:3. 

Półfinały: Kasperski/Politowicz – Kos/G. Matuszewski 6:4, 7:5; Szczęsny/Wargocki – Bojarski/Orlikowski 6:4, 7:6 (4).

Finał: Szczęsny/Wargocki – Kasperski/Politowicz 3:6, 6:2, 10:7.

ELIMINACJE JUNIORÓW 

Siekanowicz – J. Włodarczyk 6:2, 6:1; Dzieło – Czaczkowski 6:1, 6:0; Gontar – Kłopotowski 6:3, 6:3; Górecki – Tatera 6:2, 6:2. 

Kategoria: ITF Juniors
Odżywki i Suplementy Diety Musclepump
Trener personalny Maciej Kowalski

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności