Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Khachanov 6:3, 6:1; Krejcikova/Siniakova - Bencic/Golubic 7:5, 6:1; Pavlyuchenkova/Rublev - Vesnina/Karatsev 6:3, 6:7 (5), 13:11; ATLANTA ATP 250: Isner - Fritz 7:6 (4), 5:7, 6:3; Nakashima - Ruusuvuori 3:6, 6:4, 6:3.

Koniec współpracy Majchrzaka z Iwańskim

– Zakończyłem współpracę z trenerem Tomaszem Iwańskim – poinformował Kamil Majchrzak. 

Pracowali niespełna cztery lata. – Nadszedł czas na zmiany. Jestem wdzięczny za pomoc i wiedzę, jaką trener Tomek Iwański mi przekazał. Osiągnęliśmy wiele znakomitych wyników – za co bardzo dziękuję – podkreśla polski tenisista. 

Ogromne postępy

Pod kierunkiem Iwańskiego Majchrzak zrobił ogromny postęp. Awansował do wymarzonej pierwszej 100 rankingu ATP. Zajmował 83. lokatę na świecie. Obecnie jest 106.  

– Zdecydowałem, że to odpowiedni moment na poszukanie kolejnej ścieżki rozwoju mojej kariery. Trenerze – jeszcze raz bardzo dziękuję i dalszych sukcesów – poinformował Kamil w mediach społecznościowych. 

Dużo udało się osiągnąć

– W sporcie i w życiu wszystko się kiedyś kończy. Po trzech i pół roku pracy, nasze sportowe drogi z Kamilem rozchodzą się. Myślę, że dużo udało się osiągnąć i mam szczerą nadzieję, że jego kariera dalej będzie się rozwijać przy wykorzystaniu tego, co udało nam się razem zrobić. Kamil, trzymam kciuki i kibicuję! Powodzenia – powiedział trener Iwański.

Kategoria: ATP

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności