Polski Tenis

WYNIKI

CHICAGO WTA 500: Linette - Vandeweghe 6:1, 6:4; Teichmann - Kanepi 7:6 (3), 7:5; Baptiste - Paolini 7:5, 6:3; Dart - Haddad Maia 6:1, 3:6, 6:1; NUR-SUŁTAN WTA 250: Konjuh - U. Radwańska 7:6 (6), 6:1; Juvan - Minnen 2:6, 7:6 (5), 6:4; Mladenovic - Danilina 6:4, 6:7 (5), 6:4; Potapova - Pattinama Kerkhove 7:5, 6:1; Diyas - Zakharova 7:6 (6), 4:6, 7:5; Peterson - Voegele 7:5, 4:6, 6:3; Lapko - Niemeier 7:5, 4:6, 6:4; Cristian - Vikhlyantseva 4:6, 7:5, 6:2; Burel - Minella 5:2 i krecz Mandy; SOFIA ATP 250: Djere - P. Martinez 7:6 (5), 6:3; Giron - Munar 6:7 (2), 6:1, 6:4; Millman - M. Ymer 6:2, 6:4; SAN DIEGO ATP 250: Fritz - Caruso 6:4, 7:6 (2); Nakashima - Fognini 6:7 (5), 6:1, 7:5; Karatsev - Delbonis 6:1, 7:5.

TE Krosno Cup skrzatów – wyniki

W Krośnie zakończył się międzynarodowy turniej skrzatów (do lat 12) cyklu Tennis Europe.

Zmagania odbyły się na kortach Krośnieńskiej Akademii Tenisowej Prince. Po tytuł w singlu z Polek sięgnęła Ada Piestrzyńska.

W Krosno Cup 2016 Ada Piestrzyńska wygrała w finale z Rozalią Gruszczyńską. Drugie miejsce w singlu chłopców zajął Martyn Pawelski.

W grze podwójnej triumfowały Gruszczyńska i Piestrzyńska. W finale w gronie skrzatów byli Adam Kulig i Martyn Pawelski.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: Lipiec – bye; Kubacha – Bozova 7:5, 6:2; Stsetsevich – K. Maciejewska 6:0, 6:2; Blinkova – bye; bednarz – bye; Gruszczyńska – Morozova 6:4, 6:1; Frankowska – Grab 6:4, 7:5; Kowalczyk – bye; Witkowska – bye; Sarinova – Skladneva 6:3, 6:4; Chyba – Vevere; Świerczyńska – bye; A. Schmidt – bye; Manovska – Bielaszewska 6:3, 4:6, 6:3; Piestrzyńska – Bogoslovskaya 6:0, 6:1; Dyadchenko – bye.

Druga runda: Lipiec – Kubacha 3:6, 6:1, 4:1 i krecz Zuzanny; Stsetsevich – Blinkova 6:3, 6:2; Gruszczyńska – Bednarz 6:1, 6:1; Frankowska – Kowalczyk 7:5, 7:6 (5); Sarinova – Witkowska 6:1, 6:1; Chyba – Świerczyńska 6:3, 7:5; A. Schmidt – Manovska 6:4, 3:6, 6:3; Piestrzyńska – Dyadchenko 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Lipiec – Stsetsevich 6:3, 6:4; Gruszczyńska – Frankowska 6:2, 6:3; Chyba – Sarinova 6:3, 6:4; Piestrzyńska – A. Schmidt 6:0, 6:1.

Półfinały: Gruszczyńska – Lipiec 6:2, 6:4; Piestrzyńska – Chyba 6:2, 6:2.

Finał: Piestrzyńska – Gruszczyńska 6:2, 6:1.

Finał debla: Gruszczyńska/Piestrzyńska – Lipiec/Sarinova 6:3, 6:1.

13511047_1697270220540721_4480213285917955395_n

CHŁOPCY

Pierwsza runda: Allen – bye; Nad – Rieksts 6:1, 6:2; Kapuściński – Dzhurdzha 6:1, 6:3; Myslivec – G. Zgoła 6:1, 6:4; Smolenak – bye; Pereira – Malinowski 6:0, 6:0; Pawelski – Stabrovskis 6:1, 6:0; Piekarz – bye; Kirkov – bye; Kulig – Grebentsov 6:1, 6:0; Neuwirth – B. Zgoła 6:4, 1:0 i krecz Borysa; Włodarczyk – bye; Kresina – Audrins 6:0, 6:1; Labaj – Ciołek 6:4, 6:0; Wrona – Stolarik 6:4, 6:1; J. Bojarski – bye.

Druga runda: Nad – Allen 6:1, 6:2; Myslivec – Kapuściński 6:1, 6:2; Pereira – Smolenak 6:2, 6:3; Pawelski – Piekarz 6:0, 6:0; Kulig – Kirkov 6:1, 6:1; Neuwirth – Włodarczyk 6:1, 6:1; Labaj – Kresina 7:6 (4), 6:3; J. Bojarski – Wrona 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Mysliwec – Nad 6:0, 2:6, 6:1; Pawelski – Pereira 5:7, 6:2, 6:4; Neuwirth – Kulig 6:2, 6:1; J. Bojarski – Labaj 6:4, 6:1.

Półfinały: Pawelski – Mysliwec 6:3, 6:2; Neuwirth – J. Bojarski 6:0, 6:1.

Finał: Neuwirth – Pawelski 6:4, 6:0.

Finał debla: Mysliwec/Neuwirth – Kulig/Pawelski 3:6, 6:2, 10:5.

Kategoria: TE

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności