Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Letnie Ogólnopolskie Mistrzostwa Krasnali

Na kortach w Piotrkowie Trybunalski o medale walczyli najlepsi tenisiści w kraju do lat 10.

Złote medale Letnich Ogólnopolskich Mistrzostw Krasnali powered by Wilson w singlu zdobyli: Lena Markowska (CSiR Dąbrowa Górnicza) i Juliusz Stańczyk (SKT Promasters Szczecin). 

W grach podwójnych triumfowali: Anna Czechowicz ( UKS Aktywni 44 Łódź) i Zuzanna Lesman (PKT Pabianice) oraz Vincent Fletcher (Legia Warszawa) i Juliusz Stańczyk. 

Organizatorem zawodów od lat jest Wiesław Kozica.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Stańczyk – bye; Świtka – Skałbania 4:1, 4:0; Raztawicki – Gajda 4:1, 4:0; (14) J. Mencwel – Makieła 4:3 (8), 4:0; (11) Wandel – bye; G. Mencwel – Pałyszko 0:4, 4:0, 10:8; Boroń – Kruk 4:0, 4:0; (8) Szary – bye; (3) H. Rytelewski – bye; M. Nowak – Ciemny 4:1, 4:3 (6); Marczak – P. Michalski 3:4 (3), 4:1, 11:9; (15) Andrzejewski – Wąsiewski 4:0, 4:0; (12) Urbański – bye; G. Chmiel – Pankowski 2:4, 4;1, 10:6; Łukasiewicz – Noremberg 4:0, 4:0; (5) Płocharczyk – bye; (7) Skrzyński – bye; Krawczyk – Zagibajło 4:1, 4:1; Swatek – Puchalski 4:3 (5), 4:0; (9) Biegalski – bye; (13) Łyskawa – Żurek 4:1, 4:0; Skórski – Łuczak 4:2, 0:4, 10:7; Paradowski – Niedziela 4:0, 4:1; (4) Vin. Fletcher – bye; (6) Piotrowski – bye; Drobko – Wróbel walkower; Preisner – Łaszuk 1:4, 4:2, 10:5; (10) Urban – bye; (16) Krzyśko – (16) Chmiel 4:1, 4:0; Vic. Fletcher – Sitek 4:1, 2:4, 13:11; Drewa – Okrój 4:0, 4:0; (2) Masłowski – bye.   

Druga runda: Stańczyk – Świtka 4:0, 4:0; J. Mencwel – Raztawicki 0:4, 4:3 (10), 14:12; Wandel – G. Menwel 3:4 (2), 4:0, 10:2; Szary – Boroń 4:2, 4:0; Rytelewski – M. Nowak 4:0, 4:0; Andrzejewski – Marczak 4:1, 3:4 (4), 10:7; Urbański – G. Chmiel 4:0, 4:0; Płocharczyk – Łukasiewicz 4:1, 4:0; Skrzyński – Krawczyk 4:0 4:0; Biegalski – Swatek 4:2, 4:0; Łyskawa – Skórski 4:0, 4:0; Vin. Fletcher – Paradowski 4:2, 4:3 (3);  Piotrowski – Drobko 4:2, 4:3 (2); Urban – Preisner 4:1, 4:0; Krzyśko – Vic. Fletcher 4:0, 4:0; Masłowski – Drewa 4:0, 4:3 (1). 

Trzecia runda: Stańczyk – J. Mencwel 4:0, 4:0;  Szary – Wandel 4:0, 3:4 (4), 10;6; Rytelewski – Andrzejewski 4:1, 4:1; Płocharczyk – Urbański 4:0, 4:1; Skrzyński – Biegalski 4:2, 4:3 (3); Vin. Fletcher – Łyskawa 4:0, 4:1; Piotrowski – Urban 3:4 (5), 4:0, 10:6; Masłowski – Krzyśko 4:2, 4:3 (4).

Ćwierćfinały: Stańczyk – Szary 4:1, 4:0; Rytelewski – Płocharczyk 4:0, 4:2; Vin. Fletcher – Skrzyński 4:1, 4:2; Piotrowski – Masłowski 4:3 (6), 4:2.

Półfinały: Stańczyk – Rytelewski 4:2, 4:0; Vin. Fletcher – Piotrowski 4:1, 4:2.

Finał: Stańczyk – Vin. Fletcher 4:2, 4:0.        

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Lesman – bye; Sadowska – Schweika walkower; Mazur – Bąkała 4:1, 4:3 (7); Figlak – (7) Leś 4:1, 4:1; (4) Nowicka – bye; Stępkowska – Caruk 4:1, 4:2; Grosicka – Pankau walkower; (5) Czechowicz – bye; (8) Płocharczyk – Zajas 4:2, 4:1; Stawowiak – Mermer 4:0, 4:0; Borowik – Wojciechowska 4:2, 4:0; (3) Markowska – bye; M. Nowak – (6) Nowińska 4:1, 4:0; Marcinkowska – Bąbol 4:0, 4:1; Sikora – Rybkowska 4:2, 1:4, 10:7; (2) Dudek – bye.  

Druga runda: Lesman – Sadowska 4:0, 4:2; Figlak – Mazur 4:2, 4:1; Nowicka – Stępkowska 4:1, 4:1; Czechowicz – Grosicka 4:1, 4:0; Stawowiak – Płocharczyk 4:1, 4:2; Markowska – Borowik 4:0, 4:2; M. Nowak – Marcinkowska 4:1, 4:3 (4); Dudek – Sikora 4:1, 4:1. 

Ćwierćfinały: Lesman – Figlak 4:1, 4:1; Nowicka – Czechowicz 3:4 (6), 4:0, 10:8; Markowska – Stawowiak 4:0, 4:0; Dudek – M. Nowak 4:1, 4:0.   

Półfinały: Lesman – Nowicka 4:2, 4:0; Markowska – Dudek 2:4, 4:2, 10:2.

Finał: Markowska – Lesman 4:2, 4:1.   

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: F. Chmiel/Drewa – G. Chmiel/Łuczak 6:2, 6:0; Krawczyk/Świtka – Łukasiewicz/Pankowski 4:1, 4:3 (7); Boroń/Marczak – Makieła/Michalski 4:1, 3:4 (7), 10:6.

Druga runda: (1) Vin. Fletcher/Stańczyk – Preisner/Sitek 4:0, 4:0; (5) Urban/Urbański – Ciemny/Vic. Fletcher 4:0, 4:1; F. Chmiel/Drewa – (4) Szary/Wandel 2:4, 4:0, 10:7; (8) Biegalski/Krzyśko – Krawczyk/Świtka 4:1, 4:1; (7) Paradowski/Skrzyński – Raztawicki/Wąsiewski 4:2, 4:2; (3) Piotrowski/Płocharczyk – Boroń/Warczak 4:0, 4:1; (6) Andrzejewski/Łyskawa – Mencwel/Mencwel 4:3 (5), 4:1; (2) Masłowski/Rytelewski – Nowak/Pałyszko 4:2, 4:1.  

Ćwierćfinały: Vin. Fletcher/Stańczyk – Urban/Urbański 4:1, 4:0; Biegalski/Krzyśko – F. Chmiel/Drewa 4:1, 4:0; Piotrowski/Płocharczyk – Paradowski/Skrzyński 4:1, 4:1; Masłowski/Rytelewski – Andrzejewski/Łyskawa 4:1, 4:2.  

Półfinały: Stańczyk/Vin. Fletcher – Biegalski/Krzyśko 4:1, 4:2; Piotrowski/Płocharczyk – Masłowski/Rytelewski 3:4 (4), 4:3 (4), 10:7.

Finał: Stańczyk/Vin. Fletcher – Piotrowski/Płocharczyk 4:1, 4:2. 

Brązowi medaliści gier podwójnych

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Rybkowska/Stępkowska – Stawowiak/Zajas 4:0, 4:0.

Ćwierćfinały: (1) Czechowicz/Lesman – Grosicka/Sikora 4:1, 4:0; (4) Caruk/Płocharczyk – Mermer/Sadowska 4:1, 4:0; (3) Borowik/Markowska – Figlak/Mazur 4:1, 4:1; (2) Dudek/Nowicka – Rybkowska/Stępkowska 3:4 (5), 4:0, 10:8. 

Półfinały: Czechowicz/Lesman – Caruk/Płocharczyk 4:0, 4:1; Dudek/Nowicka – Borowik/Markowska 2:4, 4:2, 12:10.

Finał: Czechowicz/Lesman – Dudek/Nowicka 4:3 (5), 4:3 (4).   

Brązowe medalistki debla

Brązowe medalistki debla
Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności